Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Sirindhorn International Institute of Technology - Thammasat University

Sirindhorn International Institute of Technology - Thammasat University

Sirindhorn International Institute of Technology - Thammasat University

مقدمه

149883__MDC1286

© SIIT - TU

درباره SIIT

موسسه بین المللی فناوری Sirindhorn (SIIT) برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد (سطح کارشناسی ارشد و دکترا) را به لیسانس مهندسی (B.Eng.) ، لیسانس علوم (B.Sc.) ، کارشناسی ارشد مهندسی (M.Eng) ارائه می دهد. ) ، کارشناسی ارشد علوم (کارشناسی ارشد) ، و دکتر فلسفه (دکتری). مدرک لیسانس در زمینه های زیر ارائه می شود: مهندسی شیمی (CHE) ، مهندسی عمران (CE) ، مهندسی کامپیوتر (CPE) ، الکترونیک و مهندسی ارتباطات (EC) ، مدیریت مهندسی (EM) ، مهندسی صنایع (IE) ، فناوری اطلاعات (IT) ، فناوری مدیریت (MT) و مهندسی مکانیک (ME).

SIIT سه استاد برنامه مهندسی را ارائه می دهد ، یعنی برنامه کارشناسی ارشد مهندسی در فناوری مهندسی ، برنامه کارشناسی ارشد مهندسی در فناوری اطلاعات و ارتباطات برای سیستم های تعبیه شده و برنامه کارشناسی ارشد مهندسی در تدارکات و مهندسی سیستم های زنجیره تامین. همچنین برنامه کارشناسی ارشد علوم مهندسی و فناوری و برنامه دکترای فلسفه مهندسی و فناوری را ارائه می دهد.

در حال حاضر ، این موسسه برنامه های تبادل دانشجو و عضو هیئت علمی را با تعدادی از دانشگاه های آسیا ، استرالیا ، اروپا و آمریکای شمالی ایجاد کرده است. این برنامه ها نه تنها اعضای هیئت علمی را قادر می سازد تا با همتایان خود در پروژه های تحقیقاتی همکاری کنند ، بلکه دانشجویان همچنین می توانند در دوره های مختلفی در این دانشگاه ها شرکت کنند. علاوه بر این ، دعوت نامه های بازدید و آموزش دوره های SIIT به طور مرتب تحت عنوان چنین برنامه هایی به اساتید خارجی واجد شرایط ارائه می شود.

این موسسه ، به ریاست مدیر ، شامل بخشهای اداری ، یک کتابخانه و مرکز خدمات اطلاعاتی ، پنج مدرسه دانشگاهی و گروه مطالعات مشترک و تحصیلات تکمیلی (CGS) است.

عملیات SIIT در دو مکان انجام می شود: پردیس Rangsit (در مرکز Rangsit دانشگاه Thammasat) و پردیس Bangkadi (در پارک صنعتی Bangkadi).


تاریخ

در نهمین نشست کمیته مشترک تجاری و اقتصادی ژاپن و تایلند که در سال 1989 در کوبه ژاپن برگزار شد ، نمایندگان فدراسیون سازمانهای اقتصادی ژاپن (Keidanren - اکنون Nippon Keidanren) و فدراسیون صنایع تایلند (FTI) متوجه شدند که برای تقویت توسعه صنعتی تایلند ، برنامه های مهندسی ، که در آن تمام دوره های سخنرانی و آزمایشگاه توسط اعضای هیئت علمی بسیار واجد شرایط با درجه دکترا به زبان انگلیسی تدریس می شود ، لازم است ایجاد شود.

توافق نامه همکاری میان Keidanren ، FTI و دانشگاه Thammasat در سال 1992 برای ایجاد برنامه های کارشناسی مهندسی در دانشگاه Thammasat با بودجه اولیه تهیه شده توسط Keidanren و FTI منعقد شد. پس از دو سال فعالیت موفقیت آمیز ، "مسسه بین المللی فناوری (IIT)" در 16 سپتامبر 1994 تأسیس شد. شاهزاده خانم والاحضرت Maha Chakri Sirindhorn با مهربانی ریاست مراسم تخمگذار سنگ بنای یک ساختمان جدید در مرکز Rangsit دانشگاه Thammasat را بر عهده داشت . اعلیحضرت پادشاه بهومیبول آدولیادج از تایلند با کمال لطف در 28 ژوئن 1996 نام جدیدی را به م Instituteسسه اعطا کردند ، "م Instituteسسه بین المللی فناوری Sirindhorn (SIIT)".

در تاریخ 2 اکتبر 1997 ، شاهزاده خانم سلطنتی وی ، ماها چاکری سیریندورن ، با افتخار ریاست مراسم افتتاحیه موسسه بین المللی فناوری Sirindhorn از نام و ساختمان آن را بر عهده گرفت. در سال 1999 ، FTI یک قطعه زمین با یک ساختمان موجود در پارک صنعتی بانگادی (BKD) را برای استفاده SIIT به مدت 30 سال فراهم کرد. در ژوئن 2001 ، نخست وزیر سابق آناند پانیاراچون ساختمان جدیدی را در بانكدی برای برنامه های فناوری اطلاعات و علوم رایانه افتتاح كرد.

والاحضرت شاهزاده خانم او Maha Chakri Sirindhorn با کمال مهربانی در تاریخ 28 ژوئن 2006 افتتاح ساختمان Sirindhralai در بانگکدی را بر عهده گرفت. این ساختمان شش طبقه جدید دانشکده فناوری اطلاعات ، رایانه و ارتباطات (ICT) ، دانشکده فناوری مدیریت را در خود جای داده است. (MT) ، کتابخانه ، مرکز رایانه ، آزمایشگاه ها و کلاس های درس.

پیشینه سه سازمان مingسس موسسه بین المللی فناوری Sirindhorn به طور خلاصه به شرح زیر است.

149887_DJI_0171

© SIIT - TU

دانشگاه ثماسات

دانشگاه ثماسات در سال 1934 تاسیس شد و در ابتدا به آموزش علوم انسانی و اجتماعی اختصاص داشت. این دانشگاه تعداد زیادی فارغ التحصیل را تولید کرده است که به پیشرفت و پیشرفت تایلند کمک زیادی کرده اند. با درک تأثیر قابل توجه علم و فناوری در رشد اقتصادی کشور ، در دهه 1980 و 1990 دانشگاه Thammasat برنامه های مدرک مهندسی ، فناوری ، علوم فیزیکی و علوم پزشکی را در مرکز خود در Rangsit ، پاتوم ثانی آغاز کرد.

فدراسیون تجارت ژاپن (Nippon Keidanren)

از طریق ادغام چندین سازمان اقتصادی و صنعتی ، فدراسیون سازمانهای اقتصادی ژاپن (Keidanren) در آگوست 1946 تاسیس شد. Keidanren یک سازمان اقتصادی خصوصی و غیرانتفاعی بود که تقریباً کلیه شاخه های فعالیتهای اقتصادی ژاپن را نمایندگی می کرد. کیدانرن ارتباط نزدیک خود را با بخشهای دولتی و خصوصی در داخل و خارج از کشور برقرار کرده است و تلاش کرده است تا نه تنها راه حل های عملی برای مشکلات اقتصادی پیدا کند بلکه به توسعه سالم اقتصاد ژاپن و کشورهای جهان نیز کمک کند.

در ماه مه 2002 ، کیدانرن با Nikkeiren (فدراسیون انجمن های کارفرمایی ژاپن) ادغام شد و تبدیل به Nippon Keidanren (فدراسیون تجارت ژاپن) شد. به سرپرستی رهبران برجسته بین المللی جامعه تجاری ژاپن ، نیپون کیدانرن نقش فعال و تأثیرگذاری در دستیابی به رونق اقتصادی هماهنگ برای همه بشریت دارد.

فدراسیون صنایع تایلند

فدراسیون صنایع تایلند (FTI) که قبلاً به عنوان انجمن صنایع تایلند (ATI) شناخته می شد ، در 29 دسامبر سال 1987 به وجود آمد. این یک بدن تغییر شکل یافته از ATI بود که در سال 1967 ایجاد شد. رهبران صنعت را برای پیشبرد توسعه اقتصادی - اجتماعی تایلند گرد هم آورده است. اهداف اصلی FTI نمایندگی تولیدکنندگان تایلندی در سطح ملی و بین المللی ، کمک به ارتقا promote و توسعه بنگاههای صنعتی ، همکاری با دولت در تنظیم سیاست های ملی و ارائه خدمات مشاوره ای به اعضا است.

FTI یک سازمان کامل خدمات است که برای کمک به بسیج صنایع تایلند برای دستیابی به بازارهای بین المللی با دولت همکاری می کند. این ماده به عنوان "سازنده" بین صنعتگران خارجی و منابع تایلندی عمل می کند که قدرت مالی ، توانایی برنامه ریزی و قدرت اقناع صنعتگران تایلند را ترکیب می کند.

149891_W01_7228

© SIIT - TU

مکان ها

  • Khlong Nueng

    Phahonyothin Rd, Khlong Nueng, Khlong Luang District, Pathum Thani, 12120, Khlong Nueng

  • Bang Kadi

    131 Moo 5, Tiwanont Road, Bangkadi Muang Pathum Thani, 12000, Bang Kadi

    سوالات