Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
San Mateo Colleges of Silicon Valley

San Mateo Colleges of Silicon Valley

San Mateo Colleges of Silicon Valley

مقدمه

مشاهده بروشور آنلاین ما در اینجا.

بالا 10 دلیل برای تحصیل در سان ماتئو دانشکده های دره سیلیکون

 1. ما سه کالج های محلی عمومی (کانادا کالج، کالج سان ماتئو و کالج افق) برای برنامه های خود را با کیفیت انتقال و خدمات، و همچنین نقل و انتقالات تضمین شده است به و همکاری با دانشگاه های انتخابی شناخته شده است.
 2. شهریه سالانه 6456 $ USD.
 3. سه کالج امن ترین در کالیفرنیا و یکی از امن ترین در کشور می باشد.
 4. # 1 در نقل و انتقالات تضمین شده است به چهار سال دانشگاهها در حال حاضر 55 دانشگاه ها انتقال تضمین شده برای دانش آموزان ما.
 5. انتقال محل مشاوره توسط نمایندگان دانشگاه برکلی و رشد 165٪ در نرخ پذیرش انتقال به دانشگاه برکلی در سال اخیر (89 در سال 2014 و 213 در سال 2015) ارائه شده است.
 6. هر سه دانشکده ای برنامه کاردانی کیفیت، گواهی و انتقال در دولت از امکانات آموزش هنر با اعضای هیئت علمی برنده جایزه و کارکنان، شبکه های متعدد و فرصت های کارآموزی با دره سیلیکون شرکت های فن آوری بالا در سراسر کالج.
 7. بورس تحصیلی Beca جهانی، از جمله چشم پوشی با شهریه کامل برای دانش آموزان بین المللی ورودی.
 8. اولویت ثبت نام دوره برای دانشجویان بین المللی.
 9. هماهنگ کننده مسکن برای کمک به مسکن نزدیک به سه کالج های ما.
 10. در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده مرکز STEM در کالج کانادا و آزمایشگاه ساخت در کالج افق.

سان ماتئو دانشکده های دره سیلیکون شامل سه برجسته کاملا معتبر دو ساله کالج های محلی: کانادا کالج، کالج سان ماتئو و کالج افق. آنها در قلب منطقه سانفرانسیسکو کالیفرنیا واقع شده است.

هر سه کالج ها "تضمین انتقال پذیرش"، شاید بیشترین تعداد دانشگاههای دولتی و خصوصی در سراسر ایالات متحده است. این دانش آموزان اطمینان از ورود به دانشگاه اگر دانش آموز دانشگاهی دانشگاه و سایر موارد مورد نیاز را برآورده و نه اینکه موضوع را به دانشگاه معمولی پذیرش دانشجوی سال اول "مانع انتخاب" فراهم می کند. در سال 2015، 236 دانش آموزان به دانشگاه برکلی از سه کالج به عنوان دانش آموزان انتقال پذیرفته شدند. این دانش آموزان به عنوان جوانان را وارد کنید و تنها نیاز به دو سال بیشتر برای تکمیل مدرک کارشناسی در دانشگاه برکلی.

کالج برای STEM خود (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی) برنامه های شناخته شده و کالج افق است کارآموزی با Caltech و UC برکلی. کالج کانادا دارای یک مرکز STEM برنده جایزه، اولین در میان تمام کالج های محلی در کالیفرنیا. کلاس انیمیشن خود را به عنوان مثال، یک کارمند پیکسار تدریس می شود. افق دانشگاه، تنها 15 دقیقه به دور از سان فرانسیسکو، ارائه می دهد تجارت بین المللی و انواع برنامه های انتقال زیست فناوری و مهندسی. این شهر همچنین دارای یک برنامه کارآموزی با Caltech و UC برکلی. کالج سان ماتئو یکی از قدیمی ترین کالج های محلی در کالیفرنیا است. در سال 1920، دانشکده سان ماتئو تا حد زیادی، یک مدرسه آمادگی و یا پرشی به دانشگاه استنفورد و دانشگاه کالیفرنیا (برکلی) بود.

تحصیل در دره سیلیکون به طور بالقوه می دهد دانش آموزان کارآموزی و فرصت های شبکه در گوگل، اپل، شرکت Salesforce، توییتر و فیس بوک، و غیره هر یک از دانشگاه های ما در جوامع کوچک و امن واقع در نزدیکی بزرگراه است که شما را به طور مستقیم به سان فرانسیسکو، فرودگاه بین المللی SFO و دیگر مقصدهای توریستی بسیار معروف مانند خلیج مونتری، یوسمیت و دریاچه تاهو در فاصله رانندگی هستند سان خوزه، می باشد.

دانشجویان بین المللی می تواند به دیدن منطقه پذیرش بین المللی وب سایت ما برای اطلاعات بیشتر.

شهروندان و افراد مقیم می توانید وب سایت منطقه ما مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر.

دانشگاه

مکان ها

 • San Mateo

  Cañada College, Redwood City, California College of San Mateo, San Mateo, California Skyline College, San Bruno, California, , San Mateo

  سوالات