Keystone logo
© Popspring Creative
South Gate Creative Writing School

South Gate Creative Writing School

South Gate Creative Writing School

مقدمه

South Gate Creative Writing School

South Gate Creative Writing School به نویسندگان مشتاق مدرک هنرهای زیبا در نویسندگی خلاق ارائه می دهد، در حالی که آموزش عملی در هنر و تجارت داستان نویسی برای رسانه های مدرن ارائه می دهد.

در حالی که صدای منحصر به فرد خود را توسعه می دهید، همراه با گروه کوچک، حامی و متنوعی از همتایان، به ژانرهای محبوب تسلط پیدا کنید. در دانمارک یا آنلاین تحصیل کنید و مهارت های تبدیل شدن به یک نویسنده فعال را بیاموزید.

عملی است. شما می خوانید، تماشا می کنید، تجزیه و تحلیل می کنید، و نوشتن را برای رسانه های مختلف، از جمله داستان های عامه پسند و ادبی، نمایشنامه ها و فیلم ها، ادبیات کودکان، بزرگسالان جوان و روایت بازی تمرین خواهید کرد.

این برنامه نوشتن خلاقانه بسیار شخصی به این معنی است که شما یک آموزش دست ساز متناسب با زمان و مطابق با سطح، نیازها و علایق خود دریافت خواهید کرد.

ترم های موضوع محور

این برنامه در هشت ترم سازماندهی شده است که هر ترم بر یک ژانر یا گرایش تمرکز دارد. شما در مورد تاریخچه، تکامل و هنر آن یاد خواهید گرفت، و سپس نوشتن آن را تمرین کنید یا روی متن خود کار کنید.

فراگیر صنعت

دروس و دروس انتخابی برای دسترسی به روندهای فعلی صنعت و پولسازان طراحی شده اند. شما محیط و آزادی آزمایش، گسترش و تطبیق مهارت های خود را با فرصت هایی که به دنبال آن هستید خواهید داشت.

ساختار دوره

هر هفته در South Gate Creative Writing School ، 5 تا 6 کلاس با تمرکز بر نویسندگی خلاق و تجارت نویسندگی خلاق خواهید داشت، و همگی با ژانر یا گرایش فراگیر ترم مرتبط هستند.

بیشتر بدانید!

از دانش‌آموزان دعوت می‌شود هم‌اکنون از وب‌سایت ما دیدن کنند، به اطراف نگاه کنند و از طریق تلفن، ایمیل یا رسانه‌های اجتماعی با ما در تماس باشند. ما دوست داریم با هنرمندان دیگر ملاقات کنیم و در مورد چگونگی کمک به رسیدن به رویاهای خود صحبت کنیم.

مکان ها

  • Aalborg

    Østerågade 25, 2tv, 9000, Aalborg

سوالات