Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Southeastern Baptist College

Southeastern Baptist College

Southeastern Baptist College

مقدمه

خدمت به مسیح با یک نمایش جهانی کتاب مقدس در یک اتمسفر مسیحی

SBC کالج برای شما است. بسیاری از افراد تصور غلطی می کنند که یک کالج کتاب مقدس فقط برای کسانی است که در تمام وقت مشغول به کار مسیحی هستند، مانند کشیشان. حقیقت این است که یک کالج کتاب مقدس به روش های مختلف به هر کالج دیگری شبیه است.

جنوب شرقی ارائه می دهد برنامه عالی دو ساله برای کسانی که مایل به شروع کار دانشگاه خود را در جو مسیحی. سپس این دانش آموزان می توانند اعتبار خود را به کالج یا دانشگاه ارجاع دهند تا تحصیلات خود را در زمینه تخصصی تر ادامه دهند.

بله، در مورد ارائه شده، تجربه پردیس و برتری تحصیلی، یک کالج کتاب مقدس شبیه به هر کالج دیگری است؛ با این حال، راه هایی که در آن ما متفاوت هستند، ما را از دیگر دانشکده ها جدا می کند. جمعیت دانش آموزان کوچکتر، توجه شخصی، یک فضای مسیحی در داخل و خارج از کلاس و لذت بردن از کسی که در دانشگاه خاص است، باعث می شود تا جنوب شرقی یک زمان برای گرامی داشتن برای بقیه زندگی شما باشد.

بیانیه مأموریت

هدف از Southeastern Baptist College این است که خداوند را با فراهم آوردن کیفیت تحصیلات عالی در مقطع دبیرستان از یک دنیای کتاب مقدس در جو مسیحی، تحسین کند، در نتیجه رشد مسیحی در دانش آموزان و آماده شدن آنها برای خدمت در پادشاهی خداوند است.

Southeastern Baptist College تلاش است تا مردان و زنان را در جامعه مسیحی آماده کند و ابراز تمایل به مشارکت در امور مربوط به کلیسا داشته باشد. آموزش و پرورش در محوطه دانشگاه و از طريق وسايل نقليه به منظور آماده سازي افراد براي خدمت در کارگاه کشیش، کار مسیحی، وزارتخانه های موسیقی، آموزش مسیحی و وزارتخانه های جوانان ارائه می شود. Southeastern Baptist College همچنین به دنبال آموزش افرادی است که مایل به دریافت دوره های پایه برنامه درسی کالج در محیط آکادمیک روحانی هستند که توسط Southeastern Baptist College ارائه شده است. تمام دوره ها به گونه ای آموزش داده می شود که ادیان و یادگیری را در هم آمیخت، در نتیجه، به رسمیت شناختن خداوند از همه حقایق.

Southeastern Baptist College دنبال کردن تعداد محدودی از دوره های اعتبار و عدم اعتبار برای افرادی که انتخاب یک برنامه ساختاری را در راستای یک مدرک، گواهینامه یا دیپلم مشخص نمی کنند، به خدمت جامعه مسیحی می پردازد.

اعتباربخشی

Southeastern Baptist College توسط کمیسیون اعتباربخشی کالج می سی سی پی (MCCA) و توسط انجمن آموزش عالی کتاب مقدس (ABHE) (ABHE) در سطح ملی تأیید شده است.

وابستگی

Southeastern Baptist College توسط انجمن ماموریت باپتیست می سی سی پی اداره می شود. این عضو انجمن کالجهای میسیسیپی است و همچنین انجمن برای آموزش عالی کتاب مقدس (ABHE) است.

توان مالی

Southeastern Baptist College یکی از ارزان ترین کالج های خصوصی در کشور است. اکثر دانش آموزان هزینه حضور بسیار جذاب و مقرون به صرفه را پیدا می کنند. یک برنامه مالی برای برآوردن نیازهای شما می تواند تنظیم شود.

توجه شخصی

کلاس های کوچک در جنوب شرقی، دانش آموزان را قادر می سازد که از اعضای هیئت علمی و دیگر پرسنل پرسنل توجه خاصی داشته باشند. در جنوب شرقی همه می دانند که هر کس دیگری به صورت شخصی است. شما بیش از یک شماره در محوطه دانشگاه خواهید داشت. ما در مهمانتی مسیحی و رضایت دانشجویان تخصص داریم.

زندگی دانشجویی

دانش آموزان فرصت هایی برای فعالیت های اضافی ارائه می دهند که برای همکاری های شخصی و شخصی از طریق سازمان های مختلف دانشگاهی ارائه می شود. بعضی از این سازمانها عبارتند از گروه کر، انجمن دانشجویان باپتیست (ABS)، اتحاد وزرا و شورای دولتی دانشجویی.

فضای دوستی و همکاری در محوطه دانشگاه در میان دانشجویان غالب است. ما یک خانواده کالج هستیم. زندگی خوابگاه نیز دانشجویان را قادر می سازد تا از وقت خود در خارج از کلاس درس لذت ببرند.

محل

Southeastern Baptist College در زیبای لورل، می سی سی پی واقع شده است. لورل واقع در 30 مایلی شمال Hattiesburg واقع شده است؛ 50 مایلی جنوب مریدین؛ 80 مایلی جنوب شرقی جکسون؛ و 125 مایلی شمال ساحل خلیج فارس.

برای رسیدن به کالج از Interstate 59، از خروجی 95B به خیابان 16 خیابان شمالی بروید. دنبال 16 خیابان شمالی (همچنین بزرگراه 15 N) برای 4 1/2 مایل از Interstate به کالج.

اطلاعات مصرف کننده دانشجویی

در مطابقت با نیازهای USDE در مورد افشای کامل اطلاعات مصرف کننده، SBC افشای کامل اطلاعات ذکر شده را به هر دانش آموز آینده یا فعلی ارائه می دهد. به عنوان مصرف کنندگان دانش آموزان و / یا دانش آموزان آینده ممکن است از این اطلاعات برای تصمیم گیری های آگاهانه در مورد این موسسه استفاده کنید. برای دسترسی به این منابع، لطفا روی لینک زیر به صفحه اطلاعات مصرف کننده Southeastern Baptist College کلیک کنید

مکان ها

  • Laurel

    4229 Hwy 15 North, , Laurel

سوالات