Keystone logo
Southern University College

Southern University College

Southern University College

مقدمه

Southern University College (همچنین به نام South UC) در سال 2012 به وضعیت فعلی خود دست یافت. این دانشکده قبلاً به عنوان کالج جنوبی شناخته می شد - در سال 1990 به عنوان اولین موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی در مالزی تاسیس شد که یک کانال آموزشی محلی برای فارغ التحصیلان دبیرستان فراهم می کند که نمی توانند تحصیلات خود را در کشورهای خارجی ادامه دهند و یا در سایر م institutionsسسات آموزش عالی محلی پذیرش کنند.

از نظر تاریخی ، UC جنوبی 46 سال پیش (در سال 1975) در دبیرستان Foon Yew ، Johor Bahru ، با ارائه یک برنامه مطالعات پیشرفته ، منشا گرفته است. در سال 1986 ، هیئت مدیره Foon Yew برای راه اندازی دانشکده ای با بودجه جامعه به وزارت آموزش و پرورش تقاضا کرد. با تلاش مداوم رهبران جامعه چینی ، متعاقباً از وزارت آموزش و پرورش در سال 1990 تأسیس تأسیس کالج جنوبی به دست آمد.

Southern UC در منطقه Skudai در Johor Bahru ، مالزی ، منطقه منطقه اقتصادی Iskandar مالزی واقع شده است. زمین دانشگاه آن 33 هکتار مساحت دارد که عمدتا توسط خیرخواه آقای Seow Wan Heong اهدا شده است. به دنبال توسعه منطقه اقتصادی Iskandar مالزی ، Southern UC یکی از مهمترین م educationalسسات آموزشی در مالزی خواهد بود و آماده است تا به یک م educationalسسه آموزشی بین المللی تبدیل شود. دانشگاه Southern UC یک مکان دیدنی ، غنی از رنگ های سنتی چینی و جو چند فرهنگی است که روح همزیستی و چندفرهنگی را در بر می گیرد.

مکان ها

  • Skudai

    Jalan Selatan Utama, Off Jalan Skudai,, , Skudai

    سوالات