Keystone logo
St. Ambrose University

St. Ambrose University

St. Ambrose University

مقدمه

ST. دانشگاه آمبروس

زندگی یک دانشگاه پویا

ما بیش از 60 مدرک را با انعطاف پذیری برای ترکیب رشته های اصلی، افراد زیر سن قانونی و ترجیحات مربوط به علاقه های شما ارائه می دهیم. چه چیز بیشتر، جامعه روحانی ما به خاطر ورزشهای رزمی، رویدادهای خاص و سالن های اقامتی برجسته شناخته شده است.

دانش آموزان SAU از سنت فکری ما کاتولیک و تعهد به عدالت اجتماعی الهام گرفته شده اند. در حقیقت، آنها سالانه هزاران ساعت خدمات داوطلبانه - و بیش از 150،000 ساعت در سال گذشته تنها!

در یک نگاه

SAU در نظرسنجی کالج اجماع (2018) از بهترین کالج‌ها و دانشگاه‌ها در آیووا رتبه پنجم و بر اساس میانگین رتبه‌بندی‌های منتشر شده و بررسی‌های دانشجویی در رده بهترین دانشگاه‌های منطقه‌ای-میدوست در رتبه سیزدهم قرار گرفت. رتبه 38 (تساوی) توسط US News & گزارش جهانی (2019) دانشگاه های منطقه ای غرب میانه از منطقه ای متشکل از 12 ایالت. این نشریه اطلاعاتی را از هر کالج در مورد حداکثر 15 شاخص برتری علمی جمع آوری می کند. به هر عامل وزنی اختصاص داده می شود که قضاوت US News را در مورد میزان اهمیت آن اندازه گیری منعکس می کند. در نهایت، کالج‌ها و دانشگاه‌ها در هر دسته در مقایسه با همتایان خود، بر اساس امتیاز وزنی ترکیبی آنها رتبه‌بندی می‌شوند.

مکان ما

راست در وسط هر جایی که می خواهید بروید!

دانشگاه سنت امبروز در داونپورت، آیووا، بخشی از شهرهای چهارگانه - منطقه شهری دو ایالتی (آیووا و ایلینویز) واقع در تنها امتداد اصلی رودخانه می سی سی پی که از شرق به غرب می گذرد، واقع شده است.

چرا سئو

هدف بزرگتر خود را در زندگی در دانشگاه سنت امبروز پیدا کنید

بعضی از دانش آموزان ترجیح می دهند از جمعیت در دانشگاه های بزرگ گمراه شوند. به عنوان یک شخص در دریا از چهره، آنها ممکن است به جهان بیرون بیایند که نمی دانند چه کسانی هستند یا چه زندگی در مورد آنهاست.

اما شما متفاوت است شما می خواهید یک آموزش عالی در یک مدرسه کوچک تر که اساتید شما به نام شما را می دانند، جایی که شما واقعا می توانید در سال اول تحقیقاتی انجام دهید، و جایی که ایمان و تعهد به خدمت به دیگران شما و دوستان خود را در زندگی عمیق تر هدف قرار می دهید. اگر شما این نوع دانشجو هستید، می خواهیم با شما ملاقات کنیم!

منابع علمی یک مدرسه دولتی، دوستیابی یک کالج کوچک

دریافت بهترین از هر دو جهان

سنت آمبروز ده ها تن از رشته ها را ارائه می دهد و یک دانشگاه علمی درجه یک در دانشگاه های بزرگ و کالج های آیووا پیدا می شود. در حقیقت، فرصت های تحصیلی در Ambrose - کارآموزی، تحقیق، یادگیری در دست گرفتن - از میان بسیاری از رقبای مدرسه دولتی و خصوصی ما فراتر رفته است.

اما آنچه ما را از هم جدا می کند، اندازه های کوچک کلاس ما و استادان نزدیک است که شما را می شناسند و به آموزش شما اختصاص داده اند، و فرصت هایی را که ممکن است در کالج های دیگر در شهر های چهارگانه یا دیگر نقاط دیگر دریافت نکنید، فراهم می کند.

ارزشهای آمبروزی بنیاد موفقیت است

SAU مناسب برای شما مناسب است

ارزش های آمبروزی ما برتری تحصیلی و تعهد به هنرهای لیبرال، عدالت اجتماعی و خدمات اجتماعی کمک می کند زمینه کار برای موفقیت شما را به عنوان یک دانش آموز، حرفه ای خود و جهان را به جای بهتر قرار دهید.

چگونه می توانم آموزش خودم را تکمیل کنم؟

کالج کسب و کار SAU دارای یک برنامه کارآموزی جامع است تا تجربه عملی و قابل فروش با کیفیتی را به شما ارائه دهد. دانشجویان مدیریت در بسیاری از شرکت‌های منطقه‌ای و ملی، از جمله Rock Island Arsenal، MidAmerican Energy، و Deere & شرکت.

دانش آموزان ما همچنین می توانند یادگیری خود را به پروژه های واقعی اعمال کنند، که به شما امکان می دهد از جامعه چهارگانه شهر یاد بگیرید و به آن کمک کنید.

چه چیزهایی در مورد مراقبت های بالینی وجود دارد؟

متخصصان مدیریت می توانند بسیاری از زمینه های حرفه ای، از جمله بازاریابی، مالی، مسافرت، بانکداری، سرگرمی و غیره را وارد کنید. تعدادی از فارغ التحصیلان ما به تجارت خانواده خود پیوستند.

مهارت های شما نیز توسط شرکت هایی که بر خرده فروشی، مهمان نوازی، بانکداری، تولید، حمل و نقل و سرگرمی تمرکز دارند، بسیار ارزشمند هستند.

فارغ التحصیلان ما اغلب درباره کیفیت و ارزش تحصیلات سنت امبروز صحبت می کنند.

بررسی اخیری از فارغ التحصیلان کالج بازرگانی SAU نشان داد 97٪ تمام یا بخشی از مدرسه فارغ التحصیل، تحصیلات خود را ادامه داده یا در آن زمان استخدام نشده بودند.

چه مقدار از این برنامه انجام شده است؟

  • Wes Erickson '12، '14 MOL فکر کرد که او به نیروهای مسلح هدایت می شود، اما به جای آن شور و شوق خود را در مدیریت و بازاریابی است. اگر چه او در این مناطق به افراد زیر سن قانونی دست یافت، دانش و منافع وی - و همچنین مربیگری توسط استادان مورد علاقه وز - او را به سمت مدرک کارشناسی ارشد در رهبری سازمانی در SAU سوق داد. وی به عنوان یک مدیر پروژه با اداره مدیریت برنامه های شرکت UnityPoint بهداشت و درمان، Wes در کار خود موفق به آموزش جامع و چند رشته ای که او در Ambrose به دست آورده است.
  • الیا گرانت IV '15 دو مدرک مدیریت و بازاریابی و در حال حاضر شرکت رسانه ای خود را، گرانت رسانه در داونپورت اجرا می شود. بدانید که چگونه تغییرات را تحت تاثیر قرار داده و مردم را الهام بخشید، همان چیزی بود که الیاس از سنت آمبروز دور کرد. "فرصت های رهبری در محوطه دانشگاه زمان من در سنت امبروز ارزشمند بود. در آن نقش رهبری به عنوان یک دانشجو، من آماده شدم که در خارج از کلاس برگزار شود و به من کمک کرد تا به عنوان یک فرد رشد کنم."

مکان ها

  • Davenport

    518 W. Locust Street Davenport, IA 52803, , Davenport

سوالات