Keystone logo
© The University of Fredericton
St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

مقدمه

مدرسه کسب و کار جرالد شوارتز StFX تولید برخی از مهمترین رهبران کسب و کار و صنعت در جهان است. ما افتخار می کنیم که شهرت خوبی برای تدریس و رهبری در زمینه های تجاری مانند تحقیق، بازاریابی، حسابداری و کارآفرینی داشته باشیم.

شکارچیان نژاد / غیرواقعی

This is a shot of the owner of New Zealand watch company - Hunters Race.

هرکدام از رویاها و برنامه هایی که برای آینده دارید، مدرسه کسب و کار جرالد شوارتز می تواند شما را با دانش و مهارت هایی که می خواهید به آنجا برسد، تجهیز کنید.

آماده شدن برای جهان واقعی

مدرسه کسب و کار جرالد شوارتز افتخار دارد که مدرک لیسانس مدیریت کسب و کار (BBA) را با 7 رشته عمده و پیشرفته پیشرفته و افتخاری ارائه دهد:

  • حسابداری
  • سیستم های سازمانی
  • کارآفرینی
  • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
  • تجارت بین الملل
  • مدیریت و رهبری
  • بازار یابی

مهم نیست که کدام جریان را انتخاب کنید، مهارت ها، دیدگاه ها و نگرش هایی را که می خواهید برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر در امروز و فردا - محیط کسب و کار جهانی یاد بگیرید.

دستشویی یادگیری امکانات پیشرفته کشور

در StFX، شما بیش از صرفا به کلاس خواهید رفت - شما در فرصت های یادگیری دست نخورده خواهید شد . آموزش از استاد برجسته سطح بالا ، شما می توانید کار خود را به چالش های واقعی را از طریق مطالعات موردی تعاملی، شبیه سازی کسب و کار، سخنرانان مهمان و کارگاه های مرتبط. شما همچنین می توانید از انواع تمرینات تمرین درمانی و گزینه همکاری خود انتخاب کنید ، جایی که شما می توانید فعالیت های کلاس درس را با تجربه کار پرداخت کنید.MBM / Unsplash

“Saints don’t live on Park Avenue.”

و شما این کار را در دانشکده تجارت جرالد شوارتز 23 میلیون دلاری ، یک دانشگاه علمی باور نکردنی با کلاس های مدرن، فضاهای شلوغ برای همکاری و ویژگی هایی مانند اتاق بازرگانی مالی جاناتان دیتر انجام می دهید . در سال 2015، اتاق بازرگانی محیط تجاری مالی واقعی را شبیه سازی می کند، با دسترسی به داده های بازار، گزارش های مالی شرکت ها و تکنولوژی تجاری که توسط سازمان های مالی در سطح دنیای واقعی استفاده می شود، شبیه سازی می شود. دست پر، یادگیری تجربی در بهترین حالت!

مکان ها

  • Antigonish

    3090 Martha Drive, B2G 2W5, Antigonish

سوالات