Keystone logo
Stott's College

Stott's College

Stott's College

مقدمه

با وجود این واقعیت است که کالج استات در تاسیس شد 1883 (قبل از ما تراموا مشهور ملبورن و قبل از "بزرگ استرالیا"، BHP)، آن را به آزمون زمان ایستاده است و در طول 134 سال گذشته به عنوان یک ارائه دهنده آموزش خصوصی خصوصی با کیفیت، چالش برانگیز خود را در پاسخگویی به نیازهای همیشه در حال تغییر صنعت و دانش آموزان مرتبط می سازد.

استات تحویل داده است برنامه VCE از سال 2001، و در سال 2006 ثبت و تایید شده به عنوان یک ارائه دهنده آموزش عالی رساندن برنامه های کارشناسی در کسب و کار, لیسانس حسابداری کسب و کار و لیسانس مدیریت خدمات کسب و کار جامعه.

استات ثانویه مدارس متوسطه در ایالت کالیفرنیا دارای رتبه 203 می باشد ویکتوریا. ما از دستاوردهای دانش آموزان ما افتخار می کنیم.

مربیان با کیفیت خوب برای موفقیت تحصیلی حیاتی هستند، و آموزش خوب در مورد مراقبت و حمایت بسیار است. کارکنان دانشگاهی ما در زمینه تدریس عالی عمل می کنند و ما در مورد خدمات و مشاوره دانشجویان ما، مشاوره تحصیلی و زبان اول، جدی هستیم.

استات به سنت کارآموزان فارغ التحصیل شغلی پایبند است، و Acknowledge Education فارغ التحصیلان ما را در حسابداری، خدمات و مدیریت دانش آموزان استخدام کرده است. ما افتخار می کنیم که یک کسب و کار موفقیت آمیز در حال اجرا برنامه های کسب و کار و جذب همکاری های صنعت است.

کالج استات هر دو دارد هزینه-HELP وضعیت و VET FEE-HELP وضعیت برای کمک به دانش آموزان ما در وام برای تحصیلات دانشگاهی خود.

استات همچنین واجد شرایط برای مهارت های ویکتوریا برای دوره های گواهی و دیپلم برای دوره هایی که واجد شرایط هستند و برای دانش آموزانی که واجد شرایط هستند.

کالج استات استانداردهای تضمین کیفیت دقیق را در اداری، تحویل، کارکنان، امکانات، بازاریابی و مدیریت مالی بر عهده دارد. کالج استاتعملیات 's توسط تنظیم شده است آژانس کیفیت عالی و استانداردها، آژانس مهارت ها و کیفیت استرالیا، و مجوز ثبت نام و مجوز ویکتوریا.

مکان ها

 • Melbourne

  Melbourne Campus: 168 Exhibition Street, VIC 3000, Melbourne

  • Sydney

   Sydney Campus: 60 Hickson Road, NSW 2000, Sydney

   سوالات