Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Susquehanna University

Susquehanna University

Susquehanna University

مقدمه

دانش‌آموزان ما پیشرفت می‌کنند، و شما نیز موفق خواهید شد، زیرا توسط اساتیدی که هم در زمینه‌های خود متخصص هستند و هم معلمان استثنایی راهنمایی می‌شوید. دوره آموزشی در Susquehanna شدید است - شما از توجه شخصی هیئت علمی خود لذت خواهید برد زیرا آنها به شما کمک می کنند مهارت های مورد نیاز برای شغل و / یا تحصیلات تکمیلی را بیاموزید و توسعه دهید.

بسیاری از مدارس در مورد تحصیل در خارج از کشور صحبت می کنند، اما در Susquehanna، همه این کار را انجام می دهند. ما در سطح ملی به دلیل تعهد خود به تجربیات جهانی و شایستگی فرهنگی از طریق برنامه نوآورانه فرصت های جهانی (GO) شناخته شده ایم.

ماموریت

ما دانش آموزان را برای زندگی مولد، خلاق و تأمل برانگیز با موفقیت، رهبری و خدمات در دنیایی متنوع، پویا و وابسته به یکدیگر آموزش می دهیم.

دانشگاهیان

شما از بین بیش از 100 رشته اصلی و فرعی، و همچنین برنامه های پیش حرفه ای و یک برنامه افتخارات بین رشته ای را انتخاب خواهید کرد.

دانشکده هنر، دانشکده علوم انسانی، دانشکده علوم طبیعی و اجتماعی و دانشکده بازرگانی زیگموند ویس معتبر AACSB مدرک لیسانس هنر، لیسانس علوم و لیسانس موسیقی را ارائه می دهند.

شما از اساتید استثنایی و کلاس های کوچک ما که مشارکت را تسهیل می کند، بهره مند خواهید شد. برنامه درسی نوآورانه ما، وسعت و عمق مطالعه را تشویق می‌کند که مهارت‌های خود را توسعه دهید، و شرکت در برنامه فرصت‌های جهانی ما، شایستگی فرهنگی شما را توسعه می‌دهد.

در اصل، وقتی Susquehanna University را انتخاب کنید، دنیا به روی شما باز است.

Susquehanna یک مؤسسه معتبر و غیرانتفاعی است که به این معنی است که برنامه های ما هم گواهی شده و هم برای برتری آنها شناخته شده است. اعتبارنامه های ما عبارتند از: انجمن ارتقای دانشکده های بازرگانی دانشگاهی (AACSB International)، انجمن ملی مدارس موسیقی (NASM)، انجمن شیمی آمریکا، و کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه. ما همچنین عضو گروه آناپولیس، سازمانی از برترین کالج‌های هنرهای لیبرال کشور هستیم.

آمار

ما هستیم...

 • 2300 دانش آموز درگیر که هم اتاقی، همکلاسی، هم تیمی و دوستان شما خواهند بود.
 • شبکه ای متشکل از 19620 فارغ التحصیل ماهر که مشاوره ارائه می دهند و درها را به روی کارآموزی و فرصت های شغلی آینده شما باز می کنند.
 • صدها استاد و کارمند متعهد که شما را در هر قسمت از سفر Susquehanna به چالش می کشند و از شما حمایت می کنند.

  ویژگی های پردیس

  • 325 هکتار منظره در Selinsgrove، Pa.، دارای امکانات درجه یک، از جمله یک مرکز علمی پیشرفته، یک مرکز آموزش محیطی با تمرکز بر پایداری و همچنین رودخانه و زمین تحقیق، و محل اجرای برتر سالن کنسرت Stretansky.
  • مسکن در محوطه دانشگاه تضمین شده است و شامل سالن‌های اقامتی معمولی به سبک راهروی تا خانه‌های شهری و آپارتمان‌ها برای زندگی مستقل‌تر است.
  • امکانات ورزشی استثنایی شامل مجموعه ورزشی، مرکز تناسب اندام، استخر، و 26 هکتار زمین چمن و چمن بازی
  • پیاده روی راحت به مغازه ها و خدمات در مرکز شهر Selinsgrove و رودخانه Susquehanna
  • یک ساعت از مرکز ایالت هریسبورگ و سه ساعت از شهر نیویورک، فیلادلفیا، بالتیمور و واشنگتن دی سی

   مکان ها

   • Selinsgrove

    University Avenue,514, 17870, Selinsgrove

   سوالات