Keystone logo
Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

مقدمه

Swiss School of Business Research سوئیس، برتری آکادمیک با کیفیت سوئیسی را به دانشجویان ما که از سراسر جهان برای ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا درخواست می کنند، ارائه می دهد. ما مزایا و فرصت‌های متعددی را برای رشد و توسعه، در یک محیط بین‌المللی پویا، که در آن دانش‌آموزان می‌توانند تنوع بین‌فرهنگی و سبک‌های نوآورانه تدریس را جشن بگیرند، ارائه می‌کنیم.

آموزش با کیفیت برای همه

SSBR از گروهی از مدارس بازرگانی تشکیل شد تا یک موسسه آموزش عالی آنلاین اختصاصی با ارائه مدارک در همه سطوح تشکیل دهد.

بنیانگذاران و تیم مدیریت ارشد ما در بالاترین سطح در ده ها دانشگاه و مدرسه تجاری در سراسر جهان کار کرده اند. با مشاهده بی‌عدالتی‌های بسیار، بدرفتاری با دانشجویان، آموزش با کیفیت پایین، قیمت‌های بالا و غیره، SSBR برای ایجاد یک محیط تحصیلی بهتر بدون محدودیت‌های کوچک کنترلی بسیاری از دانشگاه‌ها با قیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه شکل گرفت.

تجربه گسترده کارکنان و اعضای هیئت علمی ما در طول سال‌ها به SSBR نشان داده است که برای ایجاد یک تجربه یادگیری برتر برای دانشجویان ما چه چیزی لازم است. SSBR به ارائه این آموزش برتر به همه دانش آموزان اختصاص دارد.

هدف ما ایجاد و حفظ انتظارات بالا برای دانشجویان و اساتید است. دانشجویان ما نه تنها مشتریان ما هستند، بلکه شرکای ما و محققین ما هستند. با صادق بودن و انعطاف پذیری نسبت به نیازهای مشتریان، برنامه هایی را ایجاد کرده ایم که کامل، مرتبط بوده و به شغل دانش آموزان خود ارزش افزوده است.

چشم انداز SSBR

آنها می گویند آموزش یک سطح عالی است. با این حال، وقتی صحبت از کیفیت آموزش عالی می شود، این درست نیست. اکثریت قریب به اتفاق جمعیت جهان به آموزش با کیفیت خوب دسترسی ندارند.

بیانیه چشم انداز

آموزش کلید آینده دانش آموزان ما است. SSBR در تلاش است تا با ارائه یک مسیر جایگزین برای کسب مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکترا، و قرار دادن آنها در مسیر تمرین مادام العمر یادگیری خودانگیخته، در محیطی که آنها را برای یک زندگی موفق آماده می کند، دانش آموزان را قادر به کسب این کلید کند. در قرن بیست و یکم جهانی با کمک فناوری، هدف ما تغییر وضعیت موجود با ارائه آموزش آنلاین باکیفیت با قیمت هایی است که برای همه قابل دسترس است.

ماموریت SSBR

SSBR برای ارائه آموزش عالی با کیفیت از سطح لیسانس تا دکترا وجود دارد زیرا ما معتقدیم که آموزش با کیفیت بالا یک حق انسانی است.

بیانیه مأموریت

 1. ما با در نظر گرفتن سبک زندگی و توانایی یادگیری هر دانش آموز، یک آموزش با کیفیت و دقیق ارائه می دهیم.
 2. ما محیطی را ایجاد می کنیم که به دانش آموزان اجازه می دهد، بدون محدودیت زمانی و مکانی، مالکیت و مسئولیت آموزش خود را با انعطاف پذیری در انتخاب دروس و سرعت دروس به عهده بگیرند تا به آنها کمک کند تا به اهداف مورد نظر خود برسند.
 3. ما دسترسی به تکنولوژی های پیشرفته قرن 21 را فراهم می کنیم. ایجاد تنوع از طریق برنامه های درسی و بدن دانش آموزان به منظور ایجاد مزیت رقابتی در قرن بیست و یکم جهانی.
 4. ما فرهنگ مدرسه را بر اساس مشارکت قوی و مؤثر بین مدیریت، اساتید، مدارس شریک و دانش‌آموزان پرورش می‌دهیم.

مقادیر SSBR

 1. ما برای کیفیت در آموزش ارزش قائل هستیم. ما می‌خواهیم دانش‌آموزانمان به‌درستی به چالش کشیده شوند تا به اندازه کافی برای رویارویی با گام بعدی خود در زندگی، چه دانشگاه یا شغل، آماده شوند. ما برای معلمان باکیفیتی که مشتاق دیدن موفقیت دانش‌آموزان خود هستند، ارزش قائلیم و از دانش‌آموزان انتظار داریم که به بهترین شکل ممکن کار تولید کنند و تکالیف خود را با این نیت انجام ندهند که به اندازه کافی کار کنند.
 2. ما برای صداقت و درستکاری ارزش قائل هستیم. ما اظهارات گمراه کننده ای را به منظور "فروش" به والدین یا دانش آموزان بالقوه انجام نمی دهیم، ما سعی می کنیم جنبه های مدرسه خود را تا حد امکان دقیق ارائه کنیم. ما عملیات روزانه خود را با در نظر داشتن صداقت و درستکاری انجام می دهیم و از دانش آموزانمان نیز انتظار داریم همین کار را انجام دهند.

چرا در Swiss School of Business Research کنید؟

برنامه های تحصیلی انعطاف پذیر

برنامه های تحصیلی انعطاف پذیر ما بر اساس مدل اروپایی آموزش عالی است و به دانشجویان این امکان را می دهد که دوره های خود را بر اساس الزامات برنامه، مطالعات قبلی، علایق فعلی و جاه طلبی های آینده انتخاب کنند.

همه برنامه های ما کاملاً آنلاین هستند یا در مدارس شریک ما انجام می شوند.

چندین تاریخ شروع

دانش آموزان می توانند در طول هر سال تحصیلی بین چندین تاریخ شروع انتخاب کنند. طراحی دوره مدولار و ساختار برنامه ما امکان برنامه ریزی بهینه آموزش عالی را فراهم می کند.

انتقال اعتبار از موسسات قبلی

دانش آموزان می توانند از یک کالج، مدرسه یا دانشگاه موجود منتقل شوند. برنامه های تحصیلی برای انتقال آسان تر اعتبارات، با سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) سازگار است. تقویم علمی انعطاف‌پذیر ما به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا در تعداد تقریباً نامحدودی از مدارس در سراسر جهان تحصیل کنند و در دوره‌های SSBR شرکت کنند.

واقعا جامعه جهانی

جامعه واقعاً جهانی ما از دانشجویان، اساتید و کارکنان، متشکل از بیش از 50 ملیت مختلف از سراسر جهان است و دانشجویان قدردانی عمیقی از تنوع فرهنگی و ابتکار کارآفرینی نشان می‌دهند.

استادان حرفه ای با تجربه

اساتید واجد شرایط علمی و با تجربه حرفه ای با آوردن مطالعات موردی معاصر به کلاس ، تئوری و عمل را به هم پیوند می دهند و دانشجویان را برای تبدیل شدن به رهبران جهانی آینده آماده می کنند.

روش آموزش تعاملی

اندازه کلاس های کوچک با حداکثر 30 دانشجو به اساتید اجازه می دهد تا از روش های تدریس تعاملی استفاده کنند، در نتیجه تعامل گروهی را افزایش می دهند، پویایی گروه را بهبود می بخشند و ارتباطات طولانی مدت بین دانشجویان ایجاد می کنند.

اعتبارنامه ها و گواهینامه ها

Swiss School of Business Research یک مدرسه تجاری خصوصی است که ارزش‌های کیفیت بالا و توجه فردی را در برنامه‌هایی که مطابق با بالاترین استانداردها هستند، در بر می‌گیرد. HEIهای خصوصی و دولتی در سوئیس در کنار یکدیگر قرار دارند و به دانشجویان امکان انتخاب تجربه و فرصت را ارائه می دهند. یک مسیر بهتر از دیگری نیست، اما مهم است که بدانیم هر نوع موسسه تجربه و نتیجه متفاوتی را برای دانش‌آموز ارائه می‌دهد.

مؤسسات دولتی - مانند دانشگاه ها - Pathways آموزشی سنتی را ارائه می دهند که آشنا هستند، اما اغلب از نظر رویکرد محدود هستند و به گونه ای سازماندهی شده اند که دانش آموزان بتوانند در میان جمعیت گم شوند، بدون توجه فردی که دانش آموزان به آن نیاز دارند. دانشگاه ها همچنین می توانند در تشخیص و پاسخ به تغییرات در دنیای تجارت و ارائه برنامه های آموزشی به روز کند باشند.

موسسات خصوصی، مانند SSBR، می توانند به روش هایی سازماندهی شوند که پاسخگوتر باشند و نوع حمایتی را که دانش آموزان برای پیشرفت به آن نیاز دارند، ارائه دهند. برنامه‌های SSBR برای کمک به کسب بینش، مهارت‌ها و تجربه طراحی شده‌اند تا شما را برای مرحله بعدی حرفه‌تان آماده کنند. مدرک SSBR کاملاً معتبر شما به این معنی است که شما به همان سطح دانش در یک دانشگاه سنتی دست یافته اید، اما به روش هایی که به شما کمک می کند در محل کار یا زمانی که برای شغل درخواست می دهید برجسته شوید. تحصیل در SSBR به شما این شانس را می دهد که ایده های جدید را کشف کنید و اعتماد به نفس خود را برای آینده ایجاد کنید.

 • SSBR به طور کامل توسط ASIC - خدمات اعتباربخشی برای مدارس، کالج ها و دانشگاه های بین المللی معتبر است. ASIC برترین نهاد مستقل تضمین کیفیت بریتانیا است که در اعتباربخشی سازمانی ارائه دهندگان آموزش در سراسر جهان متخصص است. ASIC توسط UKVI در انگلستان به رسمیت شناخته شده است و عضو کامل شبکه بین المللی آژانس های تضمین کیفیت در آموزش عالی (INQAAHE)، عضو BQF (بنیاد کیفیت بریتانیا) و اعضای سازمانی EDEN (اروپا از راه دور و الکترونیکی) است. شبکه یادگیری).
 • SSBR توسط eduQua ، برچسب کیفیت سوئیس برای مؤسسات آموزش بیشتر تأیید شده است. EduQua سازمان ملی تضمین کیفیت سوئیس و اولین برچسب کیفیت سوئیسی است که برای آموزش مداوم بزرگسالان طراحی شده است. این گواهینامه توسط دولت کنفدراسیون سوئیس به رسمیت شناخته شده و پشتیبانی می شود و اولین گواهینامه کیفیت برای موسسات آموزشی دولتی و خصوصی در سوئیس است. EduQua برترین طرح اعتباربخشی سازمان تضمین کیفیت برای آموزش مداوم است.
 • SSBR یک مرکز آموزشی OTHM تایید شده است. دوره های OTHM توسط Ofqual (مقررات دفتر صلاحیت ها و امتحانات) دولت انگلستان تایید و تنظیم می شود.

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  • Barcelona

   Barcelona Campus Carrer de Llull,321, 08019, Barcelona

   • Zürich

    Nüschelerstrasse,31, 8001, Zürich

    برنامه ها

     موسسه همچنین ارائه می دهد:

     سوالات