Keystone logo
TED University

TED University

TED University

مقدمه

مصطفی کمال آتاتورک ، بنیانگذار ترکیه ، که به اهمیت حیاتی نقش آموزش برای نوسازی کشور اعتقاد داشت ، در سخنرانی خود در مراسم تحلیف مجلس ملی بزرگ ترکیه در نوامبر 1925 اظهار داشت که برای رسیدن به هدف برای یک سیستم آموزش مدرن در ترکیه نیاز به مشارکت شرکت خصوصی وجود دارد. انجمن آموزش ترکیه بر اساس همین چشم انداز و در راستای تلاش های پیشگامانه آتاتورک و دوستانش در 31 اکتبر 1928 تاسیس شد. در 12 دسامبر سال 1939 ، با تصمیم هیئت دولت وضعیت حقوقی "انجمن خیر عمومی" به آن اعطا شد.

همانطور که در بند دوم منشور آن آمده است ، رئیس جمهوری ترکیه حافظ انجمن آموزش ترکیه است. TED یک سازمان مدنی با تاسیس طولانی مدت است که بورس تحصیلی به دانشجویان موفق با درآمد محدود ارائه می دهد ، مدارس و خوابگاه ها را با زبان خارجی به عنوان وسیله آموزش در ترکیه و خارج از کشور باز می کند ، سیستم عامل های علمی را برای پیشرفت بیشتر در سطح تحصیلات ایجاد می کند در ترکیه هم تراز با معیارهای جهانی معاصر ، آگاهی در مورد مشکلات سیستم آموزشی در ترکیه و راه حل های احتمالی آن ایجاد می کند و به تدوین سیاست های آموزشی ترکیه کمک می کند. از هم اکنون ، TED دارای 38 مدرسه ، 2 دفتر نمایندگی ، یک خوابگاه دانشجویی ، یک دفتر فارغ التحصیلان و بسیاری از باشگاه های ورزشی وابسته به مدارس آن است.

65334_TedUniversitesi37.JPG

TEDU

TED University ( TEDU ) در سال 2012 توسط انجمن آموزش ترکیه (TED) تاسیس شد که از سال 1928 پیشگام توسعه آموزش در ترکیه است. TEDU یک موسسه دانشگاهی مترقی است که رویکردی یکپارچه به آموزش عالی و یک دانشجوی با کیفیت بالا ارائه می دهد تجربه آموزشی متمرکز ما از طریق دوره های دقیق آکادمیک ، آموزش پویا ، تحقیقات معنی دار و فرصت های بی شماری برای دانش آموزان برای مشارکت محلی و خارج از کشور ، ما به دنبال ایجاد یک جامعه متنوع از یادگیرندگان مادام العمر با مسئولیت اجتماعی ، با ذهنیت جهانی هستیم.

بدینوسیله ما از دانشجویان دعوت می کنیم تا به طور فعال در محیط یادگیری و تولید مداوم در TEDU و از امتیاز دانشجویی TEDU با فرصتهای زیاد بورس تحصیلی برخوردار شوند.

60779_0Tedu138.jpg

ماموریت TED University

TED University مأموریت پرورش فارغ التحصیلانی را دارد که با استفاده از روشهای نوین آموزشی و برنامه های درسی که تعادل عمیق و گسترده ای مناسب مورد نیاز اقتصاد دانش جهانی دارند ، یادگیرنده های مادام العمر خلاق ، چند وجهی ، دارای انتقاد از ذهن ، اعتماد به نفس و کاملاً گردآمده هستند. کمک به دنیای علم با تولید دانش جدید از طریق طیف گسترده ای از تحقیقات علمی و تلاش های خلاقانه در زمینه های اولویت نهادی ؛ و یک م institutionسسه شفاف ، پاسخگو ، قابل اعتماد و آزاد برای یادگیری با هدف تداوم و توسعه پایدار است. TED University با ساختار شفاف و سازمانی خود قصد دارد به یک نهاد پاسخگو و قابل اعتماد برای همه ذینفعان خود ، با تمرکز بر ثبات و توسعه پایدار ، و دانشگاهی باز برای یادگیری تبدیل شود.

چشم انداز TED University

چشم انداز TED University ارائه بهترین تجربه آموزشی به دانشجویان خود و تبدیل شدن به یکی از دانشگاه های بنیاد پیشرو در ترکیه است.

ارزشهای اصلی

 • احترام به ارزشهای اخلاقی
 • صداقت ، همبستگی و احترام متقابل
 • موقعیت نهادی مترقی و سکولار
 • تعالی در آموزش و تحقیق
 • فرهنگ با کیفیت قوی و یکپارچه
 • روحیه مشارکت و همکاری
 • مشارکت ذینفعان
 • سنت TED

حمل و نقل

پردیس TED University در مرکز شهر است و از همه جا با فاصله یکسان فاصله دارد. با قرارگیری در تقاطع شبکه حمل و نقل ، دسترسی آسان دانشجویان خود را فراهم می کند.

معماری TEDU یک فضای آموزشی راحت و راحت به دانشجویان ما ارائه می دهد که کار را تشویق می کند. دانشگاه ما که زیرساخت های خود را به فناوری پیشرفته مجهز می کند ، با کارآمدترین ، مفیدترین و سریع ترین امکانات فنی به دانشجویان اطمینان می دهد.

خدمات پذیرایی

در دانشگاه ما کافه هایی (Chill-in و Coffee Break) و یک سالن غذاخوری (Diner by Coffee Break) وجود دارد که به دانشجویان TED University خدمت می کنند. دانشجویان ما می توانند از این کافه ها و کافه ها برای غذاها و نوشیدنی های خود استفاده کنند. علاوه بر این ، کافه های ما به دانشجویان ما این امکان را می دهند تا اوقات اجتماعی را بگذرانند. علاوه بر این ، دانشجویان ما همچنین می توانند از ماشین آلات فروش غذا و نوشیدنی واقع در نقاط مختلف دانشگاه ما بهره مند شوند.

محیط ها

پردیس TED University انواع محیط های با کیفیت را ارائه می دهد که دانشجویان ما ممکن است در زمینه های اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی به آنها نیاز داشته باشند. اعضای ما می توانند پس از ارائه مدارک مورد نیاز برای عضویت به مرکز ورزشی ما ، از مرکز ورزشی TEDU استفاده کنند. علاوه بر این ، دروس ما با کادر متخصص دروس گروهی و خصوصی در دسترس است.

استخر داخل سالن
استخر سرپوشیده دارای ویژگی های نیمه المپیک است و 25 متر طول ، 12 متر عرض و 2 متر عمق دارد. 5 خط دارد. استخر سرپوشیده در طبقه B1 بلوک E قرار دارد.

مرکز تناسب اندام
تجهیزات مختلف قلب ، دستگاه های وزنه برداری و وزنه های رایگان در اتاق تناسب اندام موجود است و نیازهای همه کسانی را که می خواهند ورزش کنند برآورده می کند. مرکز تناسب اندام در طبقه 1 بلوک E قرار دارد.

پروفسور پروفسور سالن ورزشی دکتر Rüştü Yüce
سالن ورزشی ما از اندازه منظمی برخوردار است و مسابقات زیادی را برگزار می کند. در زمان تعیین شده توسط اعضای TED University قابل استفاده است. تجهیزات ورزشی لازم (توپ ، تور و غیره) توسط دانشگاه ما تهیه می شود. سالن بدن سازی ما در طبقه همکف بلوک E واقع شده است.

استودیوی ورزشی
در استودیوی ورزشی ما واقع در طبقه B2 بلوک E ، کلاسهای گروهی و خصوصی برگزار می شود.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Ankara

  Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya ANKARA, , Ankara

سوالات