Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

مقدمه

دانش آموزان در Tennessee Tech بیش از یک آموزش عالی هستند. آنها یاد می گیرند رهبران در حرفه های انتخاب شده و یادگیرندگان مادام العمر باشند.

مشارکت بین دانش آموزان و دانش پژوهان، رشته ها و ایده ها را در پروژه ها و تحقیقات چند رشته ای ترکیب می کند. در خارج از کلاس، آنها در مورد فرهنگ ها در سراسر جهان یاد می گیرند، کشف می کنند که چگونه شهروندان خوب از طریق سازمان های خدماتی و ده ها تن از باشگاه های دانشجویی، در معرض هنر و ایجاد دوستی در سنین مختلف، زمینه ها و منافع، به کار گرفته شوند.

همانند طلسم ما، بسیار عالی، عقاب طلایی، دانش آموزان فناوری تنسی روی مطالعات خود متمرکز هستند، بی تردید به دنبال اهداف و آینده خود هستند، و متعهد به محوطه دانشگاه و جوامع جهانی هستند.

با بیش از 10،500 دانشجو ثبت نام کرده است، TTU بیش از 40 مدرک کارشناسی و 20 مدرک فارغ التحصیل را در هشت کالج و مدارس آکادمیک ارائه می دهد: کشاورزی و محیط زیست، هنر و علوم، تجارت، آموزش، مهندسی، هنرهای زیبا، مطالعات بین رشته ای و پرستاری.

زندگی خارج از کلاس درس

در تکنسین تنسی، یادگیری در چهار دیوار کلاس درس نیست. یک جامعه روشنفکر قوی وجود دارد که اعضای هیئت علمی و دانش آموزان روزانه از طریق تحقیق، بحث و خدمات به آن متصل می شوند.

تکنیسین تنسی جایگاهی است که اختراعات دانش آموزان در کلاس درس برای بهبود زندگی افراد معلول است. جایی که ما برای کمک به احیای مجدد جوامع و بازگرداندن جوامع در هنگام تصادف، تلاش می کنیم. جایی که انواع کنسرت، اجرای نمایش و جشنواره های هنری یک شیوه زندگی است. جایی که دانش آموزان می توانند دقیقا همان چیزی را که می خواهند تبدیل کنند.

پد لانچر برای موفقیت در طول عمر

تماس با تنسی فناوری خانه، فارغ التحصیلان شهر کوچک ما را برای تغییر جهان ترک. فضانوردان و کارآفرینان، هنرمندان و معلمان اعتماد به نفس در توانایی های خود و آموزش و پرورش را برای مقابله با مسائل جهانی و تبدیل شدن به رهبران در زمینه های خود در Cookeville.

یک محل زیبا برای تماس با خانه

کوکویل یک شهر با حدود 30،000 نفر، بهترین زندگی روستایی و شهری را ارائه می دهد. مرکز در میان سه شهر بزرگ تنسی واقع شده است، این محوطه توسط دریاچه ها، پارک های دولتی، کوه ها و رودخانه ها در یکی از اقلیمی ترین اقلیم های اقلیمی کشور قرار گرفته است.

تقریبا دو سوم از همه دانش آموزان، از دولت یا دولت فدرال، دانشگاه یا صندوق های خصوصی، نوعی کمک مالی دریافت می کنند.

اعتبار دانشگاه

Tennessee Technological University توسط کمیته کالج ها و دانشکده ها در کالج جنوبی (SACSCOC) تألیف شده است تا مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، متخصص و دکترا را کسب کند. برای دریافت سوالات در مورد اعتباربخشی Tennessee Technological University تکنسین Tennessee Technological University با کمیسیون کالج در 1866 Southern Lane، Decatur، GA 30033-4097 تماس بگیرید یا با شماره 404- 679-4500 تماس بگیرید.

اعتبار برنامه

علاوه بر اعتباربخشی نهادی، بسیاری از برنامه های فناوری تنسی توسط آژانس های اعتباری حرفه ای تخصصی مجوز دارند. این آژانس های اعتباربخشی برنامه ریزی شده ملی عبارتند از:

 • انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی (AACSB International)

 • انجمن آمریکایی خانواده

 • ABET - قبلا هیئت اعتباربخشی برای مهندسی و فناوری، Inc.

 • انجمن شیمی آمریکا (ACS)

 • کمیسیون اعتباردهی برای آموزش در پرستاری (ACEN) - قبلا لیگ ملی کمیسیون اعتباردهی پرستاری (NLNAC)

 • شورای اعتباربخشی آموزش و پرورش در تغذیه و رژیم غذایی (ACEND)

 • کمیسیون آموزش عالی پرستاری (CCNE)

 • شورای اعتباربخشی مشاوره و برنامه های آموزشی مرتبط (CACREP)

 • شورای اعتباربخشی تهیه معلم (CAEP) - قبلا شورای ملی اعتباربخشی آموزش معلمان (NCATE)

 • انجمن ملی مدارس هنر و طراحی (NASAD)

 • انجمن ملی مدارس موسیقی (NASM)

مکان ها

 • Cookeville

  William L Jones Drive,1, 38505, Cookeville

سوالات