Keystone logo
© BIMM University
The Academy of Contemporary Music

The Academy of Contemporary Music

The Academy of Contemporary Music

مقدمه

چرا ACM را انتخاب کنید؟ یادگیری با انجام اخلاق

ACM می داند که امروزه صنعت موسیقی چگونه کار می کند و یک محیط یادگیری فراگیر و جامع ایجاد کرده است که به طور مستقیم با صنعت ارتباط برقرار می کند. یادگیری ما با انجام اخلاق کمک می کند تا ساده سازی این که صنعت چگونه کار می کند و دیدگاه روشنی از مسیرها و گزینه های شغلی را نشان می دهد. این رویکرد روشن و عملی، یادگیری را تسریع می بخشد.

قرار گرفتن در معرض دقیق هر جنبه ای از صنعت، همانطور که اتفاق می افتد (زندگی می کنند!)، گزینه ها و مقصد ها را نشان می دهد، که به دانشجویان ما کمک می کند تا انتخاب های واضح و ساخت نقشه هایی را که نیاز دارند به آنها هدایت کند. اگر تولید کننده هستید، می دانید که نیاز به درک اساسی ساختار آهنگ و ترانه گویی دارید، اما شما نیز باید در مورد جریان های درآمد و مالکیت معنوی که درآمد کسب می کنید را بدانید.

شما همچنین باید بدانید که چگونه موسیقی خود را از طریق اجرای زنده، اعتبار های ترانه ای و انتشار، از جمله همگام سازی و صدور مجوز، پول می گیرد. ما همه اینها را به طور جامع در ACM تدریس خواهیم کرد با پیوستن شما به تیم هایی که هر روز در Metropolis انجام می دهند.

به همین ترتیب، می توانید یک درامر باشید، تمرکز اصلی خود را در حال انجام و به دست آوردن تجربه به همان اندازه که ممکن است با پخش جلسات. در این مورد، شما هنوز هم باید بدانید که چگونه پرداخت می کنید، و اگر شما بر روی یک آهنگ تاثیر می گذارید، ممکن است شما به طور بالقوه آن را به اشتراک بگذارید و به ایجاد یک محصول کمک کنید. در این حالت، بازی جلسه در واقع نوشتن می شود. شما باید تفاوت در نحوه پرداخت هزینه بازی و نوشتن را بدانید.

در حالی که در حال یادگیری هستید، نمونه کارها را خواهید ساخت و ما به شما کمک خواهیم کرد تا بدانید که چگونه از کارهایی که ایجاد می کنید برای ساختن پایه فن خودتان استفاده می کنید، نه تنها یک نوازنده کارآموز. این کار خود را به عنوان یک موسیقیدان حرفه ای به حداکثر می رساند و باعث می شود که شما به راحتی خود را به عنوان دارایی اولیه بازاریابی کنید. ما به شما این را آموزش خواهیم داد زیرا ما بهترین متخصصان صنعت را در هر روز انجام می دهیم.

جوایز خود را به عنوان یک هنرمند در امید به دست آوردن یک برچسب بزرگ امضا کرده اید مفهوم قدیمی است و دیگر راه کسب و کار نیست. هدف ما این است که به هر هنرمندی که از طریق ACM، اعتقاد، تمایل و درک نحوه تبدیل شدن به یک هنرمند قابل اعتماد و خودکفا باشد، القا شود. هنگامی که شما در آن موقعیت هستید، باید مجهز باشید تا با گروه، سازنده، مدیر، یک برچسب و یک ناشر درمورد شرایط با اطمینان صحبت کنید. ما شما را تجهیز خواهیم کرد تا کار خود را مدیریت کنید، در غیر این صورت به شما در رقابت برای ثبت نام با مدیر در فارغ التحصیلی بدون درک کامل از نحوه مدیریت حرفه و فرصت های خود می پردازید.

از طریق ارتباط عمیق یکپارچه با Metropolis، ACM انگشت خود را بر روی پالس، این کمک می کند تا توانایی دانش آموزان ما برای تعیین مکان خود را در آن. ما می دانیم که صنعت در حال حاضر در حال حاضر، چرا که در Metropolis، تیم ها در همه سطوح از جمله رشته های اصلی، مستقل و مستقیم با هنرمندان امضا نشده و بدون امضا، مارک ها، شرکای توزیع و سازندگان محتوا کار می کنند.

ACM صنعت را از انتها به انتها می کشد، جایی که موسیقی امروز و فردا نوشته شده، تولید، ترکیب، تسلط، توزیع، فروش و انتشار است. دانش آموزان ما از یک کتاب یاد نمی گیرند، بلکه از طریق تجربه کسب و کار موسیقی می آموزند. این رابطه ذاتی، زندگی، تنفس بین ACM و Metropolis است که دانش آموزان ما این چشم انداز و فرصت منحصر به فرد است.

اتصال ذاتی بین ACM و Metropolis به دانش آموزان ما فرصت می دهد تا از معاملاتی که ما انجام می دهند، یاد بگیریم، همانطور که اتفاق می افتد. ایان برنچلی، مدیر عامل شرکت Metropolis، استودیوی خود را برای هفت سال اجرا کرده است، که قبلا بیش از پانزده سال در برچسب های عمده از جمله Universal کار کرده است. ایان از طریق جلسات خود با متخصصان در بالاترین سطح صنعت و معامله هایی که از آنها نتیجه می گیرد، بینش و یادگیری مرتبط را به طور مستقیم به دانشجویان ACM می دهد. در اینجا چند نمونه از تعبیه محتوای صنعت عملی به یادگیری تجربی دانش آموزان ما در کلمات یان است:

"من با Andy Ross و Charles Barsamian در یک سفر تجاری اخیر به LA ملاقات کردم. آنها هر دو در حال کار بر روی برش فیلم های لبه و مسئول همگام سازی، نظارت موسیقی و قرار دادن نمرات ارکستر. آنها شرکت جدیدی با نام Exit Strategy Productions، متخصص نظارت و انتشار موسیقی را آغاز کردند. سپس آنها را به عنوان مشاوران برای تولید فرصت های انتشار برای ما از طریق فیلم های هالیوود و کسب و کار اصلی از طریق نمرات ارکستر برای استودیو که ما در دوحه، قطر، Katara استودیو Metropolis اجرا می شود. یادگیری از ساختن این رابطه جدید و نحوه استراتژی ما برای به دست آوردن مزیت اصلی کسب و کار از آن، سپس به عنوان محتوای استاد کلاسی برای دانش آموزان ACM Business مورد استفاده قرار گرفت. ما همچنان به دانش آموزان در مورد تکامل بیشتر این پروژه Metropolis در زمان واقعی ادامه خواهیم داد. علاوه بر این، دانش آموزان از مدرسه کسب و کار که به عنوان متخصص در Metropolis به ما پیوسته اند، به ما در توسعه کاتالوگ هماهنگ سازی واقعی کمک خواهند کرد، که از آن برای فیلم هایی که ما نظارت می کنیم، حمایت می کنیم.

ما همچنین اخیرا با شازام ملاقات کردیم و از ما خواسته شد تا به ما در جهت حمایت از کارهای ما در استودیو کمک کنیم. این باعث شد که شرکت ما تیم فروش با نام تجاری خود را برای فروش دو فرمت تلویزیون خود به مارک های آبی تراشه به ارمغان بیاورد. آنها همچنین برنامه مجازی وینیل ما را پشتیبانی می کنند. این به ما 600 میلیون مشتری دسترسی خواهد داشت. این یک مثال کامل از نحوه همکاری با سایر مارک ها و سازمان ها است تا از تجربیات بهره برداری از آنچه ما قادر به ارائه و تقویت تاثیر آن هستیم استفاده کنیم. همکاری کلیدی برای کار موثر صنعت موسیقی است که امروزه کار می کند. در این مورد، یادگیری از طریق پادکست هفتگی من به دانش آموزان ACM ارائه می شود که می توانند آنها را تماشا کنند تا ببینند چگونه کسب و کار انجام می شود و سپس با من از طریق Q & A زندگی می کنند. آنها قادر به ارائه ایده های محتوایی خود هستند که در هنگام ایجاد محصولات آینده ما با همکاری بزرگترین بازیکنان در صنعت امروز مورد توجه قرار می گیرند. "

مدیر اجرایی Metropolis Studios یان Brenchley

مکان ها

 • Guildford

  Rodboro Buildings, Bridge Street, Guildford, GU1 4SB, Guildford

 • London

  London, بریتانیا

  • Birmingham

   Birmingham, بریتانیا

   سوالات