Keystone logo
The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

مقدمه

60963_commencement.jpg

کالج بروکپورت، در سال 1835 تاسیس شده است، یک دانشکده عمومی جامع چهار ساله ملی است که بر موفقیت دانش آموزان تمرکز دارد. ما از کیفیت دانشگاهی و ارزش استثنایی ما افتخار می کنیم.

Brockport انتخابی، ملی شناخته شده و معتبر موسسه عمومی است. ما پردیس درگیر SUNY و یکی از جذابترین دانشگاه های کالج در کشور است.

حسابرسی سازمانی

کالج برکپورت، اعتباردهی شده توسط کمیسیون میراث ایالتی در زمینه آموزش عالی، اثربخشی نهادینه و پاسخگویی را از طریق دفاتر، سیستم ها و روابط مختلف تضمین می کند.

تنوع و شمول

اداره تنوع و کمیته تنوع فرهنگی کالج، تلاش می کند تا به تعهد بروکورته به تنوع و عدالت، به جامعه کالج بپیوندد. توسعه و نظارت بر برنامه تنوع کالج؛ آماده سازی و تجزیه و تحلیل گزارش ها برای نظارت بر موفقیت ما؛ و تطبیق و تنوع را به عنوان یک اولویت نهادی و آموزشی قلمداد می کند.

فارغ التحصیلان و دوستان

شبکه Brockport شامل بیش از 90،000 فارغ التحصیل در سراسر جهان است. ما از 8،000 دانش آموز بهتر داریم صدها نفر از اعضای هیات علمی فعلی و سابق، کارکنان، امیریتی و بازنشستگان؛ و بی شماری از دوستان دیگر، مانند خانواده ها، شرکت ها و بنیادها. نگه داشتن همه این شرکای کلیدی در ارتباط با Brockport امروز تمرکز در حال حاضر در کالج است.

پشتیبانی از ما

تلاش های Brockport برای کسب کمک مالی، تحصیلی، کارآموزی و تجربی برای دانشجویان ما از فارغ التحصیلان و شبکه های خانوادگی، کالج را برای دهه های آینده پرورش می دهد. همیشه می توانید کمک کنید!

مکان ها

  • Rochester

    350 New Campus Drive Brockport, NY 14420, , Rochester

سوالات