Keystone logo
© istock
The College Of Westchester

The College Of Westchester

The College Of Westchester

مقدمه

از سال 1915 ، The College Of Westchester (CW) بر موفقیت شغلی دانشجویان خود تمرکز کرده است. برنامه های دانشگاهی کالج وستچستر به دقت طراحی شده اند تا مهارت ها و شایستگی های مورد نظر کارفرمایان را فراهم کنند. محیط دانشگاه ما بسیار شخصی است و فرهنگ ما در ارائه خدمات به دانشجویان است.

دانشکده دانشکده وستچستر بر اساس تجربه ، مدارک و نگرش مراقبتی برای آوردن دانش دنیای واقعی به کلاس انتخاب می شود. فن آوری های کالج و ابزارهای یادگیری پیشرفته وب به دانش آموزان در هر مکان ، در هر زمان وصل شدن به دوره ها ، اساتید ، همکلاسی ها و خدمات ، به دانش آموزان می دهد. The College Of Westchester تجربه ای استثنایی را ارائه می دهد که می تواند منجر به یک عمر موفقیت و موفقیت شود.

The College Of Westchester افرادی را فارغ التحصیل می کند که تجارب آموزشی دگرگون کننده و هدفمند را به پایان رسانده و منجر به مشاغلی می شوند که موجب پیشرفت اقتصادی می شوند. کالج وستچستر به عنوان یک دانشکده متمرکز بر دانشجو ، از نظر فرهنگی متنوع ، متعهد به ارائه بالاترین کیفیت آموزش برای همه دانشجویان شغلی و کارآفرین از طریق ارائه یک برنامه درسی دقیق ساخته شده و متمرکز ، با ورودی از کارفرمایان منطقه ای و سایر نهادها است. سهامداران. این کالج از طریق یک محیط یادگیری متمایز و کاملاً شخصی که منجر به تحرک اقتصادی بالاتر می شود ، از برتری تحصیلی ، پیشرفت شغلی ، صداقت حرفه ای ، مسئولیت مالی و شهروندی خوب حمایت و تشویق می کند.

مکان ها

  • White Plains

    Central Avenue,325, 10606, White Plains

    سوالات