Keystone logo
The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

مقدمه

بیایید تغییر کنیم

بیایید تغییر کنیم شما. ما جهان. این پیام ما در دانشگاه علوم کاربردی لاهه (THUAS) است.

ما می خواهیم دانش آموزان خود را توانمند سازیم تا دنیایی که در آن زندگی می کنند را تغییر دهند و بهبود ببخشند ، اما این تنها در صورتی اتفاق می افتد که با هم کار کنیم - اگر تکامل و تغییر دهیم.

ما به طور مداوم باید برای حل و فصل چالش های حال و آینده ، از دیدگاه ها و راه حل های جدید استفاده کنیم. در صورت آمادگی برای به اشتراک گذاری و بکار بردن بینش ، مهارت ها و روش های یکدیگر ، سریعتر جواب خواهیم داد.

شهروندان جهانی

ما دانشجویان ، اساتید و شرکای خود را ترغیب می کنیم تا به شهروندان جهانی متشکل از ذهن باز بگردند - در اعتقادات خود محکم و روبرو شوند. ما می دانیم که تعهد حرفه ای خودمان تغییر می کند و باید با هم همکاری کنیم تا راهکارهای خلاقانه را توسعه داده و به کار گیریم.

THUAS یک محیط امن و عملی است که می توانیم به عنوان شهروندان جهانی توسعه و نوآوری کنیم - برای گردآوری در توسعه ، شبکه سازی و تمرین. اینگونه است که ما قصد داریم دنیایی را که در آن زندگی می کنیم شکل دهیم و تغییر دهیم ، در حالی که دانش و مهارت های خودمان را توسعه می دهیم.

"افرادی که در اعتقادات خود محکم ایستاده اند و با جهان روبرو هستند."

127350_127313_studentsHaagseHogeschool.jpg

چگونه این کار را انجام دهیم؟

اساتید ، شرکای ما و 26000 دانشجو از تقریبا 150 کشور مختلف هر روز به این پیشرفت اختصاص می یابند. نگرش جهانی و نوآورانه ما در تمام برنامه های درسی ما و در هفت مضمون اصلی منعکس شده است: امنیت سایبری ، یادگیری جهانی و فراگیر ، عملیات دیجیتالی و امور مالی ، ماموریت صفر ، نوآوری در سلامت ، حاکمیت جهانی و حاکمیت انتقال شهری. ما همچنین با بیش از 300 شرکای تبادل بیش از 50 کشور جهان ، از برزیل و چین گرفته تا استرالیا ، ایالات متحده آمریکا و چندین کشور اروپایی همکاری نزدیک داریم.

یک سکوی ایده آل

لاهه را به محل مناسب برای تبدیل شدن به یک شهروند جهانی است. این شهر بین المللی صلح و عدالت است - قلب سیاسی و فرهنگی هلند. این خانه در کاخ صلح ، دیوان بین المللی دادگستری ، بنینهاف (پارلمان) ، 115 سفارتخانه ، چند ملیتی مانند شل ، زیمنس و ING و بسیاری از سازمان های غیر دولتی بین المللی قرار دارد.

بنابراین ، اجازه دهید تغییر کنیم. شما. ما جهان.

اینها مقادیری هستند که ما را به حرکت در می آورند

کنجکاو
برقراری ارتباط
مراقبت
ما کنجکاو، بلند پروازانه و enterprising. ما مشتاق به کمک با تفکر انتقادی است. ما در شبکه ما سرمایه گذاری به طور قابل توجهی به منظور توسعه بینش جدید با هم. ما اختصاص داده شده است و ما در مورد رشد شخصی خود مراقبت.

اگر به دنبال برنامه لیسانس لیسانس هستید ، در THUAS به مکان مناسب رسیده اید. ما بیش از 65 برنامه کارشناسی ارشد داریم که از نظر نوع و طول متفاوت هستند. بیشتر آنها برنامه های چهار ساله هستند ، اگرچه برخی از آنها می توانند به سه سال مطالعه کوتاه شوند. تعداد قابل توجهی به زبان انگلیسی تدریس می شود. نوع که به بهترین وجه مناسب شما را در تنظیمات خود را و آموزش و پرورش قبلی بستگی دارد. در پایان سفر به شما دیپلم دانشگاه علوم کاربردی اعطا می شود.

مکان ها

  • The Hague

    Johanna Westerdijkplein,75, 2521 EN, The Hague

سوالات