Keystone logo
Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

مقدمه

انتقال به یک جامعه پایدار با شما آغاز می شود

Tomorrow University of Applied Sciences از راه دور * به زبان آموزان اجازه می دهد تا مهارت های قرن 21 مورد نیاز در زمینه های پایداری، کارآفرینی، و فناوری را از طریق رویکرد انقلابی ما در آموزش ایجاد کنند. ما در حال ساختن جامعه ای از افراد توانمند و مرتبط هستیم که قویاً معتقدیم آینده روشن تر و پایدارتری را ایجاد خواهند کرد. موفقیت آنها مأموریت ما است، تأثیر آنها معیار ما است.

ما به تغییر سازان فردا قدرت می دهیم و آموزش می دهیم

ما پیشرفته‌ترین علم و فن‌آوری یادگیری را ترکیب می‌کنیم تا تجربیات یادگیری انعطاف‌پذیر، در دسترس و مؤثری ایجاد کنیم که یادگیرندگان را با عناصر کلیدی ما برای تأثیر - هدف، توانایی و جامعه مجهز می‌کند.

از طریق یادگیری مستمر، کاربرد و ایجاد مشارکت، ذهنیت رشد و خودکارآمدی را پرورش می دهیم تا دایره نفوذ فراگیران خود را گسترش دهیم و آنها را به عوامل مطمئن تغییر تبدیل کنیم. هدف ما تسریع انتقال به جامعه ای پایدارتر با ایجاد انقلابی در آموزش برای یادگیری متفاوت و رشد بی حد و حصر برای به جا گذاشتن میراثی ماندگار در جهان است.

چرا با ToU یاد بگیریم؟

Tomorrow University of Applied Sciences * موسسه پیشرو برای آموزش پایداری، کارآفرینی و فناوری است. رویکرد انقلابی ما به آموزش به شما کمک می‌کند در حین تحصیل در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس از هر کجای دنیا، تأثیر اجتماعی طولانی‌مدتی داشته باشید.

در سطح جهانی قابل دسترس و انعطاف پذیر

پلت فرم آموزش از راه دور ما آموزش را از هر کجا که هستید در دسترس قرار می دهد و انعطاف پذیری برای یادگیری را بدون توجه به تعهدات حرفه ای و شخصی شما فراهم می کند. از طریق پلتفرم موبایل اول ما هر زمان که بخواهید از هر کجا که هستید بیاموزید.

رویکردی جدید به یادگیری

یادگیری از طریق انجام دادن. فلسفه یادگیری ما یادگیری آنلاین را به صورت آفلاین نمی گیرد. با روش یادگیری مبتنی بر چالش ما، تجربه عملی حل بزرگترین مشکلات جهان را از طریق کاربرد عملی تحت راهنمایی کارشناسان و رهبران صنعت به دست خواهید آورد.

شبکه جهانی درجه یک

یک جامعه جهانی از شرکا و مربیان برای شما آماده است. آنها در حال حاضر تفاوتی در پایداری، کارآفرینی و فناوری ایجاد کرده‌اند و به شما کمک خواهند کرد تا همین کار را انجام دهید. آنها به همراه گروهی از زبان آموزان بین المللی شما همتایان و مربیان شما هستند.

با مهارت‌ها، ابزارها و شبکه مناسب، می‌توانیم آینده خود و دنیای خود را تغییر دهیم.

  • از امروز فردایی بهتر بسازید. دسترسی به ابزار و شبکه مورد نیاز برای موفقیت در نوآوری پایدار.
  • از راه دور اول و انعطاف پذیر. از هر کجا که هستید، هر زمان که بخواهید بیاموزید. کار و مطالعه را با هم ترکیب کنید.
  • در گروه های کوچک و همفکر یاد بگیرید. یک جامعه بسازید و به یک شبکه مادام العمر دسترسی پیدا کنید.

اصول یادگیری ما

ماموریت محور

ما جامعه ای از یادگیرندگان دائمی هستیم. ما برنامه و برنامه درسی خود را طوری طراحی کرده ایم که با زمان تغییر کند. در طول برنامه با الهام از سناریوهایی که در دنیای کارآفرینی و تجارت یافت می شود، چالش های مختلفی را برای حل و تسخیر انتخاب خواهید کرد. در طول چالش‌ها، شایستگی‌های مورد نیاز برای فردایی بهتر را به کار می‌گیرید، ایجاد می‌کنید و به آنها مسلط می‌شوید. شایستگی هایی را که کارفرمایان به دنبال آن هستند از طریق یادگیری فعال و تجربی با کمک همتایان و مربیانی که خودشان دقیقاً با این چالش ها روبرو شده اند، توسعه خواهید داد.

قابل انعطاف

همه برنامه های ما کاملاً از راه دور هستند. در مدل یادگیری ما، زمان نشان دادن شایستگی در یک حوزه موضوعی خاص انعطاف‌پذیر است در حالی که انتظار تسلط بر آن ثابت است. شما به جای دوره‌های سنتی، چالش‌ها را پشت سر می‌گذارید و توانایی‌هایی را در زمان واقعی ایجاد می‌کنید تا نیازهای فرآیند یادگیری فردی همه را در نظر بگیرید.

شخصی

فناوری ما شما را از طریق برنامه راهنمایی می کند، با نیازهای شما سازگار می شود و از ابتدا تا انتها بازخورد می دهد. اهداف شما به عنوان یک یادگیرنده در برنامه و درک شایستگی های اصلی به صورت جداگانه در برنامه تطبیق داده می شود و تجربه یادگیری شما را منحصر به فرد می کند. شما یک رکورد بصری از پیشرفت یادگیری خود در طول تحصیل خواهید دید که باعث می شود تمرکز بر روی نتایج دلخواه خود را آسان کنید.

خود توانمند

زمانی که یادگیرنده هنوز تسلط خود را بر چالش یا شایستگی ثابت نکرده است، از «هنوز نه» به عنوان معیار استفاده می کنیم. به جای شکست در یک موضوع یا چالش، این فرصت به شما داده می شود تا دانش خود را تا زمان تسلط نشان دهید. شما می توانید کار خود را ارسال کنید تا زمانی که داوران و کارشناسان باور کنند که مفهوم انتخابی را کاملا درک کرده اید. شکست در ToU وجود ندارد، اما همیشه جایی برای بهبود وجود دارد.

اجتماعی

ما یادگیرندگان را قادر می‌سازیم تا روابط معناداری ایجاد کنند که منجر به تجربیات یادگیری از راه دور غنی، جذاب و مؤثر می‌شود. همراه با گروه، مربیان و جامعه جهانی گسترده خود، از طریق جلسات منظم زنده، بحث های دوره، و رویدادها در ارتباط و تعامل باقی خواهید ماند. روش یادگیری مبتنی بر چالش ما همکاری و بازخورد 360 درجه را از همه شرکت‌کنندگان، همتایان تا مربیان و بالعکس، در همه زمان‌ها ترویج می‌کند.

*دانشگاه فردا یک دانشگاه علمی کاربردی کاملاً معتبر و شناخته شده دولتی است.

توصیفات دانشجویی

سوالات