Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

مقدمه

ترکیب تاریخ و سنت از انگلستان با قدرت از ایالات متحده آمریکا و آینده است که آسیا

ترکیب تاریخ و سنت از انگلستان با قدرت از ایالات متحده آمریکا و آینده است که آسیا انگلستان و ایالات متحده آمریکا دارای قدرت اقتصادی جهان برای صدها سال بوده است. کسب و کار گذشته و فعلی بین المللی بوده است، و ادامه خواهد داد تا می شود، تحت تاثیر هر دو کشور. با این حال، آسیا آینده است، با اقتصاد سرعت در حال رشد و بیش از نیمی از جمعیت جهان است.

بنابراین شاید آن را در زمان یک همکاری بین آمریکا و دانشگاه آسیایی برای ایجاد یک برنامه واقعا رویایی است که ترکیبی از قدرت این سه منطقه به یکی از برنامه چهار ساله از مطالعه.

دانشگاه لامار در تگزاس، ایالات متحده آمریکا و کالج فناوری سیام در تایلند در حال حاضر از آن با برنامه درجه سه قاره انجام می شود.

رویای بسیاری از مردم تحصیل در خارج، به خصوص در ایالات متحده یا بریتانیا است. امریکا و انگلستان ارائه برخی از بهترین مدارک آموزش عالی در جهان است. با این حال، از آن آسان نیست. وقتی که شما مسائل مربوط به ویزا، مهارت در زبان و به خصوص پول را در نظر، رویای گرفتن یک مدرک از ایالات متحده یا بریتانیا اغلب تبدیل به یک کابوس.

آیا آن را نمی برای دریافت بهترین آموزش ممکن است، در یک محل که در آن گرفتن ویزای خود را سریع و آسان و هزینه زندگی پایین است؟ که در ابتدا نیاز ندارد TOEFL یا IELTS نمرات را آغاز تحصیل؟ که در آن شهریه های مقرون به صرفه برای شما: به دست آوردن یک دانشگاه آمریکایی و دانشگاه تایلندی مدرک کارشناسی، به علاوه یک بریتانیا در سراسر کشور پذیرفته دیپلم مدیریت ارشد، در حدود 10٪ از هزینه از آنچه تنها یک سال در دانشگاه های دیگر ایالات متحده خواهد بود؟

پاسخ، البته، است که به نحوی به دست آوردن مدارک دانشگاه بالا از هر سه: ایالات متحده، انگلستان و آسیا .. و تنها در چهار سال تحصیل است. برنامه مدرک لیسانس سه قاره اجازه می دهد تا شما را به به دست آوردن مدارک دانشگاه خود را از تمام سه قاره، با شهریه و زندگی مقرون به صرفه ترین هزینه در دسترس است. رویای خود را به ... یک واقعیت!

فقط برنامه های قاره سه جانبه جهانی

جهان در حال کاهش است و همه در حال رفتن بین المللی است. به دست آوردن سه مدارک کسب و کار در همان برنامه، از ایالات متحده، انگلستان و تایلند.

مکان ها

  • Bangkok

    46 Jarunsanitwong 10 Road Tha Pra, Bangkok Yai, 10600, Bangkok

    سوالات