Keystone logo
Trier University of Applied Sciences

Trier University of Applied Sciences

Trier University of Applied Sciences

مقدمه

کیفیت بالا در تدریس یک عنصر تعیین کننده در پروفایل Trier University of Applied Sciences . هدف از مطالعه و روش های تدریس مدرن، تضمین سطح بالای تحصیلات فارغ التحصیلان است. کیفیت تدریس به طور مداوم توسط اقدامات تضمین کیفیت در چارچوب سیستم مدیریت کیفیت ما بررسی، بهبود و توسعه می‌یابد. Trier University of Applied Sciences در توسعه روش های تدریس خود بر نوآوری و جهت گیری تمرین تکیه دارد. علاوه بر این، شایستگی های اجتماعی دانش آموزان با روش های مطالعه پروژه ای و تیم محور ارتقا می یابد. هدف تحقیق و توسعه در Trier University of Applied Sciences نتایج عملی و بازار محور است و به مسائل جاری در تجارت و جامعه می پردازد.

تحقیقات کاربردی

Trier University of Applied Sciences متعهد به تحقیقات کاربردی و با کارایی بالا است. به لطف قدرت نوآورانه خود، توانسته است به جایگاه خود به عنوان دانشگاه علوم کاربردی با بالاترین میزان بودجه شخص ثالث در راینلاند-فالتز دست یابد و تثبیت کند.

با انجام این کار، خود را به ویژه از طریق سه حوزه تحقیقاتی آینده نگر متمایز می کند:

 1. "مدیریت جریان مواد کاربردی"
 2. "فناوری های هوشمند برای توسعه پایدار" و
 3. "علوم زندگی: فناوری پزشکی و دارویی و بیوتکنولوژی"

تیم های بین رشته ای راه حل های آینده گرا برای چالش های اجتماعی ایجاد شده توسط جهانی شدن، دیجیتالی شدن زندگی و کار، تغییرات آب و هوا، و خواسته های مرتبط با تولید انرژی پایدار و مدیریت منابع، و همچنین چالش های ناشی از یک جامعه پیر و افزایش یافته را توسعه می دهند. نیاز به زندگی سالم و مطمئن معنای ویژه ای به ترکیبی از پایداری و نوآوری داده می شود که اساس این رویکرد توسعه را تشکیل می دهد.

ریشه های منطقه ای و شبکه های بین المللی

Trier University of Applied Sciences خود را دانشگاهی با جهت گیری بین المللی و ریشه های منطقه ای می داند. ما همکاری در همه سطوح را با شرکای صنعت، سیاست، فرهنگ و جامعه ارتقا می دهیم و تقاضا برای کارگران ماهر در منطقه را تامین می کنیم.

قراردادهای همکاری با بسیاری از دانشگاه‌ها در سراسر جهان، برنامه‌های مطالعاتی بین‌المللی، و تبادل پر جنب و جوش بین دانشجویان و اساتید، به Trier University of Applied Sciences یک نمایه بین‌المللی متمایز می‌دهد. در آینده، ما می خواهیم این فرهنگ مطالعه، آموزش و پژوهش بین المللی را بیشتر توسعه دهیم و همچنین بین المللی شدن خود را تشدید کنیم.

توصیفات دانشجویی

ویژگی های پردیس

سه پردیس. یک دانشگاه. فوق العاده متنوع

با حدود 7600 دانشجو، Trier University of Applied Sciences دومین دانشگاه بزرگ علوم کاربردی در راینلاند-فالتز است. تمرکز قوی بر روی کاربرد و عمل، روش‌های آموزشی نوآورانه، و ترکیب قوی آموزش و تحقیق، مشخصه مطالعات ما است.

در سه پردیس ما برنامه های 80 درجه در زمینه های اقتصاد، حقوق، مطالعات محیطی ، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی ساختمان و تامین، فناوری غذایی، علوم کامپیوتر، بازی، علوم درمانی، معماری و طراحی ارائه می دهیم. بنابراین یک برنامه آموزشی متنوع و منحصر به فرد در منطقه ارائه می شود.

©Trier University of Applied Sciences

پردیس اصلی اشنایدرشوف، تریر
پردیس اصلی ما که در تریر، قدیمی‌ترین شهر آلمان واقع شده است، دانشکده‌های سنتی را با دوره‌های تحصیلی مدرن ترکیب می‌کند. طیف گسترده ای از مدارک لیسانس و کارشناسی ارشد را می توان در این پردیس به دست آورد که شامل بخش های علوم کامپیوتر، معماری، بازرگانی و مهندسی و فناوری است.

©Trier University of Applied Sciences

پردیس محیطی بیرکنفلد، بیرکنفلد
زندگی، یادگیری و کار در یک مکان واقعاً نوآورانه: پردیس زیست محیطی Birkenfeld، واقع در حاشیه پارک ملی Hunsrück، دوره های مطالعاتی بین رشته ای را در دو بخش تجارت محیطی و حقوق و همچنین برنامه ریزی زیست محیطی و فناوری به دانشجویان ارائه می دهد. "اول پایداری" مانند یک موضوع مشترک در تمام آموزش ها و تحقیقات ما جریان دارد.

©Trier University of Applied Sciences

پردیس طراحی و هنر، Idar-Oberstein
در Idar-Oberstein، مهد هنر سنگ های قیمتی آلمان، دانش آموزان مطالعات خود را در یک تبادل پر جنب و جوش، بین رشته ای و بین فرهنگی انجام می دهند. هم افزایی معماری، طراحی و رسانه پروژه های نوآورانه ای را ایجاد می کند.

©Trier University of Applied Sciences

  آمار فارغ التحصیلان

  مکان ها

  • Birkenfeld

   Birkenfeld, Campusallee, 55768, Germany, 55765, Birkenfeld

   • Trier

    Schneidershof, 54293 Trier, Germany, 54293, Trier

    • Idar-Oberstein

     Vollmersbachstraße 53, 55743 Idar-Oberstein, Deutschland, 55743, Idar-Oberstein

     سوالات