Keystone logo
Trine University لیسانس علوم ریاضی
Trine University

لیسانس علوم ریاضی

Angola, آمریکا

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۳۳٬۶۵۰ *

در محوطه دانشگاه

* شهریه تمام وقت بر اساس 12-18 ساعت اعتبار در هر ترم

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

ریاضیات زبان جهان است. این مطالعه الگوهای شکل ، زمان ، فاصله و فضا از طریق استدلال دقیق و استنباط دقیق است. برنامه های کاربردی مدرن شامل تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) ، سیستم های موقعیت یابی جهانی (GPS) ، رمزگذاری برای تجارت امن در اینترنت و الگوریتم هایی برای تشخیص گفتار است.

تجربه

برنامه ما کلاسهای کوچکی را ارائه می دهد که توسط اساتید تمام وقت که متعهد به حرفه خود هستند و متعهد به توسعه تمام ظرفیت دانش آموزان در محیطی دوستانه هستند ، تدریس می شود. به هر دانش آموز یک مشاور دانشکده اختصاص داده می شود که در طراحی یک برنامه تحصیلی شخصی کمک خواهد کرد. این دانشکده به طور منظم ساعات اداری برنامه ریزی شده و همچنین جلسات برنامه ریزی شده "کمک ریاضی" را هشت ساعت در هفته برگزار می کند.

ریاضی انجام دهید ؛ انجام دادن هر کاری.

مردان و زنانی که در زمینه ریاضیات آموزش دیده اند در زمینه های مختلفی به کار گرفته می شوند که تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندهای تفکر منطقی بسیار مهم هستند. آموزش مقطع کارشناسی در ریاضیات دانش آموزان را تربیت می کند تا فرایندهای فکری خود را سازماندهی کرده و مهارت های تفکر انتقادی خود را تقویت کنند. فارغ التحصیلان برنامه ما در ناسا ، مایکروسافت ، Steel Dynamics ، شرکتهای انرژی زیستی و شرکتهای لجستیک مشغول به کار هستند. تعدادی از فارغ التحصیلان ما تحصیلات تکمیلی خود را در نوتردام ، میشیگان مرکزی و دانشگاه ایندیانا گذرانده اند.

پذیرش ها

امکانات

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه