Keystone logo
Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

مقدمه

TALTECH - جایی که آینده دیجیتالی پایدار ساخته می شود!

چرا TalTech؟

شهرت جامد و تجربه تحصیلی بین المللی

● TalTech که در سال 1918 تأسیس شد، تقریباً. 9000 دانشجو (10٪ بین المللی هستند)، که آن را به بزرگترین و یکی از بین المللی ترین ترین دانشگاه های پایتخت تبدیل می کند.

رتبه‌بندی در 3% برتر دانشگاه‌های جهانی ( رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS ) و 2٪ برتر در زمینه های خاص، مانند مهندسی، فناوری، و مدیریت بازرگانی.

● عضویت در شبکه EuroTeQ به دانشجویان ما امکان می‌دهد به دوره‌های آموزشی در سایر دانشگاه‌های برتر فن‌آوری در سراسر اروپا دسترسی داشته باشند.

برنامه های منحصر به فرد و مطالعات عملی عملی

● برنامه های منحصر به فرد و شناخته شده بین المللی و محیط یادگیری مدرن برنامه های درسی را ایجاد می کند که مطابق با آخرین خواسته های بازار کار طراحی شده است. ما فعالانه متخصصان با تجربه از بخش خصوصی را در این فرآیند درگیر می کنیم.

● در TalTech، یادگیری مبتنی بر چالش را پیاده سازی می کنیم، مشکلات دنیای واقعی را حل می کنیم، و مهارت های لازم برای دنیای پویای امروز را توسعه می دهیم.

آزمایشگاه‌ها و امکانات مدرن در محوطه سبز و هوشمند ما منتظر دانش‌آموزان هستند. در اینجا، فناوری های پیشرفته روزانه آزمایش و اجرا می شوند. محوطه ما همچنین خانه بیش از 50 شرکت با فناوری پیشرفته است.

زندگی دانشجویی و جامعه ورزشی پر جنب و جوش

● TalTech به خاطر زندگی دانشجویی فعال خود شناخته شده است، با نزدیک به 40 سازمان دانشجویی متنوع که در همه چیز از ساخت ماهواره گرفته تا سازماندهی رویدادهای مهم مشارکت دارند. هر دانش آموز این فرصت را دارد که اشتیاق خود را کشف کند و تجربیات ارزشمندی در یادگیری نحوه مدیریت یک کسب و کار یا پروژه به دست آورد.

امکانات ورزشی در سطح جهانی و یک جامعه ورزشی پر جنب و جوش به تجربه دانش آموزان غنی کمک می کند.

● انجمن گسترده و فعال فارغ التحصیلان ما با بیش از 70000 فارغ التحصیل در سراسر جهان، سفر تحصیلی را بهبود می بخشد، ارتباطات ارزشمندی را ارائه می دهد، و چشم اندازهای آینده امیدوارکننده ای را برای هر دانش آموز در TalTech باز می کند.


تحصیل در TALTECH:

TalTech 4 برنامه کارشناسی و 12 برنامه کارشناسی ارشد (به زبان انگلیسی) در زمینه های زیر ارائه می دهد:

● فناوری اطلاعات (از جمله امنیت سایبری و حکومت الکترونیک)

● تجارت و حکمرانی (از جمله MBA، قانون، و حاکمیت فناوری)

● مهندسی

● علوم دریایی

همه برنامه ها در سطح بین المللی شناخته شده هستند و آموزش با کیفیت بالا با ترکیب مطالعات عمیق و آزمایشگاه های خلاق ارائه می دهند. بنابراین، شما می توانید بهترین تجربه عملی را برای تحصیل و حرفه خود به دست آورید.

مطالعات برای شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا بدون شهریه است (به جز در دانشکده تجارت و حکومت داری). علاوه بر این، تعدادی بورسیه تحصیلی در دسترس است. در سال 2024، مبلغ رکورد نیم میلیون یورو توسط صندوق توسعه TalTech پرداخت شده است. برای حمایت از مطالعات دانشجویانمان.

رتبه بندی

TalTech که در سال 1918 تأسیس شد، در 3٪ برتر بهترین دانشگاه های جهان (رده بندی دانشگاه های جهانی QS) قرار دارد. این دانشگاه تنها دانشگاه فناوری در استونی است و حدود 10000 دانشجو را در خود جای داده است که از این تعداد 14 درصد دانشجویان بین المللی از بیش از 100 کشور مختلف هستند.

پذیرش ها

Admission start and deadlines

 • 1 فوریه 2024 - پذیرش باز می شود
 • 1 آوریل 2024 - مهلت درخواست برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا
 • 1 مه 2024 - مهلت درخواست برای شهروندان کشورهای عضو OECD، گرجستان، اوکراین و نامزدهای غیر اتحادیه اروپا که بر اساس مبنای قانونی در استونی اقامت دارند.
 • 1 ژوئن 2024 - مهلت درخواست برای شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا / EEA و سوئیس
 • 1 آگوست 2024 - آخرین مهلت درخواست برای شهروندان فنلاند، لتونی و لیتوانیایی که برای برنامه های دانشکده تجارت و حکومت اقدام می کنند.

ویژگی های پردیس

خوابگاه های ما در مجموع حدود 2200 محل اقامت دارد. بیشتر ساختمان‌های ما در پردیس TalTech، در مجاورت ساختمان دانشگاه واقع شده‌اند. خوابگاه ها بهترین محل اقامت در دوران تحصیل را ارائه می دهند! بیشتر خوابگاه‌های ما در نزدیکی ساختمان‌های دانشگاه واقع شده‌اند و فقط 5 تا 7 دقیقه پیاده با آن فاصله دارند.

  بورسیه و بودجه

  TalTech طیف وسیعی از بورسیه های تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی از اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و خارج از آن ارائه می دهد که می خواهند برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در Tallinn University of Technology انجام دهند. شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا در صورت پذیرش در هر برنامه مهندسی، فناوری اطلاعات یا علمی از پرداخت شهریه معاف هستند. همه شهروندان متقاضی برنامه های لیسانس به زبان انگلیسی واجد شرایط دریافت تعدادی از معافیت های تحصیلی و بورسیه های عملکردی و همچنین بورسیه تحصیلی برای برندگان مدال المپیادهای بین المللی مهارت در موضوع هستند. متقاضیان برنامه های کارشناسی ارشد نیز واجد شرایط تعدادی از معافیت های تحصیلی و بورسیه های عملکردی و همچنین بورسیه ملی استونی هستند. وزارت امور خارجه استونی همچنین به متقاضیان برخی از برنامه های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی بورسیه تحصیلی ارائه می دهد.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه ها، لطفاً به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید.

  زندگی و امکانات پردیس

  TalTech خدمات مشاوره دانشجویی را برای کمک به دانش آموزان برای موفقیت در تحصیل ارائه می دهد. این مرکز اطلاعات، مشاوره، آموزش، مشاوره و همکاری و همچنین مشاوره شغلی و مشاوره روانشناسی را به منظور حمایت از آن دسته از دانش آموزانی که مشکلات تحصیلی و شخصی را تجربه می کنند ارائه می دهد. کتابخانه TalTech در مرکز پردیس دانشگاه واقع شده است و آن را به مکانی مناسب برای مطالعه و استراحت بین سخنرانی ها تبدیل کرده است. پانصد مکان مختلف برای مطالعه و مطالعه ارائه می دهد و برای کاربران خود در هر طبقه رایانه فراهم می کند. در پردیس همچنین می توانید خدمات چاپ، کپی و اسکن، و همچنین خودپرداز بانک، قفسه، خشکشویی سلف سرویس، کافه تریا و غذاخوری را بیابید.

  هر دانشکده در TalTech شورای دانشجویی خود را دارد. شوراهای دانش آموزی برای رفاه دانشجویان در دانشکده خود دفاع می کنند و همچنین آنها را در جریان قرار می دهند و تضمین می کنند که هر سال به یاد ماندنی است. آنها در تماس فعال با دفاتر دانشگاهی هستند و برای دانشجویان مراسم برگزار می کنند. دانشجویان TalTech نیازی به رفتن به مرکز شهر در جستجوی سرگرمی ندارند. در عوض، آنها می توانند آن را در خانه دانشجویی TalTech پیدا کنند! خانه دانشجو محل مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت برای مطالعه است و یا می توانید برای مناسبت های مختلف اتاق اجاره کنید. اتاق های ما برای سازماندهی کنفرانس ها، کارگاه ها، مهمانی ها یا گردهمایی ها یا برای مطالعه یا کار گروهی استفاده می شوند. برخی از رویدادهای معروف دانشجویی عبارتند از: شام بین المللی، افتتاحیه، بازی های تابستانی و موارد دیگر. همچنین تعدادی سازمان محلی و بین المللی برای پیوستن دانشجویان در دسترس است. از جمله آنها: ESN، AEGEE، BEST، تیم دانشجویی فرمول، باشگاه بازاریابی، باشگاه رباتیک، انجمن مناظره و موارد دیگر.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Tallinn

   Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5, 19086, Tallinn

  سوالات