Keystone logo
University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

مقدمه

دانشگاه آرکانزاس - فورت اسمیت ( UAFS ) یک محیط یادگیری غنی و پر جنب و جوش را ارائه می دهد. اندازه کلاس های کوچک به دانشجویان این امکان را می دهد تا با استادان و همتایان خود همکاری کنند و ارتباطات حرفه ای مادام العمر با اساتید متخصص در زمینه های خود را برقرار کنند.

دانشگاه آرکانزاس - فورت اسمیت قصد دارد شهرت خود را به عنوان یک مقصد منطقه ای برای آموزش با کیفیت بالا و مقرون به صرفه ، جایی که دانشجویان و اعضای هیئت علمی متنوع در آن رشد و پیشرفت می کنند ، ایجاد کند.

دانشگاه آرکانزاس - فورت اسمیت مدارک کارشناسی و کاردانی ، کارشناسی ارشد و برنامه های گواهینامه را ارائه می دهد ، همه اینها با هدف آماده سازی دانشجویان برای کشف ، نوآوری و رقابت در نیروی کار جهانی است. تمرکز عمدی بر افزایش دوره های عصر ، آخر هفته و دوره های آنلاین امکان دسترسی بیشتر به فراگیران بزرگسال ، دانشجویان تمام وقت شاغل و دانشجویان نظامی و پیشکسوت را فراهم کرده است.

دانشگاه آرکانزاس - فورت اسمیت با ارائه آموزش عالی در دانشگاه و امکانات یادگیری دیجیتال ، ابزار آموزش استاندارد در صنعت و فناوری پیشرفته ، دانش آموزان را به روز ، آموزش عملی متمرکز ارائه می دهد در مورد آینده

مکان ها

  • Fort Smith

    Grand Avenue,5210, 72904, Fort Smith

    سوالات