Keystone logo
University of Applied Sciences Aschaffenburg

University of Applied Sciences Aschaffenburg

University of Applied Sciences Aschaffenburg

مقدمه

درباره دانشگاه آشافنبورگ علوم کاربردی

دانشگاه آشافنبورگ علوم کاربردی (UAS) یک دانشگاه پویا و رو به رشد علوم کاربردی شناخته شده برای رویکرد نوآورانه و میان رشته ای خود را به آموزش و پرورش و ارتباط نزدیک آن با دنیای کسب و کار است. ما ارائه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد که تمرکز عملی قوی در زمینه های کسب و کار، حقوق و مهندسی.

برنامه آشافنبورگ UAS هستند کاملا معتبر و محل فوق العاده خوب در رتبه بندی دانشگاه آلمان است. همکاری نزدیک با شرکت های آلمانی و بین المللی و همچنین همکاری های بین المللی دانشگاه اطمینان حاصل شود که دانش آموزان به دست آوردن دانش عملی و تجربه بین المللی، افزایش چشم انداز خود را برای موفقیت در بازار جهانی را درند.

دانشگاه در مقابل دانشگاه علوم کاربردی - سیستم آلمانی

آشافنبورگ UAS دانشگاه علوم کاربردی یکی از دو نوع اصلی از موسسه آموزش عالی در آلمان است. در حالی که دانشگاه های سنتی بسیار از لحاظ نظری گرا، دانشگاه های علوم کاربردی یک چشم انداز عملی تر و تمرکز بر آموزش مهارت های حرفه ای. هر دو نوع نهاد قادر به صدور مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد. با این حال، دانشگاه علوم کاربردی مستقل صادر نمی دکترا؛ به جای آن، تمرکز خود را نهفته در همکاری نزدیک و تعامل با کسب و کار، صنعت، و ارائه دهندگان خدمات، به خصوص در سطح منطقه. در همراهی با این پایه و اساس، برنامه های تحصیلی در آشافنبورگ UAS ترکیب مطالعات آکادمیک، بر روی کار آموزش، و یک دوره تخصص به اوج خود رسید در یک پایان نامه نهایی است.

فرانکفورت-راین اصلی منطقه کسب و کار

آشافنبورگ UAS در قلب منطقه تجاری فرانکفورت-راین اصلی آلمان، نزدیک به 400.000 شرکت، 40 نمایشگاه بین المللی و 30 موسسات آموزش عالی واقع شده است. این موقعیت استراتژیک ما اجازه می دهد به پرورش مشارکت دو جانبه سودمند با صدها نفر از شرکت هر دو محلی و بین المللی است. دانش آموزان فرصت های گسترده ای را برای مشاغل پاره وقت، کارآموزی، و اشتغال پس از فارغ التحصیلی، و محققان را به ایده آل برای پروژه های منطقه همکاری پیدا

یک آموزش با کیفیت بالا آلمان در یک ارتباط نزدیکی، محیط زیست دوستانه

هنگامی که شما تصمیم به تحصیل در آلمان، شما را انتخاب جسورانه و رو به جلو فکر. آلمان یکی از اقتصادهای پیشرو در جهان و صادر کنندگان فن آوری است، به لطف در هیچ بخش کوچکی به کیفیت و بالا استانداردهای نظام آموزش و پرورش آن است. با انتخاب برای تحصیل در آلمان، شما تصمیم گیری خود را به چالش و خود را به آن همان استاندارد بالا نگه دارید.

اما حتی در آلمان، کیفیت آموزش و پرورش می تواند متفاوت باشد. تحصیل در دانشگاه آشافنبورگ علوم کاربردی به معنی گرفتن یک، آموزش عملی حرفه گرا در یکی از دانشگاه های برتر علوم کاربردی در کشور. مرکز آلمان برای آموزش عالی (CHE، جسم مهره خز Hochschulentwicklung) به طور منظم در رتبه برنامه های مدرک ما در رده "برتر"، در سطح بالای رتبه بندی ملی است.

بعلاوه ارائه برنامه های درجه کامل در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، ما میزبان بسیاری از بازدید از ارز و دو درجه دانش آموزان از سراسر جهان است. مهم نیست که از کجا آمده اند، همه دانش آموزان در اینجا سهم عشق برای رشته های اصلی ما از مهندسی، مدیریت کسب و کار، و قانون - که به معنی شما خواهد شد پیوستن یک جامعه از افراد همفکر و بسیار با انگیزه.

چرا دانشگاه آشافنبورگ علوم کاربردی؟

هنوز مطمئن شوید اگر آشافنبورگ UAS انتخاب مناسب برای شما مناسب است؟ در اینجا هشت دلیل که ما را به ایستادگی کردن از بسته هستند.

1 برنامه بالا رتبه

برنامه های مدرک ما به طور منظم در بالای مرکز آلمان برای آموزش عالی (CHE، جسم مهره خز Hochschulentwicklung) رتبه بندی دانشگاه قرار داده است. این رتبه بندی بر روی یک بررسی جامع از عوامل از جمله ورودی از دانشجویان و استادان است و یک شاخص واضح و روشن نه تنها با کیفیت بالا از برنامه های ما، بلکه به سطح بالایی از رضایت دانشجویان با مطالعات در اینجا.

2 دو قوه منجر به همکاری میان رشته ای معنی دار

با توجه به دو دانشکده ساختار سازمانی متمرکز و در عین حال به هم پیوسته ما، دانش آموزان از هر دو دانشکده دسترسی آسان به فرصت ها برای همکاری میان رشته ای است. دانش آموزان کسب و کار و قانون یک فرصت برای به دست آوردن تخصص در مسائل فن آوری، در حالی که مهندسان می توانند در مدیریت و حسابداری مهارت های خود را قلم مو رنگ کردن است. این دانش گسترده ثابت می کند ارزشمند در هنگام ورود به بازار کار است.

3 بسیاری از ماژول های ارائه شده به انگلیسی

اگر چه همه از برنامه های درجه کامل ما نیاز به دانش آلمانی، بسیاری از ماژول های فردی به زبان انگلیسی تدریس می شود. برای دانش آموزان درجه، این بدان معنی است که فرصت برای به دست آوردن یک فرمان جامد از هر دو زبان، از جمله اصطلاحات صنعت. برای بازدید از دانش آموزان مبادله، این باعث می شود آن را آسان به مطالعه برای یک ترم یا سال تحصیلی به طور کامل در زبان انگلیسی است.

4 دانشگاه قابل راه با یک فضای استقبال

دانشگاه جمع و جور است که به راحتی قابل پیاده، و اندازه کوچک ما یک احساس اجتماعی قوی ایجاد می کند. در یک روز معمولی در محوطه دانشگاه، شما ممکن است به دوستان در راه خود را به کلاس دست انداز، خوردن ناهار با استاد در سالن غذاخوری، انجام تحقیقات با همکلاسی در یک آزمایشگاه تکنولوژی بالا، و متوقف کردن توسط مرکز کامپیوتر به ایمیل با دوستان و خانواده به خانه - همه در یک پیاده روی پنج یا ده دقیقه.

5 برتری در آموزش و پشتیبانی شخصی

آموزش در سطح جهانی یکی از اهداف مهم ما است، و معلمان ما منابع گسترده به اطمینان حاصل شود که شما یادگیری خود را بالا ببرید. کلاس های کوچک این معنی است که استادان و مدرسان خود را در دسترس شما برای راهنمایی اضافی و یا پشتیبانی، هم در طول و در خارج از سمینارها می باشد. علاوه بر این، ما در ارائه خدمات گسترده راهنمایی های تحصیلی و به طور کلی اگر شما نیاز به پشتیبانی در هر جنبه ای از زندگی خود را به عنوان یک دانش آموز.

6 زیرساخت های مدرن، امکانات سلام فن آوری

کلاس های درس ما، سالن های سخنرانی ها، ادارات، و آزمایشگاه در ساختمان های تاریخی زیبا که به طور کامل در سال های اخیر به منظور ارائه مدرن، سلام فن آوری محیط مطالعه بازسازی شده است قرار دارد. آزمایشگاه و کارگاه امکانات برش، لبه، به شما ارائه به آخرین تجهیزات دسترسی در زمینه انتخاب خود را، و کلاس های درس و فضاهای مطالعه با تکنولوژی محاسبات مدرن مجهز شده است.

7 شهر دوستانه در یک منطقه کسب و کار پررونق

آشافنبورگ نهفته در قلب منطقه تجاری فرانکفورت-راین اصلی است، که هسته صنعتی و کسب و کار در آلمان و خانه را به هزاران نفر از شرکت. این به این معنی فرصت های فراوان برای دانش آموزان به کارآموز، کار، و انجام تحقیقات در کسب و کار پیشرو. در همان زمان، شهر آشافنبورگ کوچک و دوستانه است، با معماری زیبا و دوست داشتنی جذابیت تاریخی است. حمل و نقل عمومی گسترده می دهد دسترسی آسان به سایر کشورهای منطقه، به دانش آموزان بهترین از هر دو جهان.

8 اتصالات صنعت و بین المللی

ما پرورش مشارکت گسترده با شرکت های منطقه ای و جهانی و همچنین دانشگاه های سراسر اروپا و سایر نقاط جهان است. این به شما می دهد دسترسی عالی به صنعت انتخاب شما، به شما فرصت کافی برای قرار دادن تئوری به عمل و مطالعه موضوع خود را از دیدگاه های مختلف.

مکان ها

  • Aschaffenburg

    Würzburger Straße 45 , 63743, Aschaffenburg

سوالات