Keystone logo
UBIS

UBIS

UBIS

مقدمه

UBIS یک مؤسسه آموزشی بین‌المللی واقعاً منحصربه‌فرد و حرفه‌ای است که دارای مکان‌های پردیس در ژنو، سوئیس، بارسلون، اسپانیا و یک پردیس آنلاین جهانی است که دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی است.

DNA UBIS از سه عامل اصلی تشکیل شده است:

 • تجربه دنیای واقعی
 • توجه شخصی برای هر دانش آموز
 • دیدگاه بین المللی

UBIS برنامه های حرفه ای متمرکز از گواهینامه های خرد، لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد.

UBISاستادان حرفه ای بسیار با تجربه هستند. آنها مشکلات دنیای واقعی را به کلاس درس می آورند و آنها را با نگاه انتقادی تجربه تشریح می کنند.

UBIS در حال تطبیق محتوای دوره و متدولوژی های خود است تا اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان ما به دانش و مهارت های لازم برای پیشرفت در تجارت جهانی و بازار فناوری مجهز هستند.

در UBIS به نیازهای هر دانش آموز توجه می کنیم و هدف آن ارائه یک تجربه یادگیری سفارشی و شخصی شده است.

ما یک جامعه واقعاً بین‌المللی هستیم: UBIS اساتید، کارکنان و دانشجویان از بیش از 40 ملیت مختلف و از هر گوشه جهان آمده‌اند. UBIS همچنین دارای یک شبکه قوی از شرکای بین‌المللی دانشگاهی و شرکتی و یک شبکه واقعاً بین‌المللی فارغ‌التحصیلان است. در حال حاضر، UBIS ' خانواده در 4 قاره پراکنده شده است.

چرا در UBIS

 • برنامه های آکادمیک سفارشی و با کیفیت بالا و هیئت علمی که به شدت از پروژه های دانشجویی کسب و کار محور حمایت می کند. اندازه کلاس کوچک کلیدی است.
 • تمرکز بر دیدگاه شغلی دانش‌آموز: برنامه‌های همسو با آینده کاری. هیئت علمی با تجربه حرفه ای، رویکرد مهارت های فنی و اجتماعی ترکیبی.
 • گروه دانشجویی بسیار متنوع. گزینه های ترم خارج از کشور (موسسات شریک) و/یا کارآموزی (ایالات متحده آمریکا، سوئیس، اسپانیا).
 • UBIS دارای یک پلت فرم یادگیری آنلاین پیشرفته است که به شما امکان می دهد در خارج از کشور یا از راحتی در خانه خود تحصیل کنید و انعطاف پذیری را برای تناسب تحصیلات خود با برنامه شلوغ شما فراهم می کند.

191618_KeystoneSaschaVonWolfersdorfnewbranding.jpg

اطلاعات تفصیلی

تاریخ

UBIS در سال 2006 برای ایجاد موسسه ای با استانداردهای آکادمیک بالا و یک محیط حمایتی برای دانشجویان علاقه مند به مشاغل تجاری تاسیس شد. UBIS توسط IACBE، EduQua، و کمیسیون مجوز آموزش عالی در واشنگتن دی سی معتبر است. UBIS دارای شبکه ای از شرکای دانشگاهی بین المللی و یک شبکه بین المللی فارغ التحصیلان است. اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان از بیش از 40 کشور هستند.

تحصیلات

در UBIS ما ظرفیت‌های دانش‌آموزی را ایجاد می‌کنیم تا مناطقی را که ممکن است با آن‌ها ناآشنا باشند، برای انطباق با شرایط متغیر، عملکرد در حالت‌های چندفرهنگی، و اجرای پروژه‌هایی که تأثیرات مثبتی در جهان دارند، ایجاد کنیم. ما به طور مداوم برنامه ها و روش های آموزشی خود را بررسی و اصلاح می کنیم تا با نیازهای فعلی کسب و کار و جامعه هماهنگ شود.

پژوهش

تحقیقات دانشجویی از طریق پروژه Capstone در سطح کارشناسی و پایان نامه در سطح کارشناسی ارشد و دکترا تشویق و توسعه می یابد. انتظار می رود پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا نشان دهنده تحقیقات اصلی و کمک به دانش جدید باشد. تخصص حرفه ای دانشکده برای جهت دهی این پایان نامه ها به مسائل تجاری دنیای واقعی بسیار مهم است. اصالت تحقیق از طریق راهنمایی دقیق پایان نامه ها در مراحل از پیش تعیین شده ارسالی نگارش دانشجو بررسی می شود. از اعضای هیئت علمی انتظار می رود که فعالیت های تحقیقاتی خود را از طریق مشارکت در مجلات معتبر و شرکت در مجموعه مقالات منتشر شده کنفرانس ها نشان دهند.

چشم انداز شغلی

چشم انداز شغلی دانشجو با برنامه های دانشگاهی با کیفیت بالا که دائماً با آینده کاری همسو هستند، توسط اساتید با تجربه حرفه ای گسترده، با تأکید بر مهارت های اجتماعی (ارتباط، همکاری، حساسیت فرهنگی) و فضایی که دانشجویان به آنها داده می شود، افزایش می یابد. پروژه های تجاری خود را توسعه دهند. اهمیتی که به تحقیقات (پروژه‌ها و پایان‌نامه‌ها) با محوریت مسائل تجاری دنیای واقعی داده می‌شود، عامل اصلی در آماده‌سازی دانشجویان ما برای موفقیت است. دانش‌آموزان فرصت‌های متعددی دارند که توسط محیط آنلاین (به عنوان مثال، شرکت در کنفرانس‌های مهم، دوره‌های کارآموزی در مشاغل، مؤسسات بین‌المللی و سازمان‌های غیردولتی) و مشارکت‌های دانشگاهی بین‌المللی ما ارائه می‌شود.

191611_KeystoneCristinaDima-newBranding.jpg

خدمات

دفاتر دانشجویی

 • مرکز شغلی به هر دانشجو توصیه می کند که برای دوره کارآموزی کجا برود. تمامی دانشجویان پس از 6 ماه اول تحصیل در سوئیس مجاز به کار 15 ساعت در هفته هستند.
 • بستر یادگیری دانش آموز به کنترل نمرات و مواد درسی کمک می کند.
 • برنامه آنلاین آموزش از راه دور.
 • خدمات دانشجویی برای کمک به ویزا، تشریفات کارت اقامت، مراقبت های بهداشتی و اقامت.
 • روزهای راهنمایی برای دانشجویان جدیدالورود: آشنایی با اساتید، گشت های راهنمای شهر، ادغام با دانشجویان موجود.
 • انجمن دانشجویی - رویدادهای سرگرم کننده برای دانش آموزان در داخل و خارج از ژنو ترتیب می دهد.

اعتبارسنجی

192453_192406_IACBE_logo_tag_2color_RGB.png

ویژگی های پردیس

از میان 2 شهر با نفوذ جهانی انتخاب کنید یا تحصیلات خود را در چندین مکان در سراسر جهان با پردیس آنلاین جهانی ما تجربه کنید.

پردیس ژنو، سوئیس

ژنو مرکز مالی پیشرو سوئیس است و تعداد بی‌نظیری از آژانس‌های جهانی، فدراسیون‌ها، موسسات مالی و شرکت‌های چند ملیتی از جمله سازمان ملل متحد، سازمان تجارت جهانی، UBS، کمیته بین‌المللی المپیک و تامسون رویترز را در خود جای داده است. ژنو، سوئیس با چهار زبان رسمی و جمعیتی متشکل از بیش از 190 ملیت، قطب برتر تجارت و روابط بین‌الملل است.

پردیس بارسلونا، اسپانیا

بارسلون شهری متنوع و پر از چشم اندازها و فرصت های هیجان انگیز است. با 68 پارک، 55 موزه، فعالیت در فضای باز و تقریباً 5 کیلومتر سواحل شنی، هرگز لحظه ای کسل کننده در بارسلونا ندارید. این شهر یک جامعه بین المللی بزرگ است که بیش از 179 ملیت در آن حضور دارند و به همه از دانشجویان گرفته تا مهاجران که همه به دنبال این هستند که این مکان را "خانه" بنامند، به گرمی استقبال می کند. بارسلونا ممکن است شهری باشد که بیشتر به دلیل سنت غنی هنری و فرهنگی خود شناخته شده است، اما همچنین یک مکان تجاری مهم بین المللی است که مقصدی برتر برای استارت آپ های فناوری و نوآوری است.

پردیس آنلاین جهانی

تمام دنیا را از خانه خود تجربه کنید. آموزش آنلاین به دانشجویان و کسب و کار انعطاف پذیری حرفه ای و طیف وسیعی از مزایا ارائه می دهد. از یک محیط یادگیری ناهمزمان برای انعطاف پذیری، ساعات اداری مجازی ارائه شده در همه دوره ها برای پشتیبانی فردی و منحصر به فرد، خدمات پشتیبانی دانشجو برای کمک در خارج از کلاس، اساتید واقعاً جهانی و موارد دیگر به عنوان یک دانشجوی UBIS پردیس جهانی ما مردم، فرهنگ ها و ایده های نوآورانه را از سراسر جهان گرد هم می آورد.

  پذیرش ها

  تیم با استعداد جهانی پذیرش ما با نامزدها به صورت جداگانه ملاقات می کند تا در مورد اهداف شغلی و تحصیلی صحبت کند تا اطمینان حاصل شود که UBIS مناسب است. ما نامزدها را به صورت جداگانه بر اساس قدرت کل مشخصات آنها ارزیابی می کنیم. انگیزه شما و طرز فکر شما شاخص های مهم موفقیت شما در اینجا هستند و ما برای آنها به اندازه دستاوردهای اثبات شده شما ارزش قائل هستیم.

  ما درخواست ها را به صورت چرخشی می پذیریم و اولویت با کسانی است که در مهلت های ما درخواست دهند.

  بورسیه و بودجه

  • بورسیه های موفقیت دانشجویی
  • بورسیه های مبتنی بر شایستگی

  نماینده پذیرش شما در مورد بورسیه های تحصیلی و گزینه های بودجه موجود با شما صحبت خواهد کرد.

  <span translate="no">UBIS</span> رتبه 1 MBA - مجله مدیر عامل

  UBIS MBA توسط مجله CEO در ردیف برتر برنامه های MBA جهانی قرار گرفته است

  رتبه بندی

  اعتبارنامه ها و رتبه بندی ها

  • شماره 7 در رتبه بندی جهانی MBA مجله CEO 2020/2021
  • رتبه اول در رتبه بندی جهانی MBA مجله مدیر عامل در سال 2022
  • رتبه بندی WURI 2021 - دانشگاه های جهان با تحرک و باز بودن دانشجو
  • رتبه بندی WURI 2021 - دانشگاه های جهان با تاثیر واقعی
  • EduQua
  • Federation des Enterprises Romande (FER)
  • بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD)
  • شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA)
  • UBIS برای اعتباربخشی کمیسیون های آموزشی آموزش عالی در واشنگتن دی سی تایید شد

  مکان ها

  • Geneva

   Avenue Blanc,46, 1202, Geneva

  • Geneva

   Geneva, سویس

   سوالات