Keystone logo
Ubon Ratchathani University

Ubon Ratchathani University

Ubon Ratchathani University

مقدمه

Ubon Ratchathani University (UBU) در سال 1987 به عنوان پردیس منطقه ای دانشگاه Khon Kaen تاسیس شد و توسط Royal Charter در سال 1990 به عنوان دانشگاه تاسیس شد. هدف آن ارائه فرصت های آموزشی برای دانشجویان از همه استان ها و به ویژه دانشجویان استان های شمال شرقی تایلند است. ، آمنات چاروئن ، مقدهان ، ناخون فنوم ، ساكون ناخون ، سی سا كت ، اوبون راتچاتانی و یاسوتون. این دانشگاه از تحقیقاتی که به نفع جوامع محلی ، ملی و بین المللی است و فعالیتهایی را که هویت فرهنگی منطقه را حفظ می کند حمایت و تشویق می کند.

UBU در جاده Warin-Detudom ، تقریباً 15 کیلومتری جنوب اوبون واقع شده است. با حمل و نقل عمومی از فرودگاه و ترمینال های متعدد اتوبوس در اوبون و ایستگاه قطار در وارین به راحتی قابل دسترسی است. محوطه دانشگاه وسیع است و در یک محیط روستایی واقع شده است و تقریباً 5300 ریال (848 هکتار) را اشغال می کند.

آرم این دانشگاه به صورت چدی دوره Lan Chang است ، یک ساختار مذهبی رایج در Esarn (شمال شرقی تایلند). چدی شامل شکوفه نیلوفر آبی است که بر روی یک پایه سه طبقه قرار دارد و نشان دهنده رودهای اصلی استان ، Mekhong ، Chii و Moon است. دو گلبرگ انتهایی شکوفه بیانگر خصوصیات اخلاقی و فکری است که دانشگاه برای پیشرفت در دانشجویان خود تلاش می کند. سه گلبرگ بالا نشان دهنده "سه گانه جم" از بودیسم، به رسمیت شناخته شده Pathway برای رسیدن به شادی. صورتی نیلوفر آبی رنگ رسمی استان است و طرح کلی آبی آرم نشان دهنده قدرت و ثبات دانشگاه است. پس زمینه زرد رنگ رسمی UBU است.

درخت نمادین دانشگاه Kan-Krao است ، یک درخت گل زرد معطر که در محوطه دانشگاه رشد مثبتی می کند. Kan-Krao می تواند حتی در خاک حاصلخیز رشد کند. چوب آن بسیار سخت است و در برابر موریانه ها مقاومت می کند ، بنابراین در ساخت خانه و مبلمان بسیار عالی است. این درخت نشان دهنده قدرت و وحدت دانشگاهی است که برای آینده کار می کند.

مکان ها

  • Ubon Ratchathani

    Thanon Sathonlamak,85, 34190, Ubon Ratchathani

    سوالات