Keystone logo
Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

مقدمه

کیفیت Unaerp

• اولین دانشگاه در منطقه Ribeirão Preto از، در تاریخ 1 ژوئن 1924 تاسیس • توسط MEC به عنوان دانشگاه در دسامبر 1985 به رسمیت شناخته شده. • پردیس بر اساس در Ribeirão دانشگاه Preto و در Guarujá با درجه، درجه لیسانس و فن آوری آموزش عالی در روش یادگیری در کلاس درس و فاصله و آموزش ساختار، در تحقیقات و آزمایشگاه، تجهیزات، کتابخانه و منابع فن آوری است. • 500،000 تماس های ساخته شده به جامعه در بیش از 30 برنامه های توسعه، درمانگاه ها، آزمایشگاه ها، بیمارستان خود و در بیمارستان ها، UPA و UBDS شهرستان و منطقه.

ماموریت

تولید و انتشار دانش به ترویج و کمک به توسعه از فرد و جامعه، بر اساس اصول اخلاقی و مسیحی، با آزادی تحقیقات، آموزش و نوآوری پسوند در حالی که حفظ تعامل با زمینه های ملی و بین المللی.

تاریخ

UNAERP - دانشگاه Ribeirão Preto از اولین موسسه آموزش عالی در منطقه Ribeirão Preto از بود. در 1 تاسیس شد. ژوئن 1924 به عنوان جامعه مدرسه Pharmácia و دانشکده دندانپزشکی Ribeirão Preto از، یک گروه از سلامت آرمان گرا حرفه ای، روشنفکران و مربیان، از اجرای آن به ترویج توسعه اجتماعی، آموزشی و فرهنگی سرمایه قهوه بسیار غنی امروز نظر گرفته شده بود اصلی نیشکر پولو País.Daquele پروژه اولیه رویایی، خط سیر UNAERP حال رشد قوی پس از پایان از 1950s، زمانی که پروفسور الکترو Bonini (1913-2011)، بیش از مدیریت گرفت.

ساختار سازمانی

دولت از دانشگاه Ribeirão Preto از متشکل از اشخاص در یکپارچه فعال، هماهنگی تمام فعالیت های تدریس، تحقیق و توسعه. آیا شورای عالی، صدراعظم، دین، مدیر گروه، مدیران، هماهنگ و دانشگاهی.

زیرساخت

Unaerp دو پردیس: دفتر مرکزی دانشگاه در Ribeirão Preto، نصب شده بر روی محله Ribeirânia و دانشگاه دوم در Guarujá، محله یارو. دانشگاه برنامه ریزی شده و مجهز به کلینیک ها، آزمایشگاه ها، کتابخانه، کلاس های درس، خدمات و جلسه سالن، دانشگاهی و بخش اداری برای حمایت از آموزش، پژوهش و توسعه، و همچنین مناطق خدمات، زندگی و اوقات فراغت فعال و واجد شرایط که زندگی دانشگاهی.

بنابراین، کسانی که اینجا زندگی می کنند بیش از زیرساخت های دانشگاهی، تحقیق و توسعه. پردیس در Ribeirão و پردیس گواروجا می فضاها و مراقبت برنامه ریزی شده برای ارتقاء رفاه هزاران نفر از مردم که برای حمل و نقل خود را در طول سال، به دلیل علاوه بر اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان، اعضای جامعه نیز شرکت در دانشگاه در جستجو خدمات و امکانات رفاهی.

مکان ها

  • São Paulo

    São Paulo, برزیل

برنامه ها

موسسه همچنین ارائه می دهد:

سوالات