Keystone logo
German University of Technology in Oman

German University of Technology in Oman

German University of Technology in Oman

مقدمه

تاریخ دانشگاه فناوری آلمانی (GUtech) می تواند به سال 2003 رسیده باشد، زمانی که عامیان خیابانی قصد ایجاد یک دانشگاه با کیفیت عالی در عمان را داشتند. این چشم انداز توسط الهام گرفتن از احکام سلطان Qabos خود را برای ارائه آموزش عالی در عمان توسط سرمایه گذاران خصوصی الهام گرفته شده است.

دانشگاه RWTH آهن در آلمان با هدف ارتقا سواد آموزی در آموزش عالی به عمان دست یافته است. پس از گذشت چند سال از بحث و مذاکره، بنیانگذاران آماده طرح طرح اقدام برای ایجاد یک دانشگاه شدند. در ماه اوت سال 2006، سازمان آموزش عمان LLC (OES)، یک شرکت محدود با مسئولیت محدود تحت سلطنت عمان، برای ایجاد یک دانشگاه در زمینه رسمی تاسیس شد. OES نیز یک نهاد حقوقی مسئول آغاز آموزش در رابطه با پروژه های آینده است.

توافقنامه همکاری بین دانشگاه RWTH آهن و OES در دسامبر 2006 امضا شد و راه را برای ایجاد یک دانشگاه خصوصی در سلطان عمان به نمایش گذاشت. این زمینه را برای همه چیزهایی که بنیانگذار پیش بینی شده است، ساخته است: دانشگاهی با کیفیت بالا از تکنولوژی در عمان. به طور خاص، این توافقنامه چارچوبی برای همکاری بین OES و RWTH دانشگاه آچن را از لحاظ برنامه درسی دانشگاهی، تضمین کیفیت و تخصص و ایجاد یک دانشگاه فنی ایجاد کرد. همه برنامه های GUtech در همکاری GUtech با RWTH دانشگاه آچن در آلمان توسعه یافته است.

چشم انداز

German University of Technology in Oman (GUtech) تلاش می کند که تبدیل به یک دانشگاه پیشرو در فن آوری در عمان و منطقه وسیع تر شود، بنابراین بالاترین استانداردهای آموزش، تحقیق و نوآوری را تعریف می کند.

مأموریت

GUtech فراهم می کند دانش آموزان آموزش و پرورش مورد نیاز برای تبدیل شدن به فارغ التحصیلان واجد شرایط و اجتماعی موثر، هدایت برتری از آلمان در علم و فن آوری با پایه ثابت در فرهنگ و میراث عمان است. این دانشگاه تفکر خلاق و انتقادی را برای پیشرفت تحقیق و توسعه ترویج می کند و از این طریق به هدف خدمت به جامعه به عنوان یک کل کمک می کند.

ارزش های

GUtech متعهد به اصول اخلاقی در تمام وظایف خود است. به طور خاص، دانشگاه از دانش آموزان و کارکنان هر دو جنس، تمام قومیت ها، جغرافیایی، فرهنگی و مذهبی استقبال می کند. دانشگاه انجمن را در صلح و آرامش تشویق می کند و از تبادل بین فرهنگی بین عمان و آلمان استقبال می کند.

مکان ها

  • Muscat

    Muscat, عمان

سوالات