Keystone logo
Brawijaya University

Brawijaya University

Brawijaya University

مقدمه

دانشگاه Brawijaya (UB) است که در شهرستان از ملنگ، استان شرق جاوا، اندونزی واقع شده است. UB رسما توسط رئیس جمهور از 5 جمهوری اندونزی ژانویه 1963 اعلام شد. 11 دانشکده و 1 برنامه در UB برگزار شد.

چشم انداز:

به یک دانشگاه برجسته و نقش فعال به عنوان عامل تغییر به جامعه از طریق آموزش بازی، خدمات علمی تحقیقاتی و جامعه مطابق با استاندارد ملی و بین المللی است.

ماموریت:

برای انجام پروسه آموزش حرفه ای است. برای ترویج آگاهی به وجود خلق خدا و قدردانی از انسان و دیگر موجودات حقوق. برای انجام روند علمی که آموزش دانش آموزان به فارغ التحصیلان بسیار صالح و حرفه ای واجد شرایط است. به نوآوری، توسعه و انتشار علوم و فن آوری، برای توانمند سازی رفاهی جامعه و افزایش فرهنگ ملی است.

هدف از توسعه

توسعه UB به سمت کلاس جهانی، دانشگاه کارآفرینی است که تعیین در چشم انداز، ماموریت بر اساس، و اهداف UB هدف سه جنبه از نگرانی های عبارتند از: حمایت از تلاش برای ریشه کن کردن فقر و بیکاری، دسترسی به آموزش عالی، آموزش و پرورش و جهانی شدن.

اهداف

برای تولید فارغ التحصیلان با کیفیت بالا با اعتقاد به یکی از عالی خدا، با عزم و اراده به طور مداوم یادگیری، افق گسترده، حفظ نظم و انضباط و اخلاق کار، و قادر به رقابت در سطح بین المللی به منظور توسعه علم، فن آوری و هنر، به منظور حمایت از توسعه فرهنگی به ظرفیت در توانمند سازی جامعه از طریق حل مسئله توسعه مفهوم با استفاده از روش های علمی

واجد شرایط بودن برای پذیرش:

شما به عنوان یک متقاضی بین المللی تلقی اگر شما شهروندی اندونزی را نگه ندارد. برای اینکه قادر به گرفتن پذیرش، نامزدها باید توانایی علمی خوب است که با لیاقت علمی بالا ثابت نشان می دهد.

متقاضیان بین المللی باید به طور مستقیم به از Universitas از Brawijaya با ارسال مجموعه ای از اسناد و مدارک لازم (نگاه کنید به نمودار جریان مراحل اخذ پذیرش) اعمال می شود. متقاضیان بین المللی به طور کلی لازم نیست که برای آزمون ورود به نشستن برای پذیرش مگر اینکه یک بیماری خاص رخ می دهد.

واجد شرایط بودن برای پذیرش در یک ارزیابی میز توسط کمیته آزمون پذیرش UB در پیشرفت تحصیلی خود را انجام شده است.

متقاضیان بین المللی باید از دانشگاهی، نیاز زبان دیدار و متعهد به رعایت مقررات خاص از دولت اندونزی مربوط به سیاست آموزش و پرورش به منظور برای درجه در دانشگاه Brawijaya اعمال می شود.

تاریخچه مختصری از از Universitas Brawijaya

نام از Universitas Brawijaya (دانشگاه Brawijaya) توسط رئیس جمهور جمهوری اندونزی از طریق یک سیم بدون اعطا شد. 258 / K / 61 در تاریخ 11 ژوئیه 1961 فرستاده می شود. این نام از عنوان پادشاهان Majapahit، یک پادشاهی بزرگ در اندونزی از 12th به قرن 15 گرفته شده است.

UB تبدیل به یک دانشگاه دولتی در تاریخ 5 ژانویه 1963، پس از یک فرمان ریاست جمهوری پیش از آن در همان سال صادر شده است. این تاریخ بعد به عنوان سالگرد UB را رسما اعلام شد (به طور خاص به نام مرگ Natalies در میان اعضای جامعه دانشگاهی اندونزی).

پیش از این، از Universitas Brawijaya عمومی با مخفف از UNBRA و سپس UNIBRAW شناخته شده بود. در جلسه از Universitas Brawijaya سنا در 17 مارس سال 2008، به عنوان UB مخفف رسمی از Universitas Brawijaya افتتاح شد.

سرود UB توسط یک دانش آموز از دانشکده دامپزشکی و دامپروری به نام Yanardhana در سال 1963 تشکیل شده بود، در حالی که مریخ از UB توسط Lilik Sugiarto در سال 1996 تشکیل شده بود. هر دو آهنگ هنوز هم اغلب به این روز خوانده شود.

دانشگاه UB است که در شهرستان از ملنگ، شرق جاوا واقع شده است، در یک موقعیت استراتژیک به راحتی می توانید توسط حمل و نقل عمومی رسیده است. با درختان در حال رشد در تمام گوشه و کنار دانشگاه و هوای سرد از ملنگ، UB در واقع یک دانشگاه بسیار تازه است. به عنوان یک شهرستان آموزش و پرورش، ملنگ به سرعت در حال توسعه است. این به نظر می رسد جدا از جلال شرق جاوا در گذشته است.

امروز، UB یکی از دانشگاه های پیشرو در اندونزی با بیش از 60،000 دانشجو در درجه های مختلف اعم از دیپلم برنامه است، برنامه لیسانس، برنامه کارشناسی ارشد، برنامه دکترا، و برنامه های تخصصی پزشکی، در 12 دانشکده، سطح دانشکده 2 برنامه ها، 1 فنی و حرفه ای برنامه ها، و 1 برنامه فوق لیسانس.

مکان ها

  • Malang

    Universitas Brawijaya Jl. Veteran Malang East Java, Indonesia , 65145, Malang

سوالات