Keystone logo
University of the West

University of the West

University of the West

مقدمه

به منظور ایجاد دانشگاهی در Quetzaltenango که هدف آن آموزش دانشجویان خود با فلسفه ای مبتنی بر آزادی ، با هدف ایجاد یک جامعه آزاد و صلح آمیز با سطح علمی بالا و همچنین تمایل به ارائه مشاغلی است که دانشجویان خود را آماده می کند. دانشجویان برای مواجهه با چالش های آینده ، توسعه دانشگاه فرانسیسکو ماروکین در شهر ال آلتو در سال 1994 تأسیس شد.

University of the West می تواند ادامه جهت گیری اعتقادی گسترش دانشگاه فرانسیسکو ماروکین را هنگام خروج از دانشگاه کویتزالتنانگو انجام دهد. این موسسه توسط گروهی از تجار و حرفه ای های Quetzaltecan تاسیس شد ، آنها هیئت امنایی را برای ایجاد آن تشكیل دادند و اقدامات مربوط به مجوز آن را آغاز كردند.

برخی از دانشجویان و استادان سابق UFM و اعضای شورای عالی بودند که می گفتند این دانشگاه با استقلال اقتصادی جهت هدایت و مدیریت منصوب شده است. خرید زمین برای تأسیس ستاد مرکزی دانشگاه د اوکسیدنته آغاز می شود و به موازات این کار ، کار و هماهنگی که منجر به افتتاح دو پسوند در شهر گواتمالا و در بخشهای اسکوینتلا ، سوشییتپکز ، Retalhuleu ، Huehuetenango و San می شود بخش پدرو سان مارکوس. فعالیت خود را به همین ترتیب در شهر کویتزالتنانگو در سال 2010 آغاز کرد وقتی شورای تحصیلات عالی خصوصی اجازه فعالیت آن را داد و در 3 مارس 2010 در روزنامه رسمی منتشر شد.

مأموریت این دانشگاه آموزش و انتشار فلسفه آزادی با مسئولیت شخصی در تمام زمینه های زندگی بشر برای کمک به پیشرفت مادی و معنوی بشریت است.

مکان ها

  • Quetzaltenango

    Avenida Las Americas,9-84, , Quetzaltenango

    سوالات