Keystone logo
© Universidad Europea del Atlántico
Universidad Europea del Atlántico

Universidad Europea del Atlántico

Universidad Europea del Atlántico

مقدمه

Universidad Europea del Atlántico (UNEATLANTICO) یک موسسه دانشگاهی آموزش عالی است که به دانشجویان خود آموزش جامع مبتنی بر تعالی و متعهد به مردم را ارائه می دهد . همراه با صلاحیت های هر موضوع یا رشته ، دانشگاه به دانشجویان خود کسب سطح بالایی از مهارت های انگلیسی و عرضی در استفاده از نوآورانه ترین فن آوری ها ، کار گروهی و برنامه ریزی و مدیریت پروژه را تضمین می کند.

UNEATLANTICO در سیستم دانشگاه اسپانیا ادغام شده و دوره هایی را با هدف دریافت مدارک رسمی تدریس می کند. مدل آموزشی رو در رو است و به استفاده از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و آموزش های تمرین محور اهمیت ویژه ای می بخشد. با استفاده از این سیستم یادگیری ، متعهد به افزایش استقلال دانشجو و کسب مهارتهای مرتبط با خواسته های حرفه آنها است.

علاوه بر این ، برای تسهیل ادغام دانشجویان در یک بازار کار بسیار رقابتی ، این دانشگاه توافق نامه همکاری های متعددی با شرکت ها و متخصصان از بخش های مختلف دارد . این هم افزایی بین UNEATLANTICO ، صنعت و جامعه به طور کلی همچنین به ما امکان می دهد مشخصات ویژه را در نوآورترین بخش ها ارتقا دهیم.

Universidad Europea del Atlántico (UNEATLANTICO) یک موسسه پویا و انعطاف پذیر است که از طریق توجه شخصی به نیازهای دانشجویان سازگار می شود. تیم آموزشی متشکل از استادان برجسته ملی و بین المللی ، متخصصان ، محققان و دانشگاهیان دارای اعتبار معتبر است.

پیشنهاد آموزشی ما در مدارک رسمی و کارشناسی ارشد و همچنین در عناوین مختلف خود ساخته شده است . این دانشگاه دانشکده های علوم بهداشتی ، علوم اجتماعی و انسانی و دانشکده عالی پلی تکنیک را در خود جای داده است .

ترویج فرهنگ کارآفرینی

دانشگاهی که به پروژه های شما اعتقاد دارد

Universidad Europea del Atlántico با هدف تحریک ابتکار کارآفرینی و آشنایی دانشجویان با دنیای تجارت به دنبال توسعه ایده های خلاقانه و نوآورانه ، با انسجام با ساختار صنعتی و فرهنگ محیط جغرافیایی دانشگاه است.

دانشجویان ما از همان سال اول با پروژه ها و فعالیت های واقعی حرفه خود مرتبط هستند. این تجربه همچنین با آموزش مقطعی در مورد نحوه ایجاد شرکت خود ، شرکت در پروژه های مختلف و ایجاد هم افزایی بین آنها ، ارزش و تجربه کار تیمی ، توسعه مهارت های رهبری و بهبود مهارت های ارتباطی غنی شده است.

این دانشگاه با اتحاد با متخصصان ، مدیران و بازرگانان ، به دانشجویان کارآفرین کمک می کند تا پروژه های خود را آغاز کنند ، آنها را در خروج از بازار کار راهنمایی و همراهی می کند. UNEATLANTICO با صندوق های سرمایه گذاری متخصص در تهیه و تأمین مالی پروژه های تجاری جدید (Business Angels) همکاری می کند و فضاها و امکانات را برای شروع فعالیت های خود در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد.

دانشگاه قرن 21

Universidad Europea del Atlántico روشی را توسعه می دهد که ترکیبی از آموزش نظری بالاترین دقت علمی با اجرای دانش به دست آمده از روز اول است. این دانشگاه برای آموزش متخصصان آینده ، الگوی اساسی یادگیری و یادگیری خود را بر پایه ستون های اساسی زیر بنا می کند:

روش شناسی: روش UNEATLANTICO بر دستیابی به یادگیری تمرین گرا و مشارکت فعال دانش آموز در روند آموزش متمرکز است. برای انجام این کار ، کار در گروه های کوچک و در تیم های چند رشته ای ، اتصال به پروژه ها و روش های حرفه ای ، و همچنین تحقق آموزش ها و نظارت که به شما امکان می دهد دانش آموز مهارت های کاملا منطبق با خواسته های دنیای کار فعلی را توسعه دهد ، پسندیده

آموزش زبان

Universidad Europea del Atlántico ، با آگاهی از اهمیت دانش انگلیسی در زمینه حرفه ای ، شامل آموزش به این زبان در برنامه های درسی تمام مقاطع تحصیلی با این هدف است که دانش آموزان با صلاحیت ارتباطی به زبان انگلیسی دوره خود را به پایان برسانند که به آنها امکان می دهد عملکرد بدون مشکلی در زمینه کار حرفه خود. برای این کار ، از سال دوم به بعد ، دروس انگلیسی ارائه می شود و از سال سوم ، برخی از موضوعات این مدرک به این زبان تدریس می شود. این به دانشجویان امکان می دهد C1 CEFR بدست آورند. در دوره های زبان های کاربردی و ترجمه و تفسیر ، آموزش از سال اول به زبان انگلیسی شدیدتر است و دانش آموزان با C2 CEFR درجه را به پایان می رسانند.

علاوه بر این ، دانشگاه ، در تعهد آموزشی خود در زمینه ارتقا مهارت های زبانی دانشجویان خود ، امکان تحصیل فرانسه و / یا آلمانی را نیز به آنها ارائه می دهد.

موضوعات در ترمها سازماندهی شده و چهار ساعت در هفته را شامل می شود. انجام موفقیت آمیز توسط دانشجو در سوابق تحصیلی وی و در ضمیمه دیپلم اروپا ثبت می شود. به این ترتیب ، UNEATLANTICO دانشجویان را تشویق می کند که علاوه بر انگلیسی ، تحصیلات دوره کارشناسی خود را با صلاحیت پیشرفته در یک زبان خارجی دیگر نیز به پایان برسانند. این بدون شک تأثیر بسیار مثبتی در آینده شغلی شما خواهد داشت. در دنیایی که به طور فزاینده ای جهانی و بین ارتباط برقرار می شود ، دانش زبان ها به عنصری بسیار مهم در آموزش شخصی و حرفه ای افراد تبدیل شده است.

به همین ترتیب ، این دانشگاه ، به منظور ترویج زبان و فرهنگ اسپانیایی ، همچنین دوره هایی را به زبان اسپانیایی به عنوان یک زبان خارجی از سطح A1 تا C2 CEFR برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد.

آموزش شخصی سازی شده

معلمان از نظارت و جهت یابی هر دانش آموز مراقبت می کنند و برنامه های آموزشی مکمل را ایجاد می کنند که دستیابی به موفقیت اهداف همه دروس را تضمین می کند.

محیط های واقعی کار

این دانشگاه به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان می توانند حرفه خود را از سال اول عملی کنند ، ابتکار عمل را تحریک کنند و با دنیای تجارت آشنا شوند. دانش آموزان برای داشتن مبانی مدیریت و طراحی پروژه ، آموزش های ویژه ای را در پروژه ها می بینند. علاوه بر این ، به لطف توافق با شرکت ها و م institutionsسسات ، کلیه دانشجویان در آخرین سال تحصیلات خود آموزش های خود را عملی می کنند تا غرق شدن در دنیای کار را تسهیل کنند.

شناخت

Universidad Europea del Atlántico یک دانشگاه رسمی و غیرانتفاعی است و توسط دولت اسپانیا توسط قانون ایجاد خود به رسمیت شناخته شده است. مدارک رسمی دانشگاهی آنها در ثبت دانشگاه ها ، مراکز و عناوین وزارت آموزش و پرورش دولت اسپانیا ثبت شده است.

برنامه های مطالعه ، مطابق با پیمان بولونیا و منطقه آموزش عالی اروپا ، توسط شورای دانشگاه تأیید شده و گزارش ارزیابی مطلوبی را از آژانس ملی ارزیابی کیفیت و اعتبار بخشی (ANECA) دریافت کرده اند.

با رعایت قوانین فعلی دانشگاه ، این دانشگاه مطابق با اعلام شخصیت رسمی آن با توافق نامه شورای وزیران دولت اسپانیا ، مجوز مربوطه را برای شروع فعالیت ها و اجرای آموزه های دانشگاهی دوره کارشناسی خود دریافت کرد.

ویژگی های پردیس

    مکان ها

    • Santander

      Calle Isabel Torres,21, 39011, Santander

    سوالات