Keystone logo
Universidad Internacional de las Américas

Universidad Internacional de las Américas

Universidad Internacional de las Américas

مقدمه

تاریخچه دانشگاه

در 24 آوریل 1986، افتتاح دانشگاه بین المللی قاره آمریکا توسط شورای ملی آموزش دانشگاه خصوصی (CONESUP) تصویب شد، این اولین موسسه آموزش عالی دانشگاه خصوصی است که توسط این نهاد تایید شده است. او کار خود را در ساختمانی واقع در شرق پایتخت در باریو لا کالیفرنیا آغاز کرد، جایی که مدیریت بازرگانی، آموزش پیش دبستانی، تجارت بین‌الملل، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، انگلیسی و گردشگری تدریس می‌شد.

در پایان دهه هشتاد و اوایل دهه نود، پردیس جدید در جایی ساخته شد که امروزه امکانات ستاد اصلی در آن واقع در Calle 23 و Avenida 7 bis در محله Aranjuez شهر سن خوزه، روبروی آن واقع شده است. مجتمع فرهنگی گمرک سابق. در حال حاضر، دانشگاه بین المللی آمریکا دارای 21 رشته است که حوزه های بهداشت، مهندسی، معماری، اقتصاد، علوم اجتماعی و زبان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد را پوشش می دهد.

این دانشگاه با شعار معیار بودن در آموزش عالی خصوصی متولد شد، که در طول سال ها آشکار شده است و اثر خود را در تربیت متخصصان ادغام شده در بازار کار بر جای گذاشته است. امروز ما می‌خواهیم تاریخ را با خوش‌بینی به سوی آینده ادامه دهیم، دائماً خود را تجدید کنیم، روش‌های آموزشی جدید را مطابق با مقتضیات زمان بپذیریم، منابع خود را برای تحقیق گسترش دهیم و خود را با نیروی بیشتری به جامعه بفرستیم تا تغییرات را منفجر کنیم.

درباره کاستاریکا

کاستاریکا کشوری در آمریکای مرکزی است که با شعار "پورا ویدا" شناخته می شود. برجسته است زیرا بهترین متحدان ساکنان آن احترام، فروتنی و مهمان نوازی هستند. بر اساس شاخص سیاره مبارک بنیاد اقتصاد جدید، این کشور با توجه به شاخص های صلح جهانی (IPG) شادترین کشور جهان و یکی از آرام ترین ها به شمار می رود که اقامت را برای کسانی که به آن سفر می کنند خوشایند می کند. آنها بازدید می کنند.

4 درصد از تنوع زیستی جهان را در اختیار دارد. این کشور همچنین دارای دولتی متعهد به محیط زیست است، به همین دلیل است که به شدت از پیشنهاد دستیابی به بی طرفی کربن تا سال 2021 حمایت می کند. کاستاریکا آب و هوای پایدار و دلپذیری دارد. دو فصل غالب آن خشک و بارانی است.

پذیرش ها

مکان ها

  • San José

    Barrio Aranjuez, Calle 23 y Avenida 7, 10101, San José

    برنامه ها

    سوالات