Keystone logo
Universidade de Franca (UNIFRAN) مهندسی تولید
Universidade de Franca (UNIFRAN)

مهندسی تولید

10 Semesters

زبان پرتغالی

پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

BRL ۱٬۰۸۳ / per year

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

درباره دوره

مهندسی تولید به طراحی و مدیریت سیستم‌هایی که شامل افراد، مواد، تجهیزات و محیط می‌شود اختصاص دارد. شما موضوعات مرتبط با اقتصاد، محیط زیست، امور مالی و غیره را علاوه بر مباحث فنی پایه سایر رشته های مهندسی مطالعه خواهید کرد. دانش آنها بر اساس حوزه های زیر خواهد بود: مهندسی عملیات و فرآیندهای تولید، لجستیک، تحقیقات عملیاتی، مهندسی کیفیت، مهندسی محصول، مهندسی سازمان، مهندسی اقتصاد، مهندسی کار، مهندسی پایداری و آموزش در مهندسی تولید.

بازار کار

پایگاه دانش گسترده او او را واجد شرایط به دست آوردن موقعیت های برجسته در سازمان هایی مانند مدیر عامل (دفتر اجرایی)، مدیر، مدیر، تحلیلگر، هماهنگ کننده و ناظر در زمینه های عملیات، لجستیک، مالی، مدیریت زنجیره تامین، هزینه ها، برنامه ریزی، کیفیت و توسعه محصول.

دیفرانسیل

یکی از نکات برجسته مهندسی تولید Unifran، قابلیت استخدام است، به لطف آموزش های علمی، فنی و حرفه ای قوی آن. دانشجویان این موسسه از سال های اول دوره برای دوره های کارآموزی مورد توجه قرار می گیرند. بسیاری از فارغ التحصیلان اخیر در حال حاضر تا چهار سال در این منطقه تجربه دارند، برخی دیگر حتی قبل از تکمیل دوره در سمت های مدیریتی هستند. این دوره دارای یک دوره کارآموزی نظارتی اجباری است که می تواند در شرکت ها یا موسسات تحقیقاتی انجام شود.

اطلاعات تکمیلی

کارآموزی درسی اجباری تحت نظارت خارج از ساعات کلاسی معمولی انجام شود.دانشجویان روزانه از ترم 1 تا 4 در دوره روزانه و از پنجم تا دهم در دوره عصر تحصیل خواهند کرد.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه