Keystone logo
Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

مقدمه

کلمات با DEAN - BARROS CARLOS Laraia

هوس، در ابتدا، با تشکر از و ستایش خدا در رحمت خود، به من لطف زندگی و قدرت داده شده، تکمیل هفتاد، با فرض می شود در اینجا با همکاران من، ماموریت ما اعطا شده است. که این ماموریت، که در حال حاضر آغاز می شود، خدا همیشه حاضر و روح القدس خود ما را روشن و به ما عقل و دانش و تواضع خدمت به خوبی به مسئولیت، ریاضت، تعهد و تعصب و غیرت به دانشگاه ما از Sapucai دره است.

در این گردهمایی، من احترام پرداخت به همه کسانی که در مدیریت این نهاد قبل از من و کسی که سهم ارزشمند خود را به ساخت و ساز خود را از همان ابتدا، هنگامی که یک گروه از رویاپردازان پیش بینی و به حقیقت می پیوندند ایجاد اولین دوره ای که منجر به دانشگاه ما داد داد .

در طول این سالها، هر یک از که صرف داد سهم خود را تعیین، و، گام به گام، با پشتکار، آرمان گرایی و از خود گذشتگی، قهرمانان از تاریخ ما بوده است.

افتخار و احترام گذشته بیش از یک وظیفه است، اما یک ضرورت مطلق، زیرا تنها در آن زندگی می کنیم می توانید این پایه تجارب و دستاوردهای به دست آمده، که ما وارثان هستند. بزرگترین میراث به یادگار گذاشته تعهد به جامعه که در آن عمل به ارائه آموزش با کیفیت به همه کسانی که به اینجا می آیند به دنبال دانش برای ساخت آینده خود است. این تعهد ما نمی خواهد سازش، آن را به پرچم ما و علت وجودی کار ما است.

یک کلمه از لطف استاد Benedito آفونسو پینتو ژوئن برای پذیرش دعوت می شود با هم در این ماموریت. تجربه به رسمیت شناخته شده خود را به عنوان یک معلم و مدیر علمی خواهد بود بسیار مفید است، و من کاملا مطمئن شوید که او در کنار من در تصمیم گیری است که ما را به، با وکیل عاقلانه، وزن او و عشق غیر قابل انکار خود را برای این دانشگاه خواهد بود.

مانیفست همچنین از معلم آندریا Domingues از آنتونیو هومر معلمان تولدو راک و ویلیام نیوتن کاروزا، که به سرعت بیش از یک دعوت نامه استقبال، پاسخ من به را تشکیل می دهند در خط مقدم از دولت ما، اشغال توابع از نرم افزار رؤسای. ما را به لحظات شادی و مشکلات به اشتراک بگذارید. این امکان وجود دارد که ما در سراسر با سختی، باد سخت و امواج خروشان آمده است. ما ممکن است به ما غرق شنیدن آهنگ از پری دریایی با نیت. اما اجازه ندهید که به ما شلیک از موانع، در صورت وجود، این است که با آن مواجه شد و غلبه بر. جامعه دانشگاهی و جامعه ما انتظار می رود به کار سخت، تعهد، صداقت، تدبیر و فداکاری و این حداقل ما می توانیم در ازای اعتماد ارائه در ما سپرده شده است.

ما تحت نظارت "ادغام" انتخاب شدند. ما قصد داریم به کار یکپارچه ما و در هماهنگی با بنیاد آموزش عالی Sapucai دره، که، از طریق رئيس جمهور و هیئت اجرایی، یک تلاش بسیار نیرومند برای معکوس کردن یک موقعیت ناراحت کننده اقتصادی بدون دادن چشم خود را نشان داده است و اقدامات خود را به نیازهای مبرم ترین دانشگاه ما. ما می خواهیم به پیشنهاد یک ادغام واقعی بین واحد مرکزی و واحد فاطمه، و همچنین بین دوره های مختلف که موسسه ما را تشکیل می دهند به طوری که آن را متوقف به به محفظه جدا تکه تکه شود، اما این بخش های مختلف به گفت و گو و تکمیل یک حس واقعی از دانشگاه. که پایه های این دانشگاه، آموزش، پژوهش و توسعه در هم تنیده هستند و در دستیابی به اهداف انجام به دست آورد. اما آنچه مسیر به دنبال به طوری که این ادغام در واقع می گیرد؟ من ترجیح می دهم جواب توسط شاعر اسپانیایی آنتونیو ماچادو داده: "Caminante، هیچ راه یونجه، SE HACE Camino از AL اندر" - واکر، هیچ راه وجود دارد، مسیر است با راه رفتن ساخته شده است.

کارمندان و معلمان، با تشکر صمیمانه ترین برای رأی اعتماد به ما سپرده شده است. شما، فداکاری از هر یک از شور و شوق تمام به ادامه بازی در تاریخ ما، بستگی به موفقیت تلاش کنیم. ما با هم در همان قایق و تنها شما را به یک بندر امن برای جامعه را اگر ما از مسئولیت هر یک از به انجام سهم خود آگاه هستند، با جسارت، عشق به کار، اخلاق و احترام به ارائه تا فرزندان خود را به مراقبت ما است.

عزیز من، دانش آموزان! شما به این دلیل این همه می باشد. هدف از این دانشگاه است که آنها را به آموزش و پرورش است که پاسخ به تمایل خود را برای تحرک اجتماعی و گنجاندن در یک بازار کار به طور فزاینده رقابتی فراهم کند. به یاد پائولو فریره، ما می خواهیم به آنها آموزش تغییر و تحول، که آنها را به شدت و تاملی مشکلات خود را ارائه می دهند. شما نباید محتوای به صرف حمایت از این روند، اما شرکت کنندگان فعال دانشگاه ما، افتخار به پوشیدن و اسیاب سنگ روی پیراهن خود نام UNIVAS. شور و شوق و شور و هیجان از جوانان مواد تشکیل دهنده اصلی به ترک بدون محو شدن، معلمان و رهبران، از خود گذشتگی و شجاعت به صورت مشکلات روزمره می باشد. ما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن رویاها و آرمان های خود، بیداری آرمان ها و رویاهای ما شاید در خواب است. اجازه دهید ما توسط جوانان شما آلوده شده است.

به همسر عزیزم و فرزندان من Marilda کارلوس الکساندر، آنا کلودیا، آنا کارلا و موریسیو، دختران من آنا لوئیزا و Lidiane، من در قوانین مارسلو و اورتون، قدردانی من برای تشویق ثابت و پشتیبانی بی قید و شرط. به نوه من آنا جولیا، آنا کلارا و ایزابلا ماریا، از شما سپاسگزارم برای ساخت شادترین و پر سر و صدا من هفتاد سال. آن را گرم خانه، زندگی با خانواده، که دوباره پر کردن انرژی به هر روز صبح یک روز جدید است، ما آماده به کار هستند.

من افتخار من و تشکر به خانواده های گزارش های مستقیم من، طرفدار رؤسای، که باید، در طول چهار سال آینده به ورزش هدیه ای از تحمل برای غیبت ما را گسترش.

به هر حال، من می خواهم برای تشکر از همه کسانی که ما را با حضور خود افتخار و به آنها بگویید که منتظر ما بر اساس کار مدیریت، شفافیت، اصول اخلاق، انطباق با قوانین و مقررات و شأن و منزلت همه کسانی که تا احترام دانشگاه عزیز ما از Sapucai دره.

خدا همیشه با ما و که اجازه می دهد ما را به sowers از صلح و آرامش در میان همه.

متشکرم.

تاریخ دانشگاه Sapucai دره (UNIVAS) توسط آموزش عالی بنیاد واله حفظ انجام Sapucai (FUVS). این در تاریخ 3 سپتامبر سال 1965 تاسیس شد، و در سراسر وجود خود است بیش از 10،000 حرفه ای آموزش دیده. این فراهم می کند آموزش و پرورش در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، همیشه در هماهنگ تولید دانش و توسعه مهارت های دانش آموزان خود را با خواسته های فعلی بازار کار هدف. در مجموع 16 دوره های کارشناسی، 33 دوره های تحصیلات تکمیلی در Lato Sensu (تخصص و MBA)، 03 کارشناسی ارشد و دکترا 01 وجود دارد.

UNIVAS است که در شهرستان از Pouso الگره،، واقع در جنوب میناس گرایس در بانک ها از دو بزرگراه عمده از کشور، Fernão دیاس بزرگراه (BR-381) و بزرگراه که Juscelino کوبیچک (BR-459)، منطقه استراتژیک دسترسی به سه مرکز عمده تولید و مصرف کشور (سائو پائولو، Belo Horizonte و ریو دو ژانیرو). شهرستان هنوز هم یکی از بهترین شاخص کیفیت زندگی در برزیل. این یک مرکز صنعتی، تجاری و آموزشی است و نزدیک به Hidrominerais تفریحی، ها circuito DAS ها Malhas و دره الکترونیک است.

یک مزیت بزرگ از آموزش و پرورش توسط UNIVAS در مراقبت های بهداشتی ارائه شده است که به یک بیمارستان دانشگاه. داس بیمارستان Clinicas ساموئل Libânio (HCSL) یک مرجع به 54 شهرداری در جنوب میناس گرایس است و جمعیت حدود بیش از 2 میلیون و 600 هزار نفر است. www.hcsl.edu.br UNIVAS. برتری در آموزش. آموزش برای زندگی.

مکان ها

  • Pouso Alegre

    Av. Cel. Alfredo Custódio de Paula, 320 CEP 37550-000 | Pouso Alegre | MG, , Pouso Alegre

    برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات