Keystone logo
Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

مقدمه

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul ، UFRGS (دانشگاه فدرال Rio Grande do Sul) یک م educationalسسه آموزشی با قدمت ملی و بین المللی است. مرکز آن پورتو آلگره - پایتخت ایالت ریو گراند دو سول است - و برنامه های آکادمیک از همه زمینه های مختلف دانش را برای تمام مراحل تحصیل ، از دبستان تا تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد.

صلاحیت دانشکده این دانشگاه ، متشکل از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکترا ، به روزرسانی مداوم زیرساخت های آزمایشگاه ها و کتابخانه ها ، افزایش کمک های دانشجویی و همچنین اولویت بندی مشارکت ملی و بین المللی آن از سیاست های توسعه مداوم است.

بیش از 30 هزار نفر در جستجوی دریافت یکی از 10 آموزش واجد شرایط در برزیل ، امکانات آن را به گردش در می آورند. این ، همراه با برنامه های تحقیقاتی پیشرو و تبلیغات گسترده جامعه ، UFRGS را برای رتبه بندی در میان بهترین دانشگاه های کشور اعطا می کند.

UFRGS به عنوان یک نهاد عمومی که به خدمت به جامعه و ساختن آینده خود با آگاهی انتقادی اختصاص دارد ، به تنوع احترام می گذارد و اولویت را بر نوآوری قائل است و بیش از همه ، با الهام از آرمان های آزادی و همبستگی ، بر تعهد خود در زمینه آموزش و گسترش دانش تأکید می کند.

مکان ها

  • Porto Alegre

    Av. Paulo Gama, 110, 90040-060, Porto Alegre

    سوالات