Keystone logo
Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

مقدمه

تاریخچه مختصری از موسسه آموزشی پیرکیکبا

موسسه آموزشی پیرکیکبا از کلیسای متودیست (IEP) است که نهاد حفظ کالج Piracicabano، دانشگاه متدیست از پیرکیکبا و مدرسه پیرکیکبا موسیقی "استاد ارنست Mahle کشور." وارث آن به کالج Piracicabano، در 13 سپتامبر سال 1881 تاسیس شد، مبلغ خانم مارتا وات است. از آنجا که استقرار، EPO یک رویکرد آموزشی متفاوت از جستجو برای بهبود هدایت حفظ، با توجه به چالش های ارائه شده در تمام مراحل توسعه کشور.

در سال های اولیه، او خود را به طور انحصاری به آموزش و پرورش ابتدایی و دبیرستان، که، علاوه بر ملاقات در منطقه، دانش آموزان از کشورهای دیگر که در اینجا ورزشگاه قدیمی و علم به شبانه روزی زن و مرد حضور داشتند جلب اختصاص داده است. در سال 1964، به پاسخگویی به نیازهای جامعه محلی و منطقه، بانک نصب اولین آموزش عالی، با دانشکده اقتصاد، حسابداری و مدیریت کسب و کار. از آن زمان، برنامه های جدید که تا 1975 اکتبر 10 اجرا شد، پس از آن فدرال هیئت آموزش و پرورش دانشگاه متدیست از پیرکیکبا شناخته شده است. ساخته شده است که برای اولین بار از Unimep دانشگاه متودیست در امریکا لاتین.

از آن به بعد، موسسه لحظات تاریخی که مرجع در آموزش عالی را جمع آوری. در بین مهمترین ایجاد محیط های دانشگاهی است: Taquaral در سال 1979 افتتاح شد. سانتا باربارا D'Badajoz به، در سال 1980 ایجاد شده و در محوطه دانشگاه LINS، ساخته شده در سال 1996. علاوه بر این، در ماه سپتامبر سال 1998، EPO نیز مدرسه پیرکیکبا موسیقی (EMP)، در سال 1953 تاسیس گنجانیده شده است. به افتخار هادی و آهنگساز ارنست Mahle کشور، که از پایه و اساس برگزار موقعیت مدیر هنری، EMP مدرسه پیرکیکبا موسیقی استاد ارنست با Mahle (Empem) نامگذاری شد. رهبران برجسته EPO، وفادار به آرمان های بنیانگذار آن، چاپ موسسه جهت گیری امن و مسیحی، بر اساس هدایت آموزشی کلیسای متدیست، که منجر به سیاست علمی. سند حاکم بر اقدامات دانشگاه. در این زمینه، این بانک که عملیات با یک دانش آموز تنها در قرن 19th \ آغاز شد، در حال حاضر دارای بیش از 12،000 دانش آموزان به برنامه های تحصیلات تکمیلی گسترش بیش از چند دوره، از مهد کودک، که نشان می دهد که نگرانی با آموزش و پرورش در تمام سطوح.

ماموریت کمک موثر به عنوان یک نهاد متدیست، از طریق آموزش و پرورش، به تولید و اجتماعی دانش، احترام به تنوع فرهنگی و مذهبی از انسان و محیط زیست، با توجه به توسعه جامعه عادلانه و برادرانه، شرکت در ساخت و ساز شهروندی به عنوان میراث جمعی، با اشاره به ارزش های مسیحی ایمان و اخلاق چشم انداز به عنوان پاسخگویی به افکار عمومی، سازمانی و شخصی است.

VISION توسط تصور یک جامعه عادلانه و برادرانه، بهبود در زمینه های فعالیت نهادی و فرآیندهای آن، به طور معمول در ترویج آموزش و پرورش، عمل با کیفیت، نگه داشتن در خط با نوآوری های علمی، فنی و حرفه ای، در یک گفت و گوی گسترده با تمام جامعه به منظور پاسخ با جایگزین، به نیازهای مشروع انسانی و اجتماعی، کمک به توسعه جامعه، از جمله ورود، عدالت و انصاف، از دیدگاه مسیحیت انجیلی.

ارزش

ارزش نهادن به زندگی

تعهد به شرافت و عزت زندگی و حقوق بشر مسئولیت اجتماعی با گنجاندن توسعه پایدار و حفظ محیط زیست جسمی، روانی و معنوی

آموزش با کیفیت

آموزش جامع، ترکیب تخصص فنی و اداری با ظرفیت های نوآورانه، انتقادی و مشارکتی و شهروندی ناپذیر از آموزش، تحقیق و توسعه توسعه فرهنگی، علمی و فن آوری

فرآیندهای مدیریت

با تمرکز بر مردم با استقلال بر اساس سیاست های با پایداری اقتصادی و مالی دانشگاهی در ارزیابی و بهبود مستمر

مکان ها

  • Campinas

    Rod. do Açúcar, s/n - Taquaral, Piracicaba - SP, 13423-170, Brésil, , Campinas

    برنامه ها

    سوالات