Keystone logo
Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

مقدمه

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

متدیست هدایت فعالیت های آموزشی خود را با یک فلسفه در اصول مسیحی و تعهد به ساخت و ساز شهروندی هدایت می شود.

ماموریت

مشارکت موثر در شکل گیری از مردم، اعمال قدرت برای تاثیر گذاری و کمک در بهبود کیفیت زندگی، بر اساس دانش و ارزش های اخلاقی.

نظر

شود مرجع آموزشی در ایجاد یک جامعه یادگیری، ملی و بین المللی برای خدمات با کیفیت و ارتباط اجتماعی، با شیوه های انعطاف پذیر، خلاق و نوآور شناخته شده است.

ارزش های اصلی

آگاهی بحرانی تکامل از واقعیت. در حال توسعه مفهوم عدالت و همبستگی، و عمل آن، از جمله در روابط کار؛ عمل انعکاسی در حوزه معنویت مسیحی متمرکز شده است؛ آگاهی در حال توسعه از منافع اجتماعی و فردی به همان اندازه به تعادل روابط اجتماعی مهم هستند. نوآوری و خلاقیت تابع اخلاق، ساخت و ساز و اجتماعی از دانش است.

تاریخ

تعهد به آموزش و پرورش کار از کلیسای متدیست از پایه و اساس اولین موسسه آموزشی متدیست، در Kingswood مدرسه در انگلستان در سال 1748 مشخص شده است. در طول 255 سال گذشته، این حرفه آموزشی نیز در برزیل، جایی که مؤسسات مختلف آموزش متدیست ترکیب بیش از یک قرن فعالیت مستمر آشکار می شود.

تاریخ از دانشگاه متودیست سائوپائولو شده است برای بیش از 70 سال از زمان تاسیس دانشکده الهیات کلیسای متدیست در São Bernardo do Campo از ترسیم، در سال 1938. در آن زمان، کلیسای متدیست فقط دو مرکز آموزش دینی، واقع در میناس گرایس و ریو گرانده دو سول ادغام بود. این علاقه بود به کالج به تازگی ایجاد شده - برای اولین بار در شهرداری سائو برناردو ساخته شده انجام کامپو - در حال حاضر در یک منطقه که به عنوان یکی از مراکز اصلی پیکربندی شد اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور.

برای تقویت تعهد به آموزش، امضا در 40S، موسسه آموزشی با حرفه خود رفت برای یک پروژه جسورانه تر، در لحن. حضور معلمان حرفه ای و واجد شرایط و زیرساخت های مناسب تقویت درج آن در جهان آموزش کشور را فعال کنید. موسسه آموزش عالی متدیست - بنابراین، در سال 1970، آن را IMS ایجاد شد.

با ادغام برنامه آموزش و پرورش و تعالی به دست آورد در طول سال ها، IMS شده است در میان موسسات معتبر ترین آموزش عالی کشور یکپارچه شده است. این اجازه در سال 1997، را فتح دانشگاه وضعیت، افزایش تعداد کالج ها و دوره های ارائه شده. امروز، متدیست دارای سه شعبه در São Bernardo do Campo را (راج راموس، Vergueiro، فلات). بیش از 117،000 متر مربع از مساحت کل، که شامل یک منطقه بزرگ سبز وجود دارد. متدیست دارای حدود 70 فضاهای بین آزمایشگاه ها، سازمان های تجربی و بالینی مدرن، به طوری که دانش آموزان می توانند به عمل قرار داده دانش کسب شده در کلاس درس، و همچنین کتابخانه و سالن در سراسر سه دانشگاه از دانشگاه.

مکان ها

  • São Paulo

    São Paulo, برزیل

برنامه ها

موسسه همچنین ارائه می دهد:

سوالات