Keystone logo
Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

مقدمه

CEUBAN - مرکز متحد Bandeirante فعالیت خود را در تاریخ 20 ژوئن سال 1968 آغاز شد، تحت نام سابق خود را از جامعه مدنی از تربیت بدنی سانتوس.

دانشکده تربیت بدنی، که در محل باشگاه فوتبال برزیل کار می کرد - • در ماه آوریل سال 1969، برای اولین بار هیئت علمی آن ایجاد شده است. در حال حاضر، دانشکده تربیت بدنی - FEFIS در پردیس II (AV نصب شده است. منفی. Nébias، 536)؛ • از سال 1972، آن شروع به کار کرد دانشکده علوم انسانی آموزش و پرورش و "پروفسور Laertes ها د کاروالهو "ارائه دوره های در مطالعات اجتماعی تعلیم و تربیت و. در همان سال، او شروع به دانشکده کسب و کار و اداری علوم سانتوس، با دوره های مدیریت بازرگانی و مدیریت کسب و کار با تاکید بر تجارت بین المللی، اولین دوره در کشور؛ • در سال 1976، موسسه ایجاد دانشکده دندانپزشکی سانتوس، ارائه دوره دندانپزشکی و تخصص در زمینه های پروتز، اندودنتیکس، ارتودنسی و دندانپزشکی کودکان. دانشکده دندانپزشکی، امروز، ارائه می دهد دوره های تخصصی در 12 مناطق، و تکیه بر انواع مختلفی از کلینیک برای مراقبت از دندان به جامعه، رسیدن به میانگین 500 روش پستها در طول روز؛ • در 80s از UNIMES شروع به مطالعه اقتصاد (86)، در درون ساختار اداری و آموزشی از دانشکده علوم اداری و تجاری. حتی در سال 1986، ساخته شده است تغییرات در ساختار سازمانی، ایجاد ادغام دانشکده بازرگانی و اداری علوم سانتوس با دانشکده اقتصاد. این ائتلاف به نظر می رسد مدرسه حسابداری؛ • در سال 1992 شروع به ارائه دوره پیشگام دیگری در منطقه، بازاریابی البته. در سال 1996، او در این دوره در مدیریت کسب و کار با تاکید بر حمل و نقل و لجستیک است. در این سال همچنین آغاز شده دانشکده مهندسی و فنی علوم، ارائه دوره های مهندسی مواد غذایی، مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر و مهندسی تولید (شیمی)؛ • همچنین در سال 1996، آغاز شده دانشکده دامپزشکی، و همچنین بیمارستان دانشگاه اول دامپزشکی (HOVET)، که در حال حاضر در محل پردیس IV مارو دا نوا Cintra عمل؛ • در سال 1997، آن ​​را مدرسه خود را از قانون افتتاح کرد. در همان سال (97)، موسسه فعالیت های دانشکده علوم بهداشتی در دانشکده پزشکی آغاز شد. پزشکی تبدیل شده است یک هسته ژنراتور دانش، به دنبال ادغام آموزش، پژوهش و آموزش مداوم پزشکی در منطقه است. تحکیم عملیات خود را در زمینه بهداشت و سلامت، در سال 2001، آن را البته پرستاری که از سال 2002 ارائه شده بود ساخته شده است.

در این دوره پس از فارغ التحصیل، علاوه بر دوره های تخصصی هستند که به ویژه برای بخش بهداشت و درمان هدفمند، این بانک همچنین شروع به ارائه دوره های آموزشی در دانش دوره های جدید که تثبیت شد. علاوه بر این، UNIMES دارای مدرک کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد صرفا صحبت کردن) در فلسفه حقوق و منتشر و حقوق جمعی ارائه شده توسط دانشکده حقوق.

مکان ها

  • Santos Dumont

    Campus Bandeirante I Rua da Constituição, nº 374 Vila Nova – Santos – SP CEP 11015-470, , Santos Dumont

    برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات