Keystone logo
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

مقدمه

UNISANTA: بزرگترین ساحل دانشگاه پائولیستا

از جمله در گروه را انتخاب کنید تعالی موسسات آموزش عالی از وزارت آموزش و پرورش (MEC)، دانشگاه سانتا سیسیلیا (Unisanta) مجددا بر کیفیت پروژه آموزشی خود را از کارشناسی و کارشناسی ارشد، زیرساخت های آن و عملکرد درخشان خود معلمان فعال، دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارکنان. فقط 9 درصد از دانشگاه برزیل بخشی از این گروه هستند.

از سال 1961، مدرسه متوسط ​​به تدریج در سانتا مجتمع آموزشی سیسیلیا، قدیمی ترین سانتوس و یکی از در کشور از مهم ترین تبدیل شده است، با حدود 15،000 دانشجو، از مهد کودک تا پس از فارغ التحصیل و حدود 100 هزار متر مربع از منطقه ساخته شده است.

محیط زیست و سیستم های ساحلی: در حال حاضر، دانشگاه 37 دوره های کارشناسی، از جمله دوره های متعدد پسوند سنتی و کوتاه (کلاس درس و فاصله) و مفهوم گسترده، MBA و اساتید، به اتفاق آرا توسط CAPES تایید ارائه می دهد و حرفه ای در رشته مهندسی مکانیک.

دو استاد پاسخگویی به نیازهای فعلی کشور است. کارشناسی ارشد محیط زیست، در زمینه محیط زیست و توسعه پایدار، و مهندسی، با هدف آموزش مهندسین برای مطالبات به طور فزاینده پیچیده از قبل از نمک و دیگر نوید بخش اقتصادی اقتصاد برزیل.

اما تجربه Unisanta استاد از درست قبل از آن، از طریق همکاری با موسسات معتبر مانند توافق میان با مدرسه پلی تکنیک نهادهای USP و اتحادیه اروپا است.

مکان ها

  • Santos Dumont

    Rua Oswaldo Cruz, 277 Boqueirão - Santos/SP, , Santos Dumont

    سوالات