Keystone logo
Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

مقدمه

تاریخ

در سال 1965 تاسیس شد، UNINCOR به عنوان یک دانشکده فلسفه، علوم و نامه ها آغاز شده و در سال 1975 به تصویب موسسه عالی علوم، نامه ها و هنر سه قلب - INCOR.

دوره های اول در اواخر سال 1967 توسط نظر 263/67 ایجاد شد و شروع به کار کرد در اوایل سال 1968. از آن پس، با ایجاد دوره های جدید و به رسمیت شناختن کیفیت از کسانی که در حال حاضر در موسسه آموزش داده شوند، INCOR خود را به عنوان یک نهاد مهم از دانشکده جنوبی معادن ایجاد کرده است.

وفادار به قوانین ضامن او، او خود به عنوان یک آموزش خانه واقعی تاسیس، همیشه خود را در خدمت کل جامعه منطقه قرار دادن. به عنوان یک نتیجه مستقیم از حرفه جامعه خود، در 7 سپتامبر 1990، بنیاد Tricordiana سابق تغییر نام داد و جامعه بنیاد Tricordiana آموزش و پرورش، به منظور ترویج آموزش مداوم از طریق تدریس، تحقیق و توسعه.

با تقاضا برای برنامه های جدید و گسترش این موسسه در سال 1998، آن را تاسیس واله دانشگاه دو ریو ورد - UNINCOR، مستقر در سه قلب. به تدریج اجرا دانشگاه از Caxambu و سن گنسلو انجام Sapucaí و بتیم واحد، بلو هوریزونته، Itaguara، Ibirité و پارا de Minas در همه واقع در ایالت میناس گرایس.

از سال 2013 دانشگاه شده است تحت یک مرحله از بازسازی که توسعه یافته و مفهوم موسسه آموزش عالی تقویت شده است. در حال حاضر، علاوه بر دفتر مرکزی آن در سه قلب، در جنوب میناس گرایس، UNINCOR پردیس در بند de Minas در، Belo Horizonte و بتیم گسترش احتمالات را برای کسانی که به دنبال دسترسی به آموزش عالی.

با مشارکت و به نفع گروه های آموزشی که بر موسسه صورت گرفت، دانشگاه سرمایه گذاری های عمده و بهبود برای دانشجویان، استادان و کارکنان دریافت کرده است. نتایج در کتیبه های از فرآیندهای انتخاب گذشته که افزایش 50٪ در تقاضا برای دانشجویانی که می خواهند برای ورود به دوره های کلاس درس، آموزش از راه دور و کارشناسی ارشد نشان داده اند.

طیف وسیعی از دوره های دانشگاه دیفرانسیل بزرگ است. بیش از 20 گزینه در زمینه های بهداشت، دقیق، انسانی، اجتماعی و زیست محیطی وجود دارد. به منظور تسهیل دسترسی توسط اشخاص علاقه مند، دانشگاه، از دوره اول، آن ارائه می دهد کمک های مالی و گزینه های تامین مالی است که به بهترین متناسب با نیازهای دانش آموزان است. علاوه بر این به کمک های مالی - FIE ها نهاد توافق با شهرداری ها و کسب و کار، کیسه های فرایند انتخابی - UNINCOR اکشن، نشان می دهد دوستان، Prouni، EDUCA بیشتر برزیل، من به تبادل و اعتبار Pravaler می خواهید.

دانشگاه در سال گذشته توسط انجمن برزیل از نگهداران آموزش عالی، موسسه اجتماعی مهر مسئول دریافت، توسعه یافته توسط اقدامات اجتماعی. این شهر همچنین دارای دوره با جوایز بسیار مرتبط در زمینه های آموزشی، به عنوان مهر و موم 3 ستاره از ها Editora آوریل. در ارزیابی اخیر از وزارت آموزش و پرورش، دوره پارا تعلیم و تربیت معادن، آموزش و پرورش، پرستاری و پزشکی سه قلب دامپزشکی و بتیم مدیره به دست آمده رتبه عالی، بیش از مورد نیاز توسط MEC.

ماموریت

ترویج و انتشار دانش مسئولانه در حوزه تخصصی خود، حرفه ای آموزش با کیفیت بالا، مناسب برای بازار کار و متعهد به زندگی، اخلاق، جامعه و محیط زیست.

مکان ها

  • Belo Horizonte

    Belo Horizonte, برزیل

    برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات