Keystone logo
Universitas Gadjah Mada

Universitas Gadjah Mada

Universitas Gadjah Mada

مقدمه

Universitas Gadjah Mada که یکی از قدیمی ترین دانشگاههای اندونزی محسوب می شود ، به عنوان ستون بیداری آموزشی در اندونزی عمل می کند و مدعی است که مدافع و اشاعه دهنده پانکاسیلا است.

در Universitas Gadjah Mada ، طیف گسترده ای از فرصت ها برای توسعه خلاقیت و نوآوری در قلمرو خود از طریق پشتیبانی از زیرساخت های مدرن و فناوری اطلاعات فراهم می شود. UGM به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی ، با ایجاد انگیزه در اعضای هیات علمی و همچنین دانشجویان برای انجام و انتشار تحقیقات خود ، به فعالیتهای تحقیقاتی توجه زیادی کرده است. علاوه بر این ، این تلاش از طریق توسعه 25 مرکز مطالعه در زمینه های مختلف علمی تقویت می شود. UGM مجهز به منابع کاملاً 3608 عضو هیئت علمی و 4،324 کارمند است که به شدت متعهد هستند UGM را به بهترین دانشگاه و مرجع آموزشی برجسته در اندونزی تبدیل کنند.

معرفی UGM

Universitas Gadjah Mada یک دانشگاه تحقیقاتی لیگ پیچک عمومی اندونزی است که در یوگیاکارتا ، اندونزی واقع شده است ، در 19 دسامبر 1949 تأسیس شد. UGM قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزش عالی در اندونزی است. این دانشگاه 360 هکتاری واقع در یوگیاکارتا ، اندونزی ، شامل 18 دانشکده ، 68 برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی ، 23 برنامه تحصیلی دیپلم ، 104 برنامه مطالعاتی کارشناسی ارشد و تخصصی و 43 برنامه تحصیلی دکتری است.

در حال حاضر تقریبا 55000 دانشجو ، 1187 دانشجوی خارجی و 2500 عضو هیئت علمی دارد. Universitas Gadjah Mada به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه های اندونزی در نظر گرفته شده است.

UGM در حال اجرای یک منطقه آموزشی است ، گامی که دانشگاهها در ایجاد محیط مساعد برای تداوم فرایند یادگیری برداشته اند. این تلاش ها در زمینه توسعه همکاری های چند رشته ای و پاسخ به مسائل زیست محیطی به منظور دستیابی به چشم انداز دانشگاه دنبال می شود. برخی از اقدامات کاهش آلودگی و انتشار گازهای خروجی خودرو ، توسعه عابران پیاده ، محدودیت ورود خودروها به محوطه دانشگاه ، ساخت خوابگاه های جدید در محوطه دانشگاه ، توسعه جیب های پارکینگ ، سبزکاری درختان و بسیاری دیگر است.

منطقه ویژه یوگیاکارتا ، جایی که UGM در آن واقع شده است ، یکی از کوچکترین استانهای اندونزی است و به عنوان مرکز فرهنگ جاوه و همچنین مرکز آموزش شناخته شده است. دارای 3 میلیون و 400 هزار نفر جمعیت است که 511 هزار نفر از آنها در شهر یوگیاکارتا ساکن هستند. تعیین آن به عنوان مرکز یادگیری با وجود 120 م institutionsسسه آموزشی دولتی و خصوصی عالی ، با جمعیت دانشجویی بیش از 300000 مشخص شده است.

چشم انداز

برای داشتن یک دانشگاه عالی و نوآور در سطح جهانی ، دارای ارزشهای فرهنگی ملت بر اساس پانکاسیلا به عنوان ایدئولوژی دولتی و اختصاص داده شده به منافع و انسانیت ملت.

ماموریت

انجام آموزش ، تحقیق و خدمات اجتماعی و همچنین حفظ و توسعه دانش عالی و مفید برای جامعه.

مکان ها

  • Yogyakarta

    Bulaksumur, 55281, Yogyakarta

سوالات