Keystone logo
Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

مقدمه

درباره UofCanada


Universities of Canada in Egypt (UofCanada) یک دانشگاه کانادایی است که میزبان دانشگاه های برتر کانادا با برنامه های آینده نگر است. این زندگی دانشجویی همه جانبه فعال و متنوع را ترویج می کند. این نخستین دانشگاه بین المللی شعبه در پایتخت جدید اداری است. همه برنامه ها میزبان آینه ترکیبی از تجارب ، آموزگاران و فرهنگ های بین المللی است. Universities of Canada in Egypt با یادگیری تجربی ، امکانات پیشرفته و فناوری پیشرفته ، یک ذهنیت کارآفرینانه و نوآورانه را ترغیب می کنند.

از امروز ، UofCanada میزبان دانشکده شعب دانشگاه جزیره پرنس ادوارد (UPEI) برای مطالعات خاص کارشناسی و کارشناسی ارشد است. به زودی سایر دانشگاه های کانادا به ما ملحق می شوند.


دانشگاه جزیره پرنس ادوارد (UPEI) ، واقع در شارلوت تاون ، کانادا ، یک سنت دیرینه از تعالی دانشگاهی دارد که قدمت آن به قرن نوزدهم باز می گردد. این خانه برای یک جامعه با استعداد از مربیان و محققان از جمله هفت برنده جایزه تدریس 3M (بالاترین افتخاری است که یک استاد می تواند برای تدریس در کانادا بدست آورد) و صندلی معتبر تحقیقات عالی کانادا در اپیدمیولوژی آبزی است.

وب سایت UPEI: href = "https://www.upei.ca/

هر یک از برنامه های برتر که UPEI از طریق دانشگاه های کانادا در دانشگاه دانشگاه کانادا در مصر ارائه می دهد ، دقیقاً همان برنامه ای است که در کانادا ارائه می شود. دانش آموزان UofCanada در همان برنامه های انتخابی توسط اساتید کانادایی همان برنامه درسی تدریس می شوند و با مدرک کانادایی شناخته شده در سراسر جهان فارغ التحصیل می شوند. این مدرک همچنین در مصر معتبر است و توسط سندیکا ها شناخته می شود. علاوه بر این ، دانشجویان UofCanada این فرصت را دارند که به کانادا انتقال داده و تحصیلات خود را در خارج از کشور ادامه دهند. دانش آموزان به راحتی کلاس های خود را در مصر ترک می کنند و آنها را در کانادا یکپارچه می گیرند.

دانشگاههای کانادا برای الهام بخشیدن به نسل بعدی رهبران ، مبتکران و شهروندان جهانی اختصاص یافته است. هدف از انجام این کار با ارائه کیفیت ، نوآوری و برنامه درسی معتبر کانادایی است که توسط کارمندان باتجربه کانادایی در یک محیط استقبال و پر جنب و جوش آموزش داده می شود. UofCanada متعهد است از طریق برنامه های آموزشی متناسب ، تجربه فوق العاده در کلاس درس و تحقیقاتی که باعث می شود فارغ التحصیلان ما رهبران جوامع در سراسر جهان باشند ، شمول ، خلاقیت و فرصت ها را ارتقاء دهند.

129971_UofCanada-profile.jpg


چرا UofCanada

 • درجه کانادایی
  فارغ التحصیل با مدرک معتبر بین المللی کانادایی بدون ترک مصر
 • تجربه عملی
  به تجربه های کار در زندگی واقعی شیرجه بزنید و برنامه های مطالعه کار ، کارآموزی و برنامه های Co-op را به دست آورید
 • مطالعه در کانادا
  زندگی در کانادا را تجربه کنید و بعد از سال اول به دانشگاه کانادایی دانشگاه خود انتقال دهید
 • کامپوس SMART
  از کلاس های کاملاً رایانه ای ، سالن ها و مناطق سبز لذت ببرید
 • برنامه های منحصر به فرد
  با تخصص های منحصر به فرد با تمرکز بر نیازهای بازار ، مسیر شغلی خود را به راحتی حرکت کنید
 • دانشکده جهانی
  از بهترین اساتید معتبر بین المللی یاد بگیرید

129970_IMG_0003-s.jpg

بیشتر به زندگی دانشجویی ما

پردیس پر جنب و جوش ما در کل سال ، فعالیتهای آموزشی درسی ، خدمات شغلی ، رویدادها و برنامه های غنی سازی را به دانشجویان ارائه می دهد. ما برنامه های خود را طراحی و تنظیم می کنیم تا فرصت های بی شماری را در اختیار دانش آموزان قرار دهند تا مهارت های خود را توسعه داده و به تمام توان خود برسند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد زندگی دانشجویی ما و برنامه ها و خدمات ارائه شده به وب سایت ما مراجعه کنید. همچنین با فیلم زیر می توانید اوج دزدکی حرکت از زندگی ما را در دانشگاه ببینید . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خوابگاه دانشجویان ما ، این لینک را دنبال کنید.

137950_FAQ.jpg

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید: href = "https://www.uofcanada.edu.eg/

ما را در فیس بوک ، اینستاگرام یا توییتر بررسی کنید!

همچنین می توانید اعلامیه شرکتی ما را بارگیری کرده یا با تماس با شماره 16838 یا از طریق ایمیل به [email protected] به یکی از اعضای تیم ما دسترسی پیدا کنید .

 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ورود به سیستم ، لطفاً اعلامیه پذیرش ما را بارگیری کنید .
 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در پردیس ، لطفاً اعلامیه زندگی دانشجویی ما را بارگیری کنید .

مکان ها

 • Cairo

  2PH7+P3 Kafr ash Shara'inah, Cairo Governorate Desert, Egypt, , Cairo

  سوالات