Keystone logo
University at Albany

University at Albany

University at Albany

مقدمه

این University at Albany

مجله Forbes که یکی از "کالج های برتر آمریکا" نامیده می شود ، اینجا جایی است که می توانید یاد بگیرید ، زندگی کنید ، پیشرفت کنید و موفق شوید. این برتری است - با یک ارزش فوق العاده.

University at Albany که در پایتخت نیویورک واقع شده است ، University at Albany برتر تحقیقات عمومی در منطقه پایتخت است و به بیش از 17000 دانشجو فرصت های گسترده یک دانشگاه بزرگ را در محیط طراحی شده برای موفقیت فردی ارائه می دهد.

University at Albany","author_url":"","source":""}" />

150679_Albanyentryplaza

برتری علمی

موفقیت شما اولویت شماره 1 ماست. این بدان معناست که شما رزومه خود را قبل از فارغ التحصیلی می سازید - و شما را برای هرجای زندگی آماده می کند.

شما بیش از 50 رشته کارشناسی و بیش از 150 برنامه تحصیلات تکمیلی را انتخاب خواهید کرد که شما را برای موفقیت در طیف گسترده ای از زمینه ها آماده می کند.

در هر محدوده تحصیلی، توسط دانشکده هایی که دانشمندان و معلمان در سطح جهانی هستند، به شما آموزش داده می شود - بسیاری از آنها به طور جدی در تحقیقات در زمینه افزایش زندگی مشارکت می کنند که عمدتا به نفع عمومی منجر می شود. به عنوان مربیان، آنها فرصت های تحقیقاتی دانشجویی را در سطوح کارشناسی و فارغ التحصیلی ارائه می دهند و الهام بخش شما برای پیشرفت مهارت ها و آرزوهای شما هستند.

 • # 77 کالج برتر دولتی در ایالات متحده - 2021 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
 • شماره 32 در شمال شرقی. بهترین انفجار برای کالج های باک - 2020 (ماهانه واشنگتن)
 • # 61 رتبه بندی از بالا به پایین کالج های عمومی ایالات متحده - 2020 (ابتدا تجارت)
 • # 88 بهترین کالج های ارزشمند آمریکا - 2019 (فوربس)

برنامه های مشهور ملی

برتری آموزش UAlbany توسط بسیاری از منابع مستقل شناخته شده است. UAlbany در میان بهترین دانشگاه های "بهترین کالج های عمومی آمریکا" فوربس رتبه بندی شده است و US News & World Report به طور مداوم بسیاری از برنامه های تحصیلات تکمیلی ما را در میان 50 دانشگاه برتر ایالات متحده از جمله روانشناسی بالینی ، دادگستری کیفری ، کتابخانه و اطلاعات قرار می دهد. مطالعات ، امور عمومی ، بهداشت عمومی ، جامعه شناسی و مددکاری اجتماعی.

 • # 1 مدرسه دولتی آموزش در نیویورک (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی - 2021)
 • # 19 بهترین برنامه های کارشناسی ارشد فارغ التحصیلان 2020 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
 • # 46 بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی بهداشت عمومی 2019 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
 • # 2 دانشکده تحصیلات تکمیلی برتر جرم شناسی - 2018 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)

تعهد به تنوع

University at Albany متعهد به حفظ محیطی غنی از تنوع و فراگیری است که در آن با تمام احترام و احترام با همه اعضای جامعه ما رفتار می شود. ما تشخیص می دهیم که این یک سفر است اما معتقدیم که در همکاری با یکدیگر می توانیم به طور فعال در شناسایی موارد عملیاتی که به موضوعات آب و هوای دانشگاه می پردازند تعامل کنیم.

 • برجسته به عنوان یک رهبر ملی در پیشبرد عدالت نژادی - 2020 (اعتماد آموزش و پرورش)
 • جایزه ملی 'HEED' Diversity 2018، 2019، 2020 (INSIGHT to Diversity Magazine)

آمادگی شغلی

UAlbany شما را برای ادامه کار در طیف گسترده ای از حرفه ها و ورود به مدارس عالی تحصیلات تکمیلی ، حقوقی یا پزشکی آماده می کند. شما می توانید به کارآموزی و آمادگی شغلی در مشاغل Fortune 500 و در هر زمینه دسترسی داشته باشید ، به علاوه گزینه های اطمینان اولیه با مرکز پزشکی آلبانی و یک همکاری منحصر به فرد با دانشکده حقوق آلبانی. اخیراً موارد اضافه شده به پیشنهادات دانشگاهی ما شامل برخی از پر تقاضا ترین برنامه های امروزی مانند مهندسی کامپیوتر ، امنیت داخلی ، آمادگی اضطراری ، پزشکی قانونی دیجیتال ، تنظیم بازار مالی و بهداشت عمومی است.

 • 7 درصد برتر در زمینه تحرک اجتماعی - 2021 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
 • 12٪ دانشگاه های برتر برتر ملی بر اساس مشارکت در خیر عمومی - 2020 (ماهانه واشنگتن)
 • بالابرهای برتر تحرک اجتماعی 6٪ برتر - 2020 (اکنون اصلاحات در آموزش و پرورش)
 • شاخص تحرک اجتماعی آموزش عالی 2٪ برتر 2020 (CollegeNET)

موقعیت استراتژیک

منطقه پایتخت ایالت نیویورک بالاترین میزان اشتغال در استان نیویورک را دارد و صنایع شلوغی مانند دولت ، فناوری ، تجارت ، بهداشت و درمان و آموزش را در خود جای داده است. موقعیت دانشگاه فرصت های بی حد و حصر شما را برای کارآموزی و خدمات عمومی فراهم می کند که از طریق آنها تجربه کسب خواهید کرد ، مهارت های خود را آزمایش می کنید و برای شروع یک حرفه موفق آماده می شوید.

سه دانشگاه مجزا ، تعداد زیادی فرصت

پردیس Uptown

پردیس اصلی دانشگاه ، واقع در خیابان واشنگتن 1400 در آلبانی ، در سال 1961 تا 62 توسط معمار مشهور آمریکایی ادوارد دورل استون طراحی شده است. این محوطه منعکس کننده سبک امضای استون در طراحی یکپارچه جسورانه است که توسط برج ها ، گنبدها ، چشمه ها ، ستون های سر به فلک کشیده و سایبان گسترده بیان می شود. نتیجه به طور چشمگیری با ساختمانهای پراکنده و سبکهای متفاوت معماری در اکثر پردیسهای دانشگاههای سنتی متفاوت است.

جریان مداوم ساخت و سازهای جدید در دهه گذشته پردیس Uptown را گسترش داده و امکانات علمی و هنری جدید و ساختمانهای اداری را به آن اضافه کرده است. یک خانه جدید برای دانشکده تجارت دارای امتیاز طلای LEED از شورای ساختمان سبز ایالات متحده است که در پاییز 2013 افتتاح شد. با بازسازی و بازسازی عمده ، میدان ورودی دانشگاه ، چشمه اصلی ، کاریلون 20 طبقه ، و مرکز پردیس

پردیس Uptown همچنین دارای مرکز هنرهای نمایشی است که دارای چندین تئاتر ، سالن های رسیتال و فضای آموزشی تمرین است. موزه هنر دانشگاه ، یکی از بهترین موزه های منطقه ای در شمال شرقی ؛ و انستیتوی نویسندگان ایالت نیویورک ، یک پایگاه گسترده آموزشی برای خوانندگان و دانشجویان نویسندگی که هنرهای ادبی را ترویج می کنند. سایر امکانات ویژه در پردیس Uptown شامل آزمایشگاه هواشناسی سرویس ملی آب و هوا ، شتاب دهنده خطی برای تحقیقات فیزیک و مرکز داده پیشرفته ای است که از محاسبات و شبکه سازی با کارایی بالا پشتیبانی می کند. مرکز فعالیت دانشجویی مرکز پردیس است که شامل اتاقهای استراحت ، اتاقهای اجتماعات و ناهارخوری ، سالن رقص ، کافه تریا ، امکانات بانکی ، فروشگاه رفاه ، کتابفروشی بارنز و نوبل و انواع گزینه های غذای فست فود و سالم است .

مسکن

هر چهار چهار خوابگاه در پردیس آپ تاون تقریباً 1200 دانشجو دارد و شامل هشت سالن سه طبقه و یک برج 23 طبقه است. هر چهار خانه شامل سالنها و مناطق تفریحی است و سه چهار اتاق شامل امکانات غذاخوری است. آپارتمان های نزدیک آزادی دارای آپارتمان به سبک زندگی هستند و Empire Commons زندگی به سبک آپارتمان تک اتاق را برای 1200 دانشجو فراهم می کند. Liberty Terrace ، یک مجتمع زندگی برنده جوایز معماری ، سازگار با محیط زیست ، 500 تخت دیگر به سبک آپارتمان فراهم می کند. مسکن در Alumni Quad ، واقع در نزدیکی پردیس مرکز شهر نیز موجود است.

امکانات ورزشی

امکانات تفریحی در فضای باز شامل زمین های تنیس روشن ، زمین های بسکتبال و والیبال ، و چندین منطقه بازی چند منظوره و درون مدرسه ای از جمله Alumni Turf Field ، محل تیم تیم هاکی روی زمین UAlbany است. جان فالون فیلد ، اختصاص یافته به لباسشویی زنان و مردان UAlbany ، ظرفیت نشستن 2500 نفر را دارد. استادیوم 8500 نفری تام و ماری کیسی ، خانه فوتبال و فوتبال مردان و زنان ، در پاییز 2013 افتتاح شد. سال بعد ، UAlbany مکان جدید خانه را برای برنامه دو و میدانی قهرمانی مدرسه افتتاح کرد. این ویژگی از یک مسیر مسیر نه لاین و بازسازی کامل زمین چمن طبیعی برای رویدادهای صحرایی برخوردار است.

امکانات ورزشی داخل سالن تحت سلطه SEFCU Arena است. با ظرفیت نشستن در میادین نزدیک به 4800 ، این مرکز میزبان بسکتبال NCAA Division I Great Dane است و همچنین دارای یک پیست دویدن ، یک مرکز تناسب اندام مدرن ، یک مجموعه تمرینات ورزشی کاملاً مجهز به جکوزی و سایر تجهیزات توان بخشی ، دو رختکن اصلی ، و چندین رختکن تیم کوچکتر. همه امکانات از نظر معلولان قابل دسترسی هستند و مکان هایی برای تماشاگران معلول در نظر گرفته شده است. مرکز تربیت بدنی شامل استخر ، رختکن ، اتاق های وزن و کشتی ، استودیوی رقص و زمین های بسکتبال ، هندبال و اسکواش است.

پردیس مرکز شهر

پردیس مرکز شهر ، واقع در خیابان 135 وسترن در آلبانی ، یک مجموعه کلاسیک به سبک گرجی است که از سال 1969 تا 1909 به عنوان پردیس اصلی خدمت می کرد. دانشکده امور عمومی و سیاست راکفلر ، دانشکده دادگستری کیفری ، دانشکده رفاه اجتماعی و کالج مهندسی و علوم کاربردی که اخیراً بازسازی شده است.

پردیس علوم بهداشتی

پردیس علوم بهداشتی ، مجتمع دارویی سابق که در سال 1996 خریداری شد و در دانشگاه یكی در شهر Rensselaer واقع شده است ، یكی از مراكز تحقیقاتی در زمینه علوم زیستی و فن آوری بالا در منطقه است. مجری دانشگاهی آن دانشکده بهداشت عمومی است و امکانات تحقیقاتی آن شامل مرکز تحقیقات سرطان ، مرکز تعالی ژنومیک * NY * Sis در ژنومیک سرطان و مرکز ژنومیک عملکردی است.

152019_151855_20190509_podium-tulips__MG_2936.jpg

مکان ها

 • Albany

  1400 Washington Avenue, Albany, NY 12222, 12222, Albany

  سوالات