Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University at Albany

University at Albany

University at Albany

مقدمه

این University at Albany

مجله Forbes که یکی از "کالج های برتر آمریکا" نامیده می شود ، اینجا جایی است که می توانید یاد بگیرید ، زندگی کنید ، پیشرفت کنید و موفق شوید. این برتری است - با یک ارزش فوق العاده.

University at Albany که در پایتخت نیویورک واقع شده است ، University at Albany برتر تحقیقات عمومی در منطقه پایتخت است و به بیش از 17000 دانشجو فرصت های گسترده یک دانشگاه بزرگ را در محیط طراحی شده برای موفقیت فردی ارائه می دهد.

University at Albany","author_url":"","source":""}" />

150679_Albanyentryplaza

برتری علمی

موفقیت شما اولویت شماره 1 ماست. این بدان معناست که شما رزومه خود را قبل از فارغ التحصیلی می سازید - و شما را برای هرجای زندگی آماده می کند.

شما بیش از 50 رشته کارشناسی و بیش از 150 برنامه تحصیلات تکمیلی را انتخاب خواهید کرد که شما را برای موفقیت در طیف گسترده ای از زمینه ها آماده می کند.

در هر محدوده تحصیلی، توسط دانشکده هایی که دانشمندان و معلمان در سطح جهانی هستند، به شما آموزش داده می شود - بسیاری از آنها به طور جدی در تحقیقات در زمینه افزایش زندگی مشارکت می کنند که عمدتا به نفع عمومی منجر می شود. به عنوان مربیان، آنها فرصت های تحقیقاتی دانشجویی را در سطوح کارشناسی و فارغ التحصیلی ارائه می دهند و الهام بخش شما برای پیشرفت مهارت ها و آرزوهای شما هستند.

 • # 77 کالج برتر دولتی در ایالات متحده - 2021 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
 • شماره 32 در شمال شرقی. بهترین انفجار برای کالج های باک - 2020 (ماهانه واشنگتن)
 • # 61 رتبه بندی از بالا به پایین کالج های عمومی ایالات متحده - 2020 (ابتدا تجارت)
 • # 88 بهترین کالج های ارزشمند آمریکا - 2019 (فوربس)

برنامه های مشهور ملی

برتری آموزش UAlbany توسط بسیاری از منابع مستقل شناخته شده است. UAlbany در میان بهترین دانشگاه های "بهترین کالج های عمومی آمریکا" فوربس رتبه بندی شده است و US News & World Report به طور مداوم بسیاری از برنامه های تحصیلات تکمیلی ما را در میان 50 دانشگاه برتر ایالات متحده از جمله روانشناسی بالینی ، دادگستری کیفری ، کتابخانه و اطلاعات قرار می دهد. مطالعات ، امور عمومی ، بهداشت عمومی ، جامعه شناسی و مددکاری اجتماعی.

 • # 1 مدرسه دولتی آموزش در نیویورک (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی - 2021)
 • # 19 بهترین برنامه های کارشناسی ارشد فارغ التحصیلان 2020 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
 • # 46 بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی بهداشت عمومی 2019 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
 • # 2 دانشکده تحصیلات تکمیلی برتر جرم شناسی - 2018 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)

تعهد به تنوع

University at Albany متعهد به حفظ محیطی غنی از تنوع و فراگیری است که در آن با تمام احترام و احترام با همه اعضای جامعه ما رفتار می شود. ما تشخیص می دهیم که این یک سفر است اما معتقدیم که در همکاری با یکدیگر می توانیم به طور فعال در شناسایی موارد عملیاتی که به موضوعات آب و هوای دانشگاه می پردازند تعامل کنیم.

 • برجسته به عنوان یک رهبر ملی در پیشبرد عدالت نژادی - 2020 (اعتماد آموزش و پرورش)
 • جایزه ملی 'HEED' Diversity 2018، 2019، 2020 (INSIGHT to Diversity Magazine)

آمادگی شغلی

UAlbany شما را برای ادامه کار در طیف گسترده ای از حرفه ها و ورود به مدارس عالی تحصیلات تکمیلی ، حقوقی یا پزشکی آماده می کند. شما می توانید به کارآموزی و آمادگی شغلی در مشاغل Fortune 500 و در هر زمینه دسترسی داشته باشید ، به علاوه گزینه های اطمینان اولیه با مرکز پزشکی آلبانی و یک همکاری منحصر به فرد با دانشکده حقوق آلبانی. اخیراً موارد اضافه شده به پیشنهادات دانشگاهی ما شامل برخی از پر تقاضا ترین برنامه های امروزی مانند مهندسی کامپیوتر ، امنیت داخلی ، آمادگی اضطراری ، پزشکی قانونی دیجیتال ، تنظیم بازار مالی و بهداشت عمومی است.

 • 7 درصد برتر در زمینه تحرک اجتماعی - 2021 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
 • 12٪ دانشگاه های برتر برتر ملی بر اساس مشارکت در خیر عمومی - 2020 (ماهانه واشنگتن)
 • بالابرهای برتر تحرک اجتماعی 6٪ برتر - 2020 (اکنون اصلاحات در آموزش و پرورش)
 • شاخص تحرک اجتماعی آموزش عالی 2٪ برتر 2020 (CollegeNET)

موقعیت استراتژیک

منطقه پایتخت ایالت نیویورک بالاترین میزان اشتغال در استان نیویورک را دارد و صنایع شلوغی مانند دولت ، فناوری ، تجارت ، بهداشت و درمان و آموزش را در خود جای داده است. موقعیت دانشگاه فرصت های بی حد و حصر شما را برای کارآموزی و خدمات عمومی فراهم می کند که از طریق آنها تجربه کسب خواهید کرد ، مهارت های خود را آزمایش می کنید و برای شروع یک حرفه موفق آماده می شوید.

سه دانشگاه مجزا ، تعداد زیادی فرصت

پردیس Uptown

پردیس اصلی دانشگاه ، واقع در خیابان واشنگتن 1400 در آلبانی ، در سال 1961 تا 62 توسط معمار مشهور آمریکایی ادوارد دورل استون طراحی شده است. این محوطه منعکس کننده سبک امضای استون در طراحی یکپارچه جسورانه است که توسط برج ها ، گنبدها ، چشمه ها ، ستون های سر به فلک کشیده و سایبان گسترده بیان می شود. نتیجه به طور چشمگیری با ساختمانهای پراکنده و سبکهای متفاوت معماری در اکثر پردیسهای دانشگاههای سنتی متفاوت است.

جریان مداوم ساخت و سازهای جدید در دهه گذشته پردیس Uptown را گسترش داده و امکانات علمی و هنری جدید و ساختمانهای اداری را به آن اضافه کرده است. یک خانه جدید برای دانشکده تجارت دارای امتیاز طلای LEED از شورای ساختمان سبز ایالات متحده است که در پاییز 2013 افتتاح شد. با بازسازی و بازسازی عمده ، میدان ورودی دانشگاه ، چشمه اصلی ، کاریلون 20 طبقه ، و مرکز پردیس

پردیس Uptown همچنین دارای مرکز هنرهای نمایشی است که دارای چندین تئاتر ، سالن های رسیتال و فضای آموزشی تمرین است. موزه هنر دانشگاه ، یکی از بهترین موزه های منطقه ای در شمال شرقی ؛ و انستیتوی نویسندگان ایالت نیویورک ، یک پایگاه گسترده آموزشی برای خوانندگان و دانشجویان نویسندگی که هنرهای ادبی را ترویج می کنند. سایر امکانات ویژه در پردیس Uptown شامل آزمایشگاه هواشناسی سرویس ملی آب و هوا ، شتاب دهنده خطی برای تحقیقات فیزیک و مرکز داده پیشرفته ای است که از محاسبات و شبکه سازی با کارایی بالا پشتیبانی می کند. مرکز فعالیت دانشجویی مرکز پردیس است که شامل اتاقهای استراحت ، اتاقهای اجتماعات و ناهارخوری ، سالن رقص ، کافه تریا ، امکانات بانکی ، فروشگاه رفاه ، کتابفروشی بارنز و نوبل و انواع گزینه های غذای فست فود و سالم است .

مسکن

هر چهار چهار خوابگاه در پردیس آپ تاون تقریباً 1200 دانشجو دارد و شامل هشت سالن سه طبقه و یک برج 23 طبقه است. هر چهار خانه شامل سالنها و مناطق تفریحی است و سه چهار اتاق شامل امکانات غذاخوری است. آپارتمان های نزدیک آزادی دارای آپارتمان به سبک زندگی هستند و Empire Commons زندگی به سبک آپارتمان تک اتاق را برای 1200 دانشجو فراهم می کند. Liberty Terrace ، یک مجتمع زندگی برنده جوایز معماری ، سازگار با محیط زیست ، 500 تخت دیگر به سبک آپارتمان فراهم می کند. مسکن در Alumni Quad ، واقع در نزدیکی پردیس مرکز شهر نیز موجود است.

امکانات ورزشی

امکانات تفریحی در فضای باز شامل زمین های تنیس روشن ، زمین های بسکتبال و والیبال ، و چندین منطقه بازی چند منظوره و درون مدرسه ای از جمله Alumni Turf Field ، محل تیم تیم هاکی روی زمین UAlbany است. جان فالون فیلد ، اختصاص یافته به لباسشویی زنان و مردان UAlbany ، ظرفیت نشستن 2500 نفر را دارد. استادیوم 8500 نفری تام و ماری کیسی ، خانه فوتبال و فوتبال مردان و زنان ، در پاییز 2013 افتتاح شد. سال بعد ، UAlbany مکان جدید خانه را برای برنامه دو و میدانی قهرمانی مدرسه افتتاح کرد. این ویژگی از یک مسیر مسیر نه لاین و بازسازی کامل زمین چمن طبیعی برای رویدادهای صحرایی برخوردار است.

امکانات ورزشی داخل سالن تحت سلطه SEFCU Arena است. با ظرفیت نشستن در میادین نزدیک به 4800 ، این مرکز میزبان بسکتبال NCAA Division I Great Dane است و همچنین دارای یک پیست دویدن ، یک مرکز تناسب اندام مدرن ، یک مجموعه تمرینات ورزشی کاملاً مجهز به جکوزی و سایر تجهیزات توان بخشی ، دو رختکن اصلی ، و چندین رختکن تیم کوچکتر. همه امکانات از نظر معلولان قابل دسترسی هستند و مکان هایی برای تماشاگران معلول در نظر گرفته شده است. مرکز تربیت بدنی شامل استخر ، رختکن ، اتاق های وزن و کشتی ، استودیوی رقص و زمین های بسکتبال ، هندبال و اسکواش است.

پردیس مرکز شهر

پردیس مرکز شهر ، واقع در خیابان 135 وسترن در آلبانی ، یک مجموعه کلاسیک به سبک گرجی است که از سال 1969 تا 1909 به عنوان پردیس اصلی خدمت می کرد. دانشکده امور عمومی و سیاست راکفلر ، دانشکده دادگستری کیفری ، دانشکده رفاه اجتماعی و کالج مهندسی و علوم کاربردی که اخیراً بازسازی شده است.

پردیس علوم بهداشتی

پردیس علوم بهداشتی ، مجتمع دارویی سابق که در سال 1996 خریداری شد و در دانشگاه یكی در شهر Rensselaer واقع شده است ، یكی از مراكز تحقیقاتی در زمینه علوم زیستی و فن آوری بالا در منطقه است. مجری دانشگاهی آن دانشکده بهداشت عمومی است و امکانات تحقیقاتی آن شامل مرکز تحقیقات سرطان ، مرکز تعالی ژنومیک * NY * Sis در ژنومیک سرطان و مرکز ژنومیک عملکردی است.

152019_151855_20190509_podium-tulips__MG_2936.jpg

ویژگی های پردیس

سه پردیس مجزا، فرصت های زیادی

پردیس بالای شهر

پردیس اصلی دانشگاه، واقع در خیابان واشنگتن 1400 در آلبانی، در سال های 1961-1962 توسط معمار مشهور آمریکایی ادوارد دورل استون طراحی شد. پردیس منعکس کننده سبک طراحی یکپارچه جسورانه استون است که با برج ها، گنبدها، فواره ها، ستون های سر به فلک کشیده و سایبان گسترده آن بیان شده است. نتیجه به طور چشمگیری با ساختمان های پراکنده و سبک های معماری متفاوت اکثر پردیس های دانشگاهی سنتی متفاوت است.

جریان مداوم ساخت و سازهای جدید پردیس Uptown را در دهه گذشته گسترش داده است و امکانات علمی و هنری جدید و ساختمان های اداری را اضافه کرده است. یک خانه جدید برای دانشکده کسب و کار دارای رتبه طلای LEED از شورای ساختمان سبز ایالات متحده است که در پاییز 2013 افتتاح شد. گسترش و بازسازی های اساسی، میدان ورودی دانشگاه، فواره اصلی، کاریلون 20 طبقه و ساختمان را به طور کامل بازسازی کرده است. مرکز پردیس.

پردیس Uptown همچنین دارای مرکز هنرهای نمایشی است که دارای چندین تئاتر، سالن های رسیتال و فضای آموزشی تمرین است. موزه هنر دانشگاه، یکی از بهترین موزه های منطقه ای در شمال شرق. و موسسه نویسندگان ایالت نیویورک، یک پایگاه آموزشی گسترده برای خوانندگان و دانشجویان نویسندگی که هنرهای ادبی را ترویج می کنند. سایر امکانات ویژه در پردیس Uptown شامل یک آزمایشگاه هواشناسی خدمات ملی هواشناسی، یک شتاب دهنده خطی برای تحقیقات فیزیک، و یک مرکز داده پیشرفته است که از محاسبات و شبکه های با کارایی بالا پشتیبانی می کند. مرکز فعالیت دانشجویی مرکز پردیس است که شامل سالن‌ها، اتاق‌های جلسه و غذاخوری، سالن رقص، کافه تریا، امکانات بانکی، فروشگاه رفاه، کتابفروشی Barnes & Noble، و انواع گزینه‌های فست فود و غذاهای سالم است. .

مسکن

هر یک از چهار خانه مسکونی در پردیس Uptown تقریباً 1200 دانشجو را در خود جای داده و شامل هشت سالن سه طبقه و یک برج 23 طبقه است. هر چهارخانه شامل سالن ها و فضاهای تفریحی و سه چهارخانه شامل امکانات غذاخوری است. Nearby Freedom Apartments دارای نشیمن آپارتمانی است و Empire Commons برای 1200 دانش آموز زندگی یک اتاقه به سبک آپارتمان فراهم می کند. Liberty Terrace، یک مجتمع زندگی دوستدار محیط زیست و برنده جوایز معماری، 500 تخت دیگر به سبک آپارتمانی را فراهم می کند. مسکن نیز در Alumni Quad، واقع در نزدیکی پردیس مرکز شهر در دسترس است.

امکانات ورزشی

امکانات تفریحی در فضای باز شامل زمین‌های تنیس با نور، زمین‌های بسکتبال و والیبال، و چندین منطقه بازی چندمنظوره و درون مدرسه‌ای از جمله Alumni Turf Field، محل استقرار تیم هاکی روی چمن UAlbany است. فیلد جان فالون، اختصاص داده شده به ورزش چوگان مردانه و زنانه UAlbany، دارای ظرفیت 2500 صندلی است. استادیوم 8500 نفری تام و مری کیسی، میزبان فوتبال و فوتبال مردان و زنان، در پاییز 2013 افتتاح شد. سال بعد، UAlbany مکان جدید خانگی را برای برنامه قهرمانی دو و میدانی مدرسه افتتاح کرد. دارای یک سطح مسیر 9 خطی و بازسازی کامل زمین چمن طبیعی برای رویدادهای میدانی است.

امکانات ورزشی سرپوشیده تحت سلطه SEFCU Arena است. این مرکز با ظرفیت نزدیک به 4800 صندلی، میزبان بسکتبال گریت دین NCAA Division I است و همچنین دارای یک پیست دویدن، یک مرکز تناسب اندام مدرن، یک مجموعه تمرینی ورزشی کاملا مجهز با گرداب و سایر تجهیزات توانبخشی، دو اتاق رختکن اصلی است. و چندین اتاق رختکن تیم کوچکتر. تمامی امکانات در دسترس معلولان است و دارای محل های نشیمن برای تماشاگران معلول است. مرکز تربیت بدنی شامل استخر، رختکن، اتاق وزنه و کشتی، استودیوی رقص و زمین بسکتبال، هندبال و اسکواش است.

پردیس مرکز شهر

پردیس داون تاون، واقع در خیابان غربی 135 در آلبانی، یک مجموعه کلاسیک به سبک گرجی است که از سال 1909 تا 1966 به عنوان پردیس اصلی خدمت می کرد. این کالج که اخیراً بازسازی شده است، دارای کالج روابط عمومی و سیاست راکفلر، دانشکده عدالت کیفری، دانشکده رفاه اجتماعی و دانشکده مهندسی و علوم کاربردی است.

پردیس علوم بهداشت

پردیس علوم بهداشت، یک مجتمع دارویی سابق که در سال 1996 خریداری شد و در دانشگاه One Place در Rensselaer واقع شده است، یکی از مراکز پررونق تحقیقات علوم زیستی و فناوری پیشرفته در منطقه است. مرکز آکادمیک آن دانشکده بهداشت عمومی است و امکانات تحقیقاتی آن شامل مرکز تحقیقات سرطان، مرکز Gen*NY*Sis برای تعالی در ژنومیک سرطان، و مرکز ژنومیکس عملکردی است.

  رتبه بندی

  • #77 کالج های عمومی برتر در ایالات متحده - 2021 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
  • شماره 32 در شمال شرقی. Best Bang for the Buck Colleges - 2020 (ماهنامه واشنگتن)
  • شماره 61 رتبه بندی بالا به پایین کالج های دولتی ایالات متحده - 2020 (Business First)
  • #88 بهترین کالج های با ارزش آمریکا - 2019 (فوربس)

  • #1 مدرسه دولتی آموزش در نیویورک (گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده - 2021)
  • شماره 19 بهترین برنامه های روابط عمومی فارغ التحصیل 2020 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
  • شماره 46 بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی بهداشت عمومی 2019 (گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده)
  • # 2 مدارس برتر تحصیلات تکمیلی برای جرم شناسی - 2018 (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)

  مکان ها

  • Albany

   1400 Washington Avenue, Albany, NY 12222, 12222, Albany

   سوالات