Keystone logo
© BIMM University
University Centre Reaseheath

University Centre Reaseheath

University Centre Reaseheath

مقدمه

72305_1.jpg

دانش آموزان در قلب همه ما در University Centre Reaseheath .

دانشکده کشاورزی و علوم دامپزشکی جایی است که برتری تحصیلی و رضایت دانشجویان در جهت دستیابی به یک تجربه تحصیلی منحصر به فرد برای دانش آموزان به دست می آید.

نمونه کارهای ما برنامه ها با مشورت با صنعت طراحی شده است، اطمینان حاصل کنید که درجه های ما دانش آکادمیک و مهارت های عملی را که کارفرمایان نیاز دارند و می خواهند، ارائه می کنند. این تضمین می کند که فارغ التحصیلان ما در بازار کار بسیار موفق هستند و بسیاری از آنها برای شرکت های آبی تراشه کار می کنند.

در سال های اخیر، این دانشگاه بیش از 50 میلیون پوند ارزش سرمایه گذاری در تسهیلات پیشرفته و منابع آموزشی دانشجویان، مانند محل اقامت در محل و برنامه ریزی بیشتر در سال های آینده، دیده است.

در آخرین بررسی کیفیت آموزش عالی در Reaseheath، آژانس تضمین کیفیت تحصیلات عالی (QAA) کیفیت و ارتقاء فرصت های یادگیری دانش آموزان را مورد ارزیابی قرار داد. آنها هیچ زمینه ای برای بهبود پیدا نکردند و بسیاری از عملکردهای خوب را شناسایی کردند.

"Reaseheath Experience" چیزی است که بسیاری از دانش آموزان سابق ما به ما می گویند زمان لذت بخش ترین زندگی آنها بود. ما می خواهیم دانش آموزان ما در حرفه های انتخاب شده خود موفق شوند و ما می دانیم که کارکنان بالا از طریق تجربه و همچنین از طریق یادگیری رسمی یاد می گیرند.

چرا University Centre Reaseheath ؟

این دانشگاه در روستای چشایر واقع شده است. دانشگاه ما دارای کلاس بالا، استاندارد صنعتی، امکانات آموزشی است، اما همچنان فضای دوستانه و حمایتی خود را حفظ می کند - ترکیبی است که برتری تحصیلی و رضایت دانشجویان را فراهم می کند.

 • برنامه های تحصیلی ما این امکان را برای شما فراهم می کند تا تحصیلات طیف وسیعی از مدارک تحصیلات عالی را کسب کنید.

 • 87 درصد از دانش آموزان ما می گویند که کارکنان در مورد آنچه که آنها می آموزند، مشتاق هستند. بررسی تجربه دانشجویی 2016

 • بینش صنعت را از طریق قرار دادن کار، تحقیق علمی و از طریق سفرهای زمینی و تورهای تحصیلی در انگلستان و خارج از کشور به دست آورید.

 • سال گذشته 1 نفر از 5 دانشجو Reaseheath مدرک با افتخار یا تمایز درجه اول به دست آورد.

 • "برنامه های آموزش عالی Reaseheath برجسته هستند و کیفیت و افزایش فرصت های یادگیری دانش آموزان بیش از انتظارات بریتانیا است."

 • آژانس تضمین کیفیت (QAA) برای بررسی تحصیلات عالی 2014

 • رضایت دانشجویان برای دوره های تحصیلات عالی ما در مجموع 83 درصد است. بررسی تجربه دانشجویی 2016

امکانات ما

در سال های اخیر، 50 میلیون پوند به امکانات دانشگاهی، از جمله یک مرکز اسباب بازی، مرکز غذائی پیشرو در صنعت، امکانات ورزشی، تاسیسات باغبانی علمی، منحصر به فرد انگلستان و مرکز حیوانات و باغ وحش سرمایه گذاری شده است.

سرمایه گذاری بیش از 31 میلیون پوند در خوابگاه دانشجویی، مرکز فن آوری کشاورزی و امکانات ورزشی برای چهار سال آینده برنامه ریزی شده است.

تجربه یادگیری شما

Reaseheath یک محیط آموزشی حمایتی را فراهم می کند که تمرکز آن بر حرفه حرفه ای است. دوره های ما اطمینان می دهند که فارغ التحصیلان با دانش، مهارت ها و مدارک تحصیلی که کارفرمایان به دنبال آن هستند را ترک می کنند.

ما از دانش آموزان ما با:

 • آموزش گروه کوچکی با سطح بالایی از حمایت فردی

 • مدرسان با تجربه صنعت گسترده

 • تعداد زیادی از ساعت های آموزشی با معلمان

 • امکانات تخصصی

 • فرصت های تحصیلی در خارج از کشور

 • پیوندهای قوی با کارفرمایان

 • برنامه های مرتبط با صنعت که مهارت های قابل انتقال را ارائه می دهند

 • شرایط اضافی برای افزایش چشم انداز حرفه شما.

مدارک اضافی

برنامه های تحصیلی ما این فرصت را برای شما فراهم می کند که بتوانید در یک دوره تحصیلی متوسطه تحصیل کنید. این مدارک خاص در کنار دوره شما در نظر گرفته شده است و فرصتی برای به دست آوردن مدارک تحصیلی به دست می آید.

مدارک اضافی مربوط به هر موضوع است. در صورت امکان، ما قصد داریم این موارد را به عنوان بخشی از برنامه تحصیلی خود ارائه کنیم، اما ممکن است برای بعضی از هزینه های یارانه ای هزینه شود.

کارفرمایان اغلب به مدارک تحصیلی خاصی نیاز دارند، به همین علت این مدارک عملی می توانند چشم اندازهای حرفه ای و قابلیت اشتغال را افزایش دهند. آنها مهارت ها و آموزش های مرتبط با صنعت را ارائه می دهند که کارفرمایان به دنبال آن هستند و فارغ التحصیلان یک موقعیت پیشرو در بازار کار رقابتی را ارائه می دهند.

72311_1.jpg

مکان ها

 • Nantwich

  Nantwich, Cheshire, CW5 6DF, , Nantwich

سوالات