Keystone logo
© University College Absalon, Photo by: Alex Tran
University College Absalon

University College Absalon

University College Absalon

مقدمه

در Absalon ما برنامه های کارشناسی حرفه ای را در چندین دانشگاه در سراسر منطقه به دانشجویان دانمارکی و همچنین دانشجویان بین المللی ارائه می دهیم.

برنامه های ما شامل مددکاری اجتماعی، مهندسی زیستی، پرستاری و تدریس است و پردیس های ما در هفت شهر قرار دارند و بیش از 9000 دانشجو را در خود جای داده اند.

برای دانشجویان بین المللی ما دو برنامه با مدرک کامل ارائه می دهیم:

  • لیسانس مهندسی در بیوتکنولوژی
  • مدرک افتخارات بین المللی در تدریس

همه برنامه های کارشناسی بر اساس برخی از سنگ بنای سبک زندگی اسکاندیناوی مانند آموزش برای همه و تحقیقات کاربردی است.

اما، آنچه در مورد برنامه های ما منحصر به فرد است این است که ما بر پیوند قوی بین تحقیق و دانش عملی تأکید می کنیم.

برنامه‌های ما در همکاری نزدیک با حرفه‌هایی که دانش‌آموزان برای آن تحصیل می‌کنند، کار می‌کنند و به دانش‌آموزان تئوری در کلاس درس و همچنین تمرین عملی می‌دهند.

این امر فرصت های کارآموزی با کیفیت بالا و توسعه مداوم برنامه های ما را تضمین می کند و به فارغ التحصیلان مهارت های مورد نیاز برای پیوستن به بازار کار در حال تغییر را ارائه می دهد.

به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی، به زندگی دانشجویی دانمارکی در آبسالون ملحق می‌شوید و زندگی دانشجویی دانمارکی را در آبسالون تجربه خواهید کرد، جایی که ما متعهد به آموزش دانشجویان برای رسیدن به مدارک حرفه‌ای و همچنین شایستگی‌های شخصی هستیم.

دانش آموزان هم در کار گروهی و هم در آموزه های کلاسی با اساتیدی در بالای رشته خود شرکت خواهند کرد. ما در جوامع کوچک متمرکز در امکانات پیشرفته مطالعه می کنیم و شما هرگز در آبسالون فقط یک عدد نخواهید بود.

انگلیسی در همه جا صحبت می شود، بنابراین همیشه کسی برای پاسخ به سوالات شما وجود خواهد داشت.

دانش‌آموزان سبک زندگی ساده و ایمن و در عین حال مفرح و دنج اسکاندیناوی را که توسط طبیعت زیبای نوردیک احاطه شده است، تجربه خواهند کرد، که برای مثال الهام بخش ما برای تبدیل شدن به یکی از کشورهای پیشرو در جهان در مورد زندگی پایدار است.

زندگی روزمره در آبسالون به خاطر فضای دوستانه و غیررسمی خود که در آن دانشجویان و کارکنان برای ایجاد محیط های الهام بخش و حرفه ای با یکدیگر همکاری می کنند، شناخته شده است.

و ما همیشه فضایی برای دانشجویان بین المللی داریم که آماده یادگیری و تجربه بیشتر هستند.

مکان ها

  • Kalundborg

    Campus Kalundborg,4, 4400, Kalundborg

  • Vordingborg

    Sdr. Stationsvej 30, 4200, Vordingborg

سوالات