Keystone logo
University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

مقدمه

دانشگاه علوم کاربردی در Wałcz یک موسسه آموزشی عالی، که در جولای 1ST سال 2004. از آن زمان تاسیس شد، حرفه ای که در اینجا تحصیل شده است.

PWSZ در Wałcz ارائه می دهد تمام وقت و بهخارج از کارشناسی و برنامه های مهندسی پایدار 6 یا 7 ترم. هستند برنامه های زیر را انجام داد ما می توانیم همکاری در ارائه وجود دارد: برنامه هفت ترم کارشناسی در رشته مهندسی مدیریت و تولید، با چهار تخصص را انتخاب کنید:

 1. تدارکات صنعتی
 2. برنامه نویسی برای ابزار و ماشین آلات و دستگاه های تکنولوژیکی
 3. مدیریت سیستم های تولید اتوماتیک

شش ترم لیسانس تعلیم و تربیت برنامه ارائه می دهد چهار تخصص:

 1. آموزش با اوایل - آموزش و پرورش مدرسه با تمرکز بر آموزش معلمان برای پیش دبستانی یکپارچه و یا آموزش و پرورش ابتدایی،
 2. آموزش اولیه و آموزش های ویژه - آماده مربیان قادر به کار با کودکان با اختلالات رشد و یا در معرض خطر معلولیت.
 3. آموزش کودک و مراقبت جوانان و دوباره اجتماعی با تمرکز بر آموزش مددکاران اجتماعی قادر به مقابله با نوجوانان دشوار و نوجوانان،
 4. آموزش مراقبت از سالمندان و geragogy (eldergogy) بر آموزش مددکاران اجتماعی قادر به مقابله با تمام مشکلات زندگی و پیچیدگی مربوط به سالمندان متمرکز

شش ترم برنامه کارشناسی تربیت بدنی ارائه می دهد دو تخصص:

 1. امنیت شخصی و حمایت از مالکیت
 2. آموزش تربیت بدنی با تخصص های اضافی در تمرینات اصلاحی.

شش ترم برنامه کارشناسی امور مالی و حسابداری ارائه می دهد تخصص:

 1. بانکداری
 2. E-مالی
 3. مدیریت مدیریت عمومی
 4. حسابداری برای مدیران

شش ترم برنامه کارشناسی فناوری اطلاعات برای کسب و کار و مدیریت ارائه می دهد تخصص:

 1. اینترنت فن آوری
 2. سیستم های فناوری برای مدیریت

دولت برنامه شش ترم لیسانس ارائه می دهد تخصص:

 1. دولت دولت محلی
 2. اداره امنیت عمومی و ملی

اطلاعات اضافی

PWSZ در Wałcz حال توسعه شده است به صورت پویا از همان آغاز، و با وجود "سن جوان" خود، تبدیل به یک موسسه آموزش عالی پیشرو در منطقه است. اعضای هیات ما از دانشگاه های و کالج از سراسر لهستان آمده است. این کالج در دو مجتمع های واقع شده است؛ یک ساختمان نئو گوتیک از آغاز قرن 20، و سربازخانه سابق ارتش بیش از یک منطقه از 4،6586 هکتار گسترش یافته است. دفتر رییس دانشگاه ها، ادارات دیگر مقامات و دفاتر اداری، و همچنین آزمایشگاه کامپیوتر، برخی از اتاق های سخنرانی و آئولا در تاریخی، ساختمان نئو گوتیک واقع شده است. بسیاری از کلاس های معمولی و سخنرانی در پادگان های ارتش سابق، که مدرن شده و اقتباس برای اهداف آموزشی برگزار می شود. اتاق کلاس و سخنرانی از استاندارد بالا هستند و با امکانات چند رسانه ای با کیفیت بالا مجهز شده است. به عنوان کیفیت تدریس یک اولویت در PWSZ در Wałcz است، آزمایشگاه ها و کلاس ها در گروه های کوچک و با استفاده از تکنیک های مدرن تدریس می شود.

منابع اصلی کتابخانه را به دانش آموزان و کارکنان باز است. تمام مواد کتابخانه در کاتالوگ آنلاین موجود است. است فرصتهای شغلی دفتر و همچنین اتحادیه دانشجویان و علمی گروه دانشجویی فعال در مدرسه وجود دارد. دانش آموزان می توانند احساسات و منافع خود را توسعه. در طول مطالعات آنها نیز مهارت های عملی از طریق مشارکت در برنامه های کارآموزی و کارآموزی به دست آوردن. در طول مطالعات توجه است که هر دو به دانش و عملی مهارت های نظری پرداخت می شود، به لطف که، فارغ التحصیلان ما از کارفرمایان به دنبال.

PWSZ در اروپا یادگیری مادام العمر برنامه اراسموس شرکت؛ و در سال 2007 آن را به کارت اراسموس اعطا شد.

تمام نمرات و اعتبارات دریافتی در طی مطالعات در PWSZ در Wałcz به ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپا) امتیاز، به لطف که امکان تبادل دانشجو با دانشگاه ها و مدارس شریک وجود دارد تبدیل شده است.

آموزش و پرورش با کیفیت خوب یک اولویت در PWSZ، که آن را به مدرسه افراد جاه طلب، با وجدان و با استعداد می سازد. ما استانداردهای آموزشی بالا اطمینان حاصل شود و فعال کردن دستیابی به اهداف خاص. رشته و تخصص در PWSZ در Wałcz تسهیل دنبال یک حرفه ای موفق در محل کار جذاب در لهستان و خارج از کشور. است یک خوابگاه در دسترس برای دانش آموزان وجود دارد. و به لطف شغلی دفتر، ما همچنین می توانید سالن های خصوصی ارائه دهد.

بومی سازی

این شهرستان از Wałcz نزدیک به لهستانی آلمانی مرز واقع (150 کیلومتر است.) است و توسط جاده های ارتباطی اصلی عبور؛ از گذرگاه های مرزی در سزین و اشوینوایشچه به Bydgoszcz، ورشو و furtherto مرز شرقی (route10) از گذرگاه های مرزی در Świecko و مقصد Slubice (فرانکفورت) به گدانسک، Elblag و بیشتر به کالینینگراد (مسیر 22) از Silesia، پوزنان به Kolobrzeg و کشالین ( مسیر 178) Wałcz در مرکز از Wałeckie دریاچه DISTRIC (Pojezierze Wałeckie)، یک منطقه زیبا از 150 دریاچه ها واقع شده است. شهرستان خود بین دو دریاچه واقع شده است، با دریاچه های کوچک اضافی پراکنده در اطراف. Wałcz است سرسبز، جنگل های باستانی با آثار تاریخی طبیعت احاطه شده است. طیف دریاچه منطقه تحت حفاظت زیست محیطی.

توریستی، امکانات تفریحی و زیست محیطی از شهرستان این یک محل مناسب برای دوستداران طبیعت و افراد فعال است. Wałcz و اطراف آن ارائه شرایط ایده آل برای هر نوع فعالیت های گردشگری؛ راه رفتن، دوچرخه سواری، اسب سواری، قایقرانی و یا قایقرانی.

مرکز مرکزی ورزشی - بازی های المپیک آماده سازی مرکز است که در شهرستان واقع شده است. ورزشکاران از سراسر کشور برای گردهمایی های ورزشی به اینجا می آیند. دانش آموزان PWSZ نیز در مرکز ورزشی مرکزی تمرین.

Walcz

مکان ها

 • Walcz

  Rektorat (Rector's Office) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu ul. Bydgoska 50, 78-600, Walcz

  سوالات