Keystone logo
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

مقدمه

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt یا FHWS با بیش از 9300 دانشجو و حدود 200 استاد ، یکی از بزرگترین دانشگاههای علوم کاربردی در بایرن است. FHWS در سال 1971 با دو مکان موفقیت آمیز تا به امروز تأسیس شده است - در شهرهای Würzburg و Schweinfurt.

برنامه های تحصیلی

ده دانشکده FHWS بیش از 40 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. برنامه های گسترده و آینده نگر فناوری ، اقتصاد ، علوم اجتماعی ، علوم رایانه ای ، طراحی بصری و زبان را در بر می گیرد. تحصیل در FHWS با گرایش خاصی نسبت به کاربرد مشخص می شود. یک ترم عملی ، کار پروژه ای ، و سهم زیادی از کارهای عملی در آزمایشگاه ها و سمینارها ، اهمیت یک رویکرد تمرین گرا را در FHWS تأکید می کنند. دانشجویان کاملاً برای زندگی کاری آینده و خواسته های بازار کار آماده هستند.

استاندارد تدریس توسط کمیته کیفیت تدریس در FHWS کنترل می شود ، روسای تحصیلات همه دانشکده ها و رئیس پردیس توسعه حرفه ای با همکاری یکی از معاونان ما.

علاوه بر این ، FHWS در برنامه "پیمان کیفیت برای آموزش" توسط وزارت آموزش و تحقیقات فدرال (BMBF) شرکت می کند. پروژه BEST-FIT اقداماتی را با هدف افزایش میزان امتحانات قبولی و در نتیجه کاهش میزان ترک تحصیل در دست اجرا دارد.

FHWS همچنین بخشی از "hochschule dual" است ، ابتکاری از سوی دانشگاه های علمی کاربردی باواریا که یک برنامه مطالعه دوگانه را ارائه می دهد ، یا به عنوان یک برنامه مطالعات ترکیبی (آموزش + مطالعات) یا به عنوان مطالعات با تمرین شدید (مطالعات + عملی / کارآموزی یکپارچه) فاز).

پژوهش

در دانشگاه های علمی کاربردی ، تحقیقات بسیار مهم است که بتوانیم در فن آوری و علوم به پیشرفت هنر بپردازیم و به دنبال فعالیت های پژوهشی استادان ما ، فن آوری های جدید و تحولات علمی را به تدریس برسانیم. فعالیت های تحقیقاتی نه تنها در همکاری نزدیک به عمل با شرکت ها و موسسات منطقه ای بلکه در پروژه های تحقیقاتی ملی و بین المللی نیز انجام می شود.

در بسیاری از آزمایشگاه های FHWS ، دانش آموزان این فرصت را دارند که برای تمرین و تشدید مهارت ها و دانش قبلاً نظری به دست آورند. علاوه بر این ، در شش م institutionsسسه تحقیقات FHWS علاوه بر این نیز تقویت می شود. به عنوان بخشی از نقشه تحقیقاتی کنفرانس رکتورهای آلمان (HRK) ، FHWS دو حوزه تحقیقاتی اصلی را تعریف می کند: فناوری انرژی و کارایی ، و تحرک و افراد.

Sponsored by Google Chromebooks
Brooke Cagle / unsplash

بین المللی شدن

FHWS بر روی بین المللی سازی به عنوان استراتژی تمایز خود متمرکز است و هدف خود را قرار دادن یک دانشگاه بین المللی قرار داده است که دانشجویان بسیاری از ملل مختلف با هم می آموزند و تحصیل می کنند. برای تحقق این امر ، FHWS یک مدل برنده جایزه از برنامه های مدرک منحصر به فرد در آلمان را ارائه داده است. در آنجا برنامه های لیسانس که به زبان انگلیسی تدریس می شوند به صورت برنامه های دوقلو ارائه می شوند که اساساً با معادل آلمانی آنها یکسان است. بنابراین دانشجویان این فرصت را دارند که بین دوره تحصیلی تدریس شده به زبان انگلیسی و دوره آموزش داده شده به زبان آلمانی در طول دوره تحصیل خود جابجا شوند.

علاوه بر این ، FHWS بخشی از شبکه ای در سراسر جهان با حدود 140 موسسه بین المللی شریک است که دانشجویان FHWS می توانند یک ترم در خارج از کشور انجام دهند.

دیجیتالی کردن

دیجیتالی شدن در حال تغییر دنیای کار است و در آینده اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. FHWS با استراتژی دیجیتال سازی خود از این پیشرفت استقبال می کند. این شامل یک دیدگاه خارج از دانش آموزان است که به دانشجویان منتقل می شود و شایستگی های مربوط را به آنها منتقل می کند ، اما همچنین یک دیدگاه در داخل است که دیجیتالی سازی را در ساختار سازمانی FHWS ارتقا می دهد.

علاوه بر این ، FHWS عضوی از مرکز نوآوری های دیجیتال ماینفرانکن (ZDI) است که از راه اندازی مشاغل دیجیتال پشتیبانی و تشویق می کند.

آموزش مداوم

پردیس FHWS برای توسعه حرفه ای و تسلط به زبان در حال همکاری با شرکت ها و موسسات آموزش عالی بین المللی برای ارائه یک برنامه ابتکاری و عملی گرا در رشته های مختلف است که به افراد ، شرکت ها و اعضای کارکنان FHWS علاقه مند به ادامه تحصیل ارائه می شود.

مکان ها

  • Würzburg

    Münzstraße 12, 97070, Würzburg

  • Schweinfurt

    Ignaz-Schön-Straße 11, 97421, Schweinfurt

    سوالات