Keystone logo
University of Aruba

University of Aruba

University of Aruba

مقدمه

درباره University of Aruba

University of Aruba (UA) یک دانشگاه مدرن است که دارای آموزش عالی ، تحقیق و خدمات اجتماعی به آروبا و مناطق اطراف است. امارات متحده عربی که در جامعه آروبی جاسازی شده است ، الگویی در تنوع فرهنگی است که نمایانگر آرایش فرهنگ اربعین است و دارای دانش آموزانی از پیشینه خانواده های کارائیب ، اروپا ، لاتین ، آسیا و آمریکاست. چهار دانشکده فعلی و مراکز مختلف دانشگاهی در تلاشند تا در بحث دانشگاهی مشارکت کنند ، در توسعه پایدار آروبا مشارکت کنند و تفکر انتقادی فکری را تقویت کنند. ارائه این خدمات بخش مهمی از ماموریت امارات متحده عربی برای پس دادن جامعه آروبا است.

121313_CopyofUA2015-509.jpg

مانند جمعیت دانشجویی ، کادر آموزشی در امارات متحده عربی از بدن متنوعی از محققان اختصاصی آروبا و خارج از کشور تشکیل شده است. این تیم از محققان محلی و بین المللی با همکاری نزدیک ، رشد علمی تقریبا 700 دانشجو را که در امارات متحده عربی شرکت می کنند ، پرورش می دهد. علاوه بر این ، امارات متحده عربی ، برای ارتقاء دانشکده و پیشرفت دانشجویی ، تعدادی از خدمات مهم اداری ، امکانات و خدمات فردی را ارائه می دهد که توسط یک کارگر دوستانه و پشتیبان UA ارائه می شود.

امارات متحده عربی ریشه های خود را به سال 1988 بازگرداند ، هنگامی که شروع دانشکده حقوق (FdR) آغاز رشد دانشگاهی امارات را نشان داد. در سال 1993 دانشکده حسابداری ، دارایی و بازاریابی (FEF) شروع به کار کرد که هم اکنون بزرگترین دانشکده امارات متحده عربی است ، و پس از آن دانشکده مهمان نوازی و مطالعات مدیریت گردشگری (FHTMS) در سال 2005. جدیدترین جمع بندی امارات متحده عربی دانشکده است. هنر و دانش (FAS) که از سال 2009 آغاز شده است. در سالهای آینده ، امارات متحده عربی امیدوار است با ارائه برنامه های مدرک دانشگاه برای دانشجویان محلی و بین المللی ، گسترش خود را ادامه دهد.

چشم انداز

ایجاد یک مؤسسه استثنایی آموزش عالی و تحقیقاتی که در سطح ملی ، منطقه ای و بین المللی به عنوان رهبر تدریس با کیفیت بالا و تحقیقات مربوطه شناخته می شود که دانشجویان را برای آینده ای پایدار و پویا آموزش می دهد. هدف ما این است که مکانی باشیم که تأکید و حمایت از امکانات ، آزادی ها و مسئولیت های شخصی و اجتماعی باشد.

مأموریت

به منظور تقویت توانایی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانش آموزان برای شرکت در دنیای پویا و در حال تغییر ، الهام بخش افرادی که تحقیقات و آموزش با کیفیت را انجام می دهند و ارائه می دهند ، در نتیجه شهروندان جهانی مسئول ، راضی ، دانش آموزان مادام العمر و آماده ارائه تا به کیفیت زندگی جامعه کمک کند.

ارزش های ما

در University of Aruba ، ما از صراحت ، آگاهی شخصی و اجتماعی ، همکاری ، ذهن آگاهی ، تعالی ، دسترسی و نوآوری قدردانی می کنیم تا به بهترین مربیان و محققان تبدیل شویم.

دانشجویان بین المللی: مزایای تحصیل در امارات متحده عربی

مزایای تحصیل در University of Aruba عبارتند از:

 • کلاس های کوچک؛
 • امکانات چندرسانه ای؛
 • تعاملی و راهنمایی های شخصی.
 • کار گروهی و پروژه های میدانی؛
 • تلفیق زندگی دانشجویی با زندگی اجتماعی و کار در جامعه؛
 • بدن فعال دانشجویی ، فعالیت ها و موارد دیگر.

شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، تنها نیستید: ما به کلاس های بین المللی و کارمندان بین المللی خود افتخار می کنیم.

این دانشگاه خوشحال است که از دانشجویان بین المللی برای ثبت نام ، درخواست ویزا ، مسکن و سایر امور اداری کمک می کند.

121767_IMG_9793.jpg

با امارات متحده عربی تماس بگیرید

پردیس اصلی UA در مرکز شهر Oranjestad و در فاصله کمی از مغازه ها ، رستوران ها و سواحل واقع شده است. دانش آموزان می توانند از محیط اصلی پردیس اصلی که در ساختمان تاریخی و زیبای د لا سالل واقع شده لذت ببرند. هر کلاس مدرن است و جدیدترین فناوری را در اختیار مربیان و دانشجویان برای ارائه تعالی در آموزش می گذارد. اخیراً ، امارات متحده عربی فرصت هایی را برای آموزش آنلاین فراهم کرده است. همچنین یک کتابخانه در حال گسترش در پردیس اصلی و یک مرکز / کلاس درس کاملاً مجهز وجود دارد. ساختمان ماهواره ای ما در APEX واقع در بلوار ال جی اسمیت تعدادی مرکز و دفاتر را در خود جای داده است که باعث رشد تحصیلی ، آموزش و تحقیقات می شوند.

این مراکز و دفاتر امارات متحده عربی در حال کمک به امارات متحده عربی برای تبدیل شدن به یک رهبر در کارائیب برای تعالی دانشگاهی است.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  مکان ها

  • Oranjestad

   J. Irausquinplein,4, , Oranjestad

  سوالات