Keystone logo
University Of Balamand

University Of Balamand

University Of Balamand

مقدمه

University Of Balamand برای آموزش عالی است ، دانشمندان و فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا سوالات غیر متعارف و مرزهای بین رشته ای را برای حفظ آزادی اندیشه و غنی سازی گفتگوی بین فرهنگی در لبنان و جهان عرب بپرسند.

University Of Balamand غیرانتفاعی مستقل برای آموزش عالی در سال 1988 توسط پاتریارک ایگناتیوس چهارم ، پدرسالار کلیسای مسیحی ارتدکس آنتیوکی تاسیس شد. با الهام از سنت کلیسای ارتدکس مسیحی آنتیوکیا در ارتقا the رفاه بشریت و بالاترین ارزشهای تحمل ، گشودگی و شفقت آن ؛ دانشگاه از همه دانشجویان استقبال می کند و از نظر مذهب ، نژاد ، جنسیت ، ملیت یا ناتوانی جسمی تبعیض قائل نیست.

University Of Balamand به شدت عقیده دارد که تفکر بدون کاربرد و ارتباط با نیازهای انسان ناقص است. از این رو به دانشجویان خود استفاده عملی از نظریه ها ، آموزش های مربوطه و دانش عملی در زمینه های مربوطه را ارائه می دهد. از دانش پژوهان و دانشجویان دعوت می شود که فداکاری دانشگاه را در فارغ التحصیلان حرفه ای که متفکران انتقادی کاملاً منظم و شهروندان فعالی در جامعه هستند ، به اشتراک بگذارند.

این دانشگاه توسط رئیس جمهور اداره می شود ، معاونان رئیس جمهور ، روسا و مدیران به او كمك می كنند. با هم ، آنها در برابر یک هیئت امنای متشکل از 34 عضو پاسخگو هستند. اکثر برنامه ها از سیستم آموزشی آمریکا پیروی می کنند و به زبان انگلیسی انجام می شوند ، به جز چند برنامه به زبان های فرانسه و عربی.

مکان ها

  • Souq El Gharb

    Souq El Gharb, لبنان

    سوالات