Keystone logo
University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

مقدمه

بهترین از هر دو جهان

دانشگاه مرکزی لنکاوی قبرس (UCLan Cyprus) در لارناکا واقع شده است و اکنون در نهمین سال فعالیت خود می گذرد. UCLan Cyprus اولین پردیس شعبه دانشگاه مرکزی لنکاوی و در عین حال یک دانشگاه کاملاً دارای مجوز در قبرس است. یک مدل منحصر به فرد و خلاقانه
دارای تجربه آموزشی در دانشگاه های قبرس و بریتانیا، که به ترتیب توسط آژانس تضمین کیفیت بریتانیا و آژانس تضمین کیفیت و اعتباربخشی در آموزش عالی قبرس (CYQAA) تایید شده است.

دانشگاه مرکزی لنکاوی (UCLan UK)، دانشگاه مادر ما، که بر پایه‌های قوی آکادمیک ساخته شده است، بیش از 190 سال سابقه دارد و توسط مرکز رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی (CWUR) 2020 در میان 6.5 درصد از دانشگاه‌های برتر جهان قرار دارد. /21.

UCLan قبرس زیر چتر دانشگاهی UCLan UK فعالیت می کند و علاوه بر آخرین تغییرات سیاسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (BREXIT)، دانشگاهی منحصر به فرد محسوب می شود که از نظر تحقیقات و استانداردهای آکادمیک بین بریتانیا و اروپا پل ارتباطی دارد. ، تجربه دانشجویی و تبادل دانشجو.

تکمیل تحصیلات در UCLan قبرس منجر به دریافت مدرک دوگانه (دو گواهی) از دو دانشگاه UCLan UK و UCLan Cyprus خواهد شد که نه تنها در قبرس و انگلستان بلکه در سراسر اروپا و فراتر از آن شناخته شده است.

دیدگاه ما

چشم انداز استراتژیک UCLan قبرس ایجاد یک دانشگاه پیشرو و مدرن با دسترسی جهانی در تقاطع سه قاره (اروپا، آسیا و آفریقا) و ارائه آموزش عالی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است. UCLan Cyprus دانشگاهی خواهد بود که به دلیل تعهد به بهترین تجربه دانشگاه دانشجویی، تحقیقات برجسته، یادگیری نوآورانه و تعامل ارزشمند با صنعت و جوامع در قبرس، مدیترانه شرقی، خاورمیانه و سایر نقاط دیگر شناخته شده است.

ماموریت ما

  • ارتقا دسترسی به تعالی، به شما امکان پتانسیل بالقوه خود را افزایش می دهد
  • برای برابری فرصت ها، شفافیت و مدارا ارزش قائل شوید و عمل کنید
  • در تمام مواردی که ما انجام می دهیم، تلاش کنیم: محلی، منطقه ای و بین المللی
  • کار در همکاری با کسب و کار، جامعه و دیگر معلمان

مکان ها

  • Larnaca

    12 – 14 University Avenue Pyla, Larnaka, Cyprus, 7080, Larnaca

سوالات