Keystone logo
University Of Colima

University Of Colima

University Of Colima

مقدمه

دانشگاه کلیما

بیانیه ماموریت

ماموریت دانشگاه کلیما، به عنوان یک اجتماعی، عمومی، و سازمان مستقل است، به منظور کمک به تحول جامعه از طریق آموزش و پرورش جامع از دانش آموزان دبیرستانی، حرفه ای، دانشمندان و سازندگان تعالی، و به طور فعال ترویج ایجاد ، نرم افزار، حفظ، و انتشار دانش علمی، توسعه فن آوری، و مظاهر هنرهای زیبا و فرهنگ، در یک چارچوب شفافیت سازمانی و پاسخگویی به موقع.

بیانیه چشم انداز به سمت 2030

در سال 2030، دانشگاه کلیما یک موسسه است که در سطح جهان به عنوان یکی از بهترین دانشگاه ها در کشور به عنوان یک نتیجه از کیفیت و ارتباط آن، که مسئولیت اجتماعی خود توسط سیستماتیک و خلاقانه کمک به برابر، دموکراتیک، و پایدار برآورده به رسمیت شناخته شده است توسعه دولت، ملت، و جهان است.

ارزشهای سازمانی

ارزش ها و اصول است که به معنی به زندگی نهادی ما آزادی، برابری، نگرش انتقادی و تعاونی، روح انسانی و دموکراتیک، تحمل، مسئولیت، احترام، صداقت، و اخلاق است.

تجربه بین المللی

دانشگاه Colima در 1940 تاسیس شد. این جمعیت دانشگاهی از 27، 005 نفر (13،814 دبیرستان، 12، 670 لیسانس و 521 کارشناسی ارشد) و 2186 اساتید (745 دبیرستان، 1، 441 کارشناسی و کارشناسی ارشد). این ارائه می دهد 66 رشته کارشناسی و 37 برنامه های تحصیلات تکمیلی. دبیرخانه آموزش و پرورش از دولت مکزیک، شناخته شده به عنوان سپتامبر، گواهی کیفیت بالا از برنامه های دانشگاه کلیما در سال است.

سیاست بین المللی

در حال حاضر، دانشگاه با طرح نهادی کیفیت کار می کند. سیاست بین المللی آن است که در حال به آماده سازی اساتید و دانشجویان آن متعهد به منظور درک، کار، کمک، و همزیستی موفقیت در جامعه از دانش، و همچنین در تنظیمات چند فرهنگی است.

دانشگاه عضو سازمان است که هدف اصلی همکاریهای علمی است و رشد توانمندی بین المللی، فرهنگی، و جهانی که به ما فرصت برای کمک به دانشجویان افزایش پروفایل حرفه ای خود را می دهد است.

به همین دلیل، دانشگاه کلیما عضو انجمن ملی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی (ANUIES)، انجمن مکزیکی برای آموزش بین المللی (AMPEI)، کنسرسیوم برای همکاری های آموزش عالی آمریکای شمالی (CONAHEC)، اینتر است سازمان دانشگاه آمریکایی (OUI)، انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU)، دانشگاه تحرک در آسیا و اقیانوسیه (UMAP)، اتحادیه دانشگاه های امریکا لاتین و کارائیب (UDUAL)، فضایی آموزش عالی مشترک (ECOES) ، انجمن دانشگاه Ibero آمریکایی برای تحصیلات تکمیلی (AUIP)، کنفرانس DES Recteurs همکاران پردازنده Principaux DES دانشگاههای کبک (CREPUQ)، شبکه ای از دانشگاه با کسب و کار سکتور امریکا لاتین، کارائیب و اروپا (REDUE-ALCUE).

موافقتنامه

ما 434 توافقات دانشگاهی و علمی-همکاری با موسسات مختلف آموزش عالی از کسانی که در ارتباط با همسالان سازمانی ما در شبکه های امضا کرده اند، کنار گذاشته است. موسسات همکار ما در 36 کشور: آرژانتین جمهوری، اتریش، بلغارستان، برزیل، کانادا، شیلی، جمهوری چک، دانمارک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، مالزی، نروژ، پاناما، جمهوری خلق چین، پرو، دولت چند ملیتی بولیوی، پورتوریکو، جمهوری کلمبیا، جمهوری کاستاریکا، جمهوری کوبا، جمهوری اکوادور، جمهوری السالوادور، جمهوری هند، جمهوری کره، رومانی، روسیه، اسپانیا، سوئد، تایوان، تایلند، ترکیه، پادشاهی متحده، ایالات متحده و اروگوئه.

برنامه های زبان خارجی

برنامه های زبان خارجی ما به دانش آموزان داخلی و خارجی که ممکن است در یک کلاس درس چند فرهنگی در همان راه آنها محیط زیست طبیعی خود در طول زندگی حرفه ای خود را پیدا کنید، یک بار آنها فارغ التحصیل درگیر باز است. برنامه به زبان ما اجازه می دهد تا دانش آموزان به تمرین، گوش دادن، صحبت کردن، و نوشتن در یک محیط دانش آموز است که شبیه به صحنه ای از یک مدرسه در خارج از کشور. دوره های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، چینی، ژاپنی، پرتغالی، ناهواتل، و کره ای.

محصولات همکاری های بین المللی

روش های تدریس

علمی-همکاری ما را قادر به نوآوری آموزش و پرورش، حداقل در زمینه های علم سلامت و معماری. آموزش از سال 1999، دانشگاه انتقال از آموزش و پرورش سنتی به سوی یک رویکرد دانش آموز محور با اجرای آغاز شده پروژه مبتنی بر، مشکل مبتنی بر یادگیری (PBL) و کوچک-گروه آموزش (SGL)، که همچنین در برخی از مناطق مورد مطالعه دیگر اجرا شده است در موسسه ما. این تلاش ها در توسعه یادگیری خود مختار، استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهارت های حل مسئله، و همکاری از طریق کار گروهی، علاوه بر یادگیری زبان دوم حمایت کرده اند.

برنامه دو درجه

دانشگاه کلیما در حال حاضر ارائه می دهد 17 برنامه دو درجه، به عنوان گزینه های آموزش بین المللی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد. زمینه های این برنامه عبارتند از: اقتصاد، گردشگری، بازاریابی، بین المللی کسب و کار، تجارت خارجی، روابط عمومی، مهندسی اقیانوس، طراحی صنعتی، حقوق، روانشناسی، علوم کامپیوتر، و علوم شیمی با موسسات همکار هستند که در فرانسه، تایلند، آمریکا واقع شده است ایالات، پاناما، شیلی، کلمبیا، آلمان، اسپانیا، و ایتالیا.

شبکه های علمی و پروژه های مشترک بین المللی در همکاری

اعضای هیئت علمی انجام فعالیت های مشترک با شبکه های علمی و پروژه های همکاری بین المللی با همکاران خود در بیش از 126 موسسات مستقر در 46 کشور جهان است. ما 52 پروژه های تحقیقاتی همکاری بین المللی و در 64 شبکه های علمی بین المللی است. فرآیندها و نتایج حاصل از این تلاش به طور مشترک در مجلات بین المللی منتشر شده است.

دوره های زبان انگلیسی تدریس

درجه کارشناسی در بین المللی کسب و کار و یک مدرسه مقدماتی دو زبانه در حال حاضر دو گزینه برنامه انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی است. علاوه بر این، 69 دوره های دیگر زبان انگلیسی تدریس می شوند در عرض 10 برنامه های آکادمیک به طور منظم در زمینه های بازاریابی، زبان های خارجی، اقتصاد، گردشگری، علوم، و مکانیک و مهندسی برق ارائه شده است. نامزدها ممکن است در مورد این دوره قبل از ارسال فرم درخواست بپرسید.

دانشگاه کلیما در ایالت کلیما است، در ساحل غربی مکزیک، رو به اقیانوس آرام. نشانه مشخص ترین کلیما را آتشفشان آن عبارتند از: آتشفشان آتش و آتشفشان Nevado (از برف پوشیده)، که با حومه کلیما را هماهنگ است.

کلیما است همچنین نام شهرستان پایتخت است. سرمایه کلیما است خانه را به بزرگترین سهم از جمعیت کشور است، و آن را به خوبی برای آداب و رسوم آن، حفظ و در طول زمان تبدیل شناخته شده است. برخی از این آداب و رسوم تولید شیرینی های محلی و نوشیدنی معمولی، مانند توبا، tejuino، ponche و tepache.

مکان ها

  • Colima

    Av. Universidad No. 333, Las Víboras, 28040, Colima

سوالات